Полезные приспособления

Mityau

Новачок
Доброго дня пижеруб 12к(п) є в наявності під молоток, дякую
 

ANUNNAKI

Мисливець
Здравствуйте! Сколько будет стоить трикллер + 2 воронки 12к?
 
Останнє редагування:

Sashok Hunter

Мисливець
Сьогодні і я отримав свій ТРИКЛЕР,та воронки.Прийшлося почекати замовлення,але я не пожалів.
Якість виконання просто нема слів...Виставочний екземпляр,грався,провіряв як сипить просто БОМБА,особливо сподобалось що при зміні кута нахилу можна регулювати швідкість подачі пороху(навіть імениті виробники не всі мають таку функцію;)).Воронки тоже зроблені якісно.Що там говорити у пана МИКОЛИ золоті руки,так що побільше Вам замовлень,та міцного здоровя !!!!!!
 

ANUNNAKI

Мисливець
Сьогодні і я отримав свій ТРИКЛЕР,та воронки.Прийшлося почекати замовлення,але я не пожалів.
Якість виконання просто нема слів...Виставочний екземпляр,грався,провіряв як сипить просто БОМБА,особливо сподобалось що при зміні кута нахилу можна регулювати швідкість подачі пороху(навіть імениті виробники не всі мають таку функцію;)).Воронки тоже зроблені якісно.Що там говорити у пана МИКОЛИ золоті руки,так що побільше Вам замовлень,та міцного здоровя !!!!!!
А как Вы заказывали! Я написал в теме еще на прошлой неделе, никто не отвечает.
 

Sashok Hunter

Мисливець
А как Вы заказывали! Я написал в теме еще на прошлой неделе, никто не отвечает.
Також написав в темі,а потім ще передзвонив на мобільний, мені була дана відповідь що потрібно почекати десь до двох тижнів,я сказав що не проти,далі повідомлення в особисте що все готово,оплатив та через три дні отримав.
Думаю що в Миколи багато замовлень,а часу нема щоб зайти на форум,тож краще передзвоніть
 

Mityau

Новачок
Також написав в темі,а потім ще передзвонив на мобільний, мені була дана відповідь що потрібно почекати десь до двох тижнів,я сказав що не проти,далі повідомлення в особисте що все готово,оплатив та через три дні отримав.
Думаю що в Миколи багато замовлень,а часу нема щоб зайти на форум,тож краще передзвоніть
Зрозуміло, а можливо підкажете номер телефону, буду вдячний
 

Lapa1

Мисливець
Добрый день, можно сделать заказ:
1. Триклер 1шт
2 .Пыжорез 12кал под металлическую гильзу
3. Воронка
Реквизиты для оплаты в личные ....
 

evgeniysh

Мисливець
Доброго дня !
Хочу замовити 2 пижеріза (12 і 16 калібру) - під МЕТАЛЕВУ гільзу.
А також 2 воронки (12 і 16 кал.) - під ПЛАСТИКОВУ гільзу.
 

Andrey 777

Слідопит
Доброго дня.хотів би замовити один тример 16калібр і один тример 12калібр
 

василий56

Новачок
Здравствуйте,хочу заказать две воронки 12кал.под внутренний и наружный диаметр гильгы.С наступающим Новым Годом.С уважением Василий.
 
Зверху