Покупка Иж 27 М 2006 г.

Трофей

Новачок
Здравствуйте,вот буду ехать смотреть себе первое ружье Иж 27 М 12калиб 725 мм стволы (0,5-1,0) сужения.
Подскажите пожалуйста у кого было такое,на что обратить внимания,как оно ведед себя,слабые места и стоит вообще покупать его 2006 года?
 

markiv-bogdan

Мисливець
Сам є власником такої рушниці і 2006 р. випуску. Нормальна рушниця. Качки ,зайці ,лиси падають. На копито не ходжу. Вороніння тримається, стволи дзеркало. Головне правильний догляд і рушниця буде служити вам довго і приносити задоволення. Як вище написано ,головне стан рушниці і ціна.
 

US7IOP

Новачок
смотреть:
1. Состояние стволов
2. Шат в ствольной коробке со снятым цевьем(не должно быть или минимальный)
3. Смотреть как ложится.
 

Виталя

Снайпер
Здравствуйте,вот буду ехать смотреть себе первое ружье Иж 27 М 12калиб 725 мм стволы (0,5-1,0) сужения.
Подскажите пожалуйста у кого было такое,на что обратить внимания,как оно ведед себя,слабые места и стоит вообще покупать его 2006 года?
Может лучше уже рассмотреть МР-27,с сменными дульными сужениями.
Реально хорошая вещь!!!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Никогда не спрашивайте владельцев! Всё скажут ружье БОМБА!!!
Реально смотрите состояние ружья и на то подходит ли оно вам.
Главное чтоб стволы были чистые, ровные, пайку стволов посмотрите хорошо, естественно шат, прогары, и другие нюансы, впринцыпе если сумеете взять хороший иж 27 то хватит и вашим внукам!
 

Panters

Снайпер
Як на мене в 27-му одна проблема, заводська ложа,
чому й багато хто каже що рушниця як бревно, якщо
зробити приклад з тоньшою шийкою під свої параметри
то в іншому придертись нема до чого, усм надійний, стволи
теж без питань, якщо гарно лягає, прикладисте в пристойному
стані та адекватна ціна то сміливо можна купляти, але все таки
краще часів совка, підорашних в моєму колективі 3 шт., ржавіють
в секунду, совкових теж 3шт., ні з одним подібного нема, не в
образу власникам рашних але по якості вони явно поступаються,
теж саме скажу по Т-34, залізо не те що було в совдепії.
 

docor

Новачок
дивитися уважно стволи . пйка бокових планок . чи рівноприпаяна прицільна планка. володів такою 2006 року . будьте уважними. успіхів.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Віталій_ua

Мисливець
Маю иж-27 ем 2004року.в нього 2 проблеми як і писали вижче ложе та покриття стволів. Брав новим в магазині.
 

Віктор:)

Новачок
Якщо такий зріз стволів, це нормально? (я маю на увазі пайку)
Звуження нижній 0.8, верхній 0.9 (Іж-27ЕМ 1993р.в.)
 

Вкладення

Віталій_ua

Мисливець
725мм +-3мм, до міліметра не пам'ятаю. Я гадаю, якщо вкорочували то не було б таких звужень, а то майже два чока.
В тому то і річ що майже чоки.може звуження вказали не правильно? Я гадаю що більше напишуть більш освічені в даному питанню люди яких на форумі вдосталь але для цього потрібно створити окрему тему.
 

Віктор:)

Новачок
Ще бентежить
В тому то і річ що майже чоки.може звуження вказали не правильно? Я гадаю що більше напишуть більш освічені в даному питанню люди яких на форумі вдосталь але для цього потрібно створити окрему тему.
Добре, створю окрему тему і завантажу якісні фото. А то рушниця майже не стріляна, апитань до неї дуже багато.
Вибачте що вліз в тему іншої рушниці.
Дякую!

P.S.Помилився з написанням звужень: правильно нижній 0.80, верхній 0.90.
 
Останнє редагування:

docor

Новачок
я полював з іж 27м 3 роки іпродав. бій в рушниці був добрий,механіка працювала добре. якість пайки стволів, вороніння, припасовка дерева до металу у великому мінусі. рушниця 2006 року. Якість сборки часів радянського союзу набагато вищий. Щодо довжини стволів то я зустрічав 710,715,725,730,750. Вашому варіанті нада заміряти довжину чоків.З повагою.
 

Корнилов

Снайпер
я полював з іж 27м 3 роки іпродав. бій в рушниці був добрий,механіка працювала добре. якість пайки стволів, вороніння, припасовка дерева до металу у великому мінусі. рушниця 2006 року. Якість сборки часів радянського союзу набагато вищий. Щодо довжини стволів то я зустрічав 710,715,725,730,750. Вашому варіанті нада заміряти довжину чоків.З повагою.
Зустрічалися і 670.
 
Зверху