Полювання на Дніпропетровщині 2017-2018

roz_koms

Слідопит
Ничего!!!
Добудем!!!
Я кстати так же еще ни одного гуся не добыл.
Да и охота на этого экземпляра далеко не простая. Не сравнить с уткой и голубем.
Именно на целенаправленной охоте по гусю я и не был, на по осени на воде по утке два раза стрелял по налетающим одиночкам, но всё в молоко:(
 
Именно на целенаправленной охоте по гусю я и не был, на по осени на воде по утке два раза стрелял по налетающим одиночкам, но всё в молоко:(
Да такая охота требует усилий, ресурсов и терпения намного больше чем, снова таки повторюсь, любая другая охота по перу.
Если в роликах в той же Беларусии весной. Он валом валит и то его не всегда можно добыть, то что говорить о стеганном осеннем гусе...
Но тем не менее.
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Полюванню бути!

Планував полювання на фазана, на батьківщині.
Наче все добре. Але...
Зранку на місці збору і нікого немає. Телефоную і настрій кудись збирається. Колектив в останню мить зателефонував до єгеря і відмінив полювання, а одного на фазана не пущають...
Але мене вже не зупинити, а тому, ПОЛЮВАННЮ БУТИ!
Змінив лиш об'єкт полювання. На передодні пройшла інформація, що до нас завітав слуква (тобіш вальдшнеп)!
Вірного помічника немає вже давно, тому вже звик топтати...
Посадки і вперед. Припереїздах навідувався і до всіх місцевих калюж...
І ось, щось мене різко зупинило, мозок ще не зрозумів, але інстинкт...
Починаю крутити головою і зрозуміти що мій інстинкт зацікавило і ось, гелгіт який не сплутати.

Вийшли низенько, видно піднялись з кормового поля і в пошуках води...
Переслідував доки міг. Але... пішли на Дніпро...
Повернувся до основного полювання.
Пройшов багато, до машини лишилось метрів 20. Вже хотів розрядитись, але щось зупинило. Підйом з краю посадки, майже з під ніг, по польоту вже було зрозуміло, знайшов. Вскидка без прицілювання, як вчив Батько... Постріл...
Надійні самокрути, надійна рушниця.
Бажаний трофей і ой який трудовий...

А далі, пиляти, згрібати, носити...
Але то вже зовсім інша історія.
 
Зверху