Полювання за кордоном.

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
В тенетах інтернету натрапив на тур фірму яка пропонує полювання в сусідній Білорусії на Лося за 500 євро! Хтось з наших форумчан їздив на такі полювання чи може знаєте цікаві пропозиції на таке полювання! Цікаво почути Вашу думку!?
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво і мені про такі мисливські тури почути, бо у нас проплачуєш ліцензію і єгеря починають думати-гадати в якому ж то кварталі кабана знайти.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я читав в умовах договору на полювання в Білорусії якщо Ви непобачити звірину на відстані пострілу то гроші вони повертають! Думаю там єгеря точно знають де звір сидить! мене зацікавило полювання в Хорватії дивився відео супер! Але ціна напевно кусається!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Шановні форумчани в мене є знайомий який має свої угіддя в Білорусії приблизно 60 км від границі Виступовичі Житомирська обл, я туди скоро поїдуть в гості можу узнати якщо получиться скільки буде коштувати але є ще одне питання як провести зброю через границю чи МВС дає дозволи в даний період час, якщо це реально комусь цікаво то пишить у форумі скільки Вас хочуть поїхати щоб у мене був конструктивний діалог постараюсь допомогти. А де таку інформацію знайшли що охоту там за 500 ойрів проводять це коли було? Самому аж цікаво
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Де чув? з ходу навіть не згадаю! Розповідав хтось вроді а я в неті шарив на якихось сайтах та читав!
Бажання в мене було, але ще рік тому коли створював тему! А зараз поїздку краще перенести до спокійніших часів! Якщо є можливість то взанйте ціну і виставте сюди! Якщо вам не важко ми будемо вдячні! =)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні говорив з білорусами, сказали що в них щас епідемія чуми так шо пацани чекаємо кращих часів, відстріл проводять всього що рухається але це інформація по території яка граничить з житомирською обл, може цю тему десь винести в інше місце ато щось мало хто її може тут знайти
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Непотрібно тему переносити кому цікаво той знайде, та і тема створена в відповідному розділі! Нехай висить! + Люди сюди вже фотозвіти виставляють з закордонних полювань! Тримайте руку на пульсі повідомляйте нас!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Полювання в Німеччині наскільки все гарно культурно зі збереженням традицій подивіться гарне відео і не довге! В кінці гарна але НЕ зрозуміла традиція відкрийте мені для чого хвою Єгер дає кожному мисливцю який вполював дичину?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;226671 сказав(ла):
Полювання в Німеччині наскільки все гарно культурно зі збереженням традицій подивіться гарне відео і не довге! В кінці гарна але НЕ зрозуміла традиція відкрийте мені для чого хвою Єгер дає кожному мисливцю який вполював дичину?
Ця хвоя це так званий "злом". Його дає керівник(не єгер в нашому розумінні, там немає жодних єгерів) полювання мисливцям, які вполювали звіра. Вони його чіпляють на шапку, або на куртку. Побачивши групу мисливців, по цим "зломам", можна визначити найкращих з цього конкретно полювання.
На українських землях за Австро-Угорщини також панувала німецька система ведення мисливського господарства. В Україні всі охають і ахають дивлячись фільми з закордону, але як запропонувати вернутися до цієї системи - одразу хронічне несприйняття і ворожість.
Те що там приватні мисливські господарства це міф. Система полягає у оренді угідь групами мисливців. Необов'язково дуже багатими. Є обмеження в гектарах на одного мисливця і угідь вистачає всім. Гірші стоять пусті.
В Карпатах за Австро-Угорщини місцеві гуцули орендували полонини. Вели мисливське господарство на Європейський манір. Це все забулося і не вивчається.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
шановні форумчани є нова інформація по полюванню в білорусіі. був я там неділю назад і узнав ось таку інфу:полювання возобновили, приймають людей групами не менше 10 чоловік. вартість даного задоволення 500 доларів з людини, сюди входить проживання та харчування за дві доби. говорив з егерем то він розказував що за пару днів до мого приізду за пів дня відстріляли 64 кабанчика...
 

HOT GANS

Мисливець
Хочу внести і свою лепту в цю тему. Оце так полює мій братуха в КОМІ.
Заздрю йому, а він падлюка каже-приїжджай....
 

Вкладення

HOT GANS

Мисливець
AndriyJaremko;226671 сказав(ла):
Полювання в Німеччині наскільки все гарно культурно зі збереженням традицій
Оце і я був на полюванні в Німеччині десь так років більше 30 назад, був загоничем (тому що був солдатом)у наших офіцерів вояків, так мама мія лупили все що біжить, та пили під час полювання все що горить.... які там звичаї та єгеря... Добре що ті часи минули....
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
HOT GANS;235909 сказав(ла):
Оце і я був на полюванні в Німеччині десь так років більше 30 назад, був загоничем (тому що був солдатом)у наших офіцерів вояків, так мама мія лупили все що біжить, та пили під час полювання все що горить.... які там звичаї та єгеря... Добре що ті часи минули....
Це просто совіцька "культура" полювання приїхала у Німеччину. На щастя вона вже звідти поїхала і німці мають надію що назавжди.



HOT GANS;235896 сказав(ла):
Оце так полює мій братуха в КОМІ.
Заздрю йому, а він падлюка каже-приїжджай....
Немає чому заздрити. Заздри європейському мисливцю. Комі в порівнянні з європейськими угіддями це пустиння. Твій брат за все своє життя не добуде стільки звіра скільки добуває європейський мисливець за один рік.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Початок полювання:



Результат:










В угіддях звір живе вільно(необгороджений сіткою)
 

HOT GANS

Мисливець
Так от скоріше б і у нас так було як у Німеччині, а то тільки ......
трах бабах під Донецьком....
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Знов чума колотить білоруських кабанчиків і всі вони біжать на Україну, шановні мисливці перевіряйте добутих звірів, не зловживайте своїм здоров'ям
 

Turetskyi

Мисливець
Вітання шановному товариству.Ось подивався я на весняне полювання гусей в Білорусії і закортіло мені на такому
полюванні побувати,тому маю декілька запитань.
Скільки коштує таке полювання?
Хто може організувати?
Як зі зброє'ю і набоями?

Якщо хтось може відповісти,буду вдячний.
 
Зверху