Полювання з дроном

мужики, ну на кой х.. вам этот дрон? это же дорого. в каждом смартфоне кой имеется у каждого или у многих охотников есть GPS навигатор. средства связи, как уже упоминалось выше на охоте не запрещены. включили и пошли, периодически сверяясь с навигатором... и коли "ехерь" водит вас по кругу (сусанин тревел) рассказывая басни, тихонько ему намекнуть - мол коли не будет дичи ты сам ею стать можешь или же откровенно дать ему в ухо.
За дрон согласен.
Сегодня в новостях услышал что будут регистрировать их и хозяев проверять на знание обращения и знания правил с данным девайсом.
Использовать его для снятия видео, фильма то одно. А чтоб упростить себе задачу поиска ...
Ну пусть упрощают... Как по мне то это уже не охота...
Системы навигации. Может и помогут. Если вы хорошо без этого умеете ориентир найти...
 
Останнє редагування:

bejsik

Мисливець
Использовали дрон на охоте один раз. Приехали на охоту на утку, и дроном смотрели где плеса находятся. все. )))
 

Пугач

Мисливець
Ви ще додумайтесь жучки на дичину ліпити ,і по супутнику шукати.вистачає придурків з фарами і тепловізорами.цінуйте те що у нас залишається бо й те через деякий час або зникне або червона книга і будем себе тішити за компом граючись в рибалку і полювання і думати чому це так і хаяти недобросовісних фермерів за отрутохімікати і тихохідну широкозахватну техніку
 
Останнє редагування:

TRUST ME

Мисливець
охота для души... природа сонечко.... а тут блин знайшли зайку дроном та давай його мочить.... нахрен надо...
Мета і результат полювання є здобич. Якщо ні, то здайте рушницю, патрони і відпочивайте у парку, грайте в шахи і доміно, і насолоджуйтесь природою і сонечком.
 

TRUST ME

Мисливець
Ви ще додумайтесь жучки на дичину ліпити ,і по супутнику шукати.вистачає придурків з фарами і тепловізорами.цінуйте те що у нас залишається бо й те через деякий час або зникне або червона книга і будем себе тішити за компом граючись в рибалку і полювання і думати чому це так і хаяти недобросовісних фермерів за отрутохімікати і тихохідну широкозахватну техніку
Перш ніх писати, ознайомтеся з кількістю мисливських угідь і здобутої дичини за кордоном. І почитайте історію скільки добувалося дичини в період СРСР і за часів Царизму.
 

Пугач

Мисливець
Перш ніх писати, ознайомтеся з кількістю мисливських угідь і здобутої дичини за кордоном. І почитайте історію скільки добувалося дичини в період СРСР і за часів Царизму.
Перш ніх писати, ознайомтеся з кількістю мисливських угідь і здобутої дичини за кордоном. І почитайте історію скільки добувалося дичини в період СРСР і за часів Царизму.
 

Баба Яга

Мисливець
Мета і результат полювання є здобич. Якщо ні, то здайте рушницю, патрони і відпочивайте у парку, грайте в шахи і доміно, і насолоджуйтесь природою і сонечком.
чуєш здобич... у нас вже ні полювання а зніщення звіру... з роками приходе розуміння того що наши діти непобачуть зайчика або качечку на ставку...
 

Пугач

Мисливець
Перш ніх писати, ознайомтеся з кількістю мисливських угідь і здобутої дичини за кордоном. І почитайте історію скільки добувалося дичини в період СРСР і за часів Царизму.
Я зрозумів ви з тої категорії ,головне щоб мені було добре ,а що після мене п,,,,й
 
Мета і результат полювання є здобич. Якщо ні, то здайте рушницю, патрони і відпочивайте у парку, грайте в шахи і доміно, і насолоджуйтесь природою і сонечком.
Угомоните "свой талант" указывать что и кому делать и как поступать!!!
Это априори.... Ну не Ваше дело!!!
С Ув!!!
 
Доброго дня,хочу виразити свою думку,яке ж це тоді полювання з дроном,то вже краще додому замовити дичину не розумію.....це тоді й полюванням не назвеш,для єгерів "настоящих єгерів" да ця річ корисна,а мисливець на те й він мисливець щоб висловити і добути,чисто моя думка,нікого не засуджую.
 

Ohotnik47

Слідопит
Так і думають про дрон, бо звіра нема.
Коли звіра вдосталь, то мисливець не мріє добути його за будь-яку ціну, а навпаки , хоче щоб добутий трофей запам'ятався позитивними емоціями і спогади радували його довго.
Років з 7 тому, в господарстві де працював, один з спонсорів купив собі крутячий теплік за кілька тисяч євро.На зауваження, що потративши ці кошти на біотехнію можна досягти значно кращих результатів, просто зтенув плечима, не зрозумів...
 

TRUST ME

Мисливець
Я зрозумів ви з тої категорії ,головне щоб мені було добре ,а що після мене п,,,,й
Стосовно диких тварин є таке поняття, як ареал. Це означає, що чисельність тварин не може бути більшою ніж ніж ареал може прокормити. Чисельність регулюється природнім і штучним способом до яких відноситься відстріл. Кількість відстріляних тварин регулюється відповідними ліцензіями на відстріл. Кількість ліцензій видається на підставі підрахунку чисельності. Так в чому проблема? Є ліцензія і її треба використати, тобто здобути дичину і тоді кормова база буде відповідати чисельності. Мова про бракон'єрство не йде. Якщо ліцензія не закрита, то тварини будуть голодувати і як наслідок падіж та народження дефективних тварин.
 

TRUST ME

Мисливець
Так і думають про дрон, бо звіра нема.
Коли звіра вдосталь, то мисливець не мріє добути його за будь-яку ціну, а навпаки , хоче щоб добутий трофей запам'ятався позитивними емоціями і спогади радували його довго.
Років з 7 тому, в господарстві де працював, один з спонсорів купив собі крутячий теплік за кілька тисяч євро.На зауваження, що потративши ці кошти на біотехнію можна досягти значно кращих результатів, просто зтенув плечима, не зрозумів...
Позитивні емоції - це влучний постріл і тільки він дарує приємні спогади.
 

TRUST ME

Мисливець
Дивує інше, чому всі готові ловити рибу з ехолотом,де при цьому реально вибиваються крупні екземпляри, а гарантована здобич дичини має супротив. Будьте послідовними. Давайте забороняти використання ехолотів.
 
Дивує інше, чому всі готові ловити рибу з ехолотом,де при цьому реально вибиваються крупні екземпляри, а гарантована здобич дичини має супротив. Будьте послідовними. Давайте забороняти використання ехолотів.
Згідний
 

Ohotnik47

Слідопит
Позитивні емоції - це влучний постріл і тільки він дарує приємні спогади.
В основному, але погодьтесь, що влучний постріл по вепру з під собак, після кількох годинного переслідування і влучний постріл за допомогою ночніка, з машини на полі - це різні емоції.
 

Пугач

Мисливець
Стосовно диких тварин є таке поняття, як ареал. Це означає, що чисельність тварин не може бути більшою ніж ніж ареал може прокормити. Чисельність регулюється природнім і штучним способом до яких відноситься відстріл. Кількість відстріляних тварин регулюється відповідними ліцензіями на відстріл. Кількість ліцензій видається на підставі підрахунку чисельності. Так в чому проблема? Є ліцензія і її треба використати, тобто здобути дичину і тоді кормова база буде відповідати чисельності. Мова про бракон'єрство не йде. Якщо ліцензія не закрита, то тварини будуть голодувати і як наслідок падіж та народження дефективних тварин.
А я про що діди полювали .ходили .тропили але без різних цяцьок і з поєдинкою і добували була рівність звіру давався шанс навіть з двостволкую був шанс у звіра я не вірю що зараз всі добросовісні в пятизарядку заряджають два набої(напівавтомат)
 
Останнє редагування:
Зверху