Подарю гильзы

batja

Новачок
Если можна 12калибр,как начинающий охотник-прийму в дар с удовольствием.Заранее благодарен-не зависимо от вашего решения.
 

Tavelik.58-20

Мисливець
К сожелению нет.Сам пользуюсь 20-м калибром а те гильзы что уже отправлял остались с прошлой охоты (гильзы товарищей с которыми охотились).
 

Artes

Новачок
Не розумію навіщо один забрав всі три види гільз? Це щоб іншим не дісталося чи що?
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Artes;123787 сказав(ла):
Не розумію навіщо один забрав всі три види гільз? Це щоб іншим не дісталося чи що?
Не думаю що чоловік іх брав на стенді, а зібрав після полювань свого колективу. І вирішив подарути,замітьте,а не продати.З пов.
 

Artes

Новачок
Я не про те я кажу навіщо один мисливець попросив гільзи і 12 і 16 і 20калібру? Я б і собі взяв як початківець взагалі поки маю майже нічого!
 

DGEKSON

Мисливець
Artes Если вам нужен 12кал то штучек 100-200 подарю как начинающему охотнику!
 

Artes

Новачок
DGEKSON дякую за пропозицію але маю тоз-63 в 16 калібрі... Може в вас є щось по 16к?
 

Влад

Слідопит
Artes;123787 сказав(ла):
Не розумію навіщо один забрав всі три види гільз? Це щоб іншим не дісталося чи що?
Не для наживы,это 100%.Объясню. Sashaya82 12 кл.оставил себе,16кл.отдал мне,а 20кл.отдал моему товарищу,даже не взял деньги за пересыл.
 

Artes

Новачок
Влад;123939 сказав(ла):
Artes писал:
Не розумію навіщо один забрав всі три види гільз? Це щоб іншим не дісталося чи що?

Не для наживы,это 100%.Объясню. Sashaya82 12 кл.оставил себе,16кл.отдал мне,а 20кл.отдал моему товарищу,даже не взял деньги за пересыл.
ну так чому він не написав. Я ж звідки знаю:) а 16к я і собі взяв би так я почав ходить на охоту тільки цього сезону початківець:) з повагою
 

cabya

Новачок
Прошу прощения! А начинающему охотнику не достанется ли чутка гильз 12к? с Ув.
 

PETROPAVEL

Слідопит
cabya;124333 сказав(ла):
Прошу прощения! А начинающему охотнику не достанется ли чутка гильз 12к? с Ув.
Заедьте на стрельбище в районе Мариупольского Мэтро в сторону Запорожской трассы ... и набирите себе сколько нужно .
 

Tavelik.58-20

Мисливець
PETROPAVEL;124806 сказав(ла):
cabya писал:
Прошу прощения! А начинающему охотнику не достанется ли чутка гильз 12к? с Ув.

Заедьте на стрельбище в районе Мариупольского Мэтро в сторону Запорожской трассы ... и набирите себе сколько нужно .
))))
 

cabya

Новачок
А где именно не подскажиете?
PETROPAVEL;124806 сказав(ла):
cabya писал:
Прошу прощения! А начинающему охотнику не достанется ли чутка гильз 12к? с Ув.

Заедьте на стрельбище в районе Мариупольского Мэтро в сторону Запорожской трассы ... и набирите себе сколько нужно .
 
Зверху