Питання по підсадних

Микола ARMS

Мисливець
Шановні мисливці, з'явилася потреба в придбанні підсадних качок, розкажіть які, де та скільки на перший час щоб достатньо придбати?) Розтолкуйте будь ласка, тому що в цьому питанні нульовий(
 

ТАР

Снайпер
Також цікаво, придбав три, дві качки один селезень. Ставив трикутником крякають:), незнаю наскільки правильно роблю,але людина яка продавала так рекомендувала.
 

ТАР

Снайпер
А коли в небі дику бачать то взагалі наче дуріють крякають дуже інтенсивно і гучно"таке враження ніби навпаки відганяють:)"
 

Микола ARMS

Мисливець
Я користуюся манком від Ігоря і навіть з моїм незграбним кряканням качки в 60% випадках розвертається та кружляють над головами але я помітив що вони кружляють і не можуть второпати де то крякає, ніби хочуть сісти та не бачать де, якось так... Тому задався питанням, щоб спробувати з підсадними, думаю результат буде кращий)
 

ТАР

Снайпер
Я користуюся манком від Ігоря і навіть з моїм незграбним кряканням качки в 60% випадках розвертається та кружляють над головами але я помітив що вони кружляють і не можуть второпати де то крякає, ніби хочуть сісти та не бачать де, якось так... Тому задався питанням, щоб спробувати з підсадними, думаю результат буде кращий)
Я так і роблю"якщо мова йде про живих підсадних", але в більшості випадків підсадні помічають качку раніше за мене і починають крякати, тому на такому полюванні манок майже не потрібен:(... в загалом помітив , що в даний період качка погано реагує на манок посадити на воду вдалося тільки один раз, а так теж саме реагують і проходять далекувато.
 

balon

Мисливець
Користуюсь чучелами фірми GHG, Flambo, Game Winner
При бережному ставленні і полювань 20-25 на рік служать відмінно, фарба трохи підтерлась на головах у селезнів, але чучелам вже 6-5 років
 
Зверху