Полювання на Рівненщині

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня. Відразу хочу сказати, що завжди з великою шаною читаю Ваші пости, як людини, яка з небагатьох в лавах УТМР є компетентною.

На фото - мій трофей, постріл був зроблений у світлу пору доби. Справа в тім, що телефон принципово з собою не брав, лишив в машині. Поки повернулись до автомобіля, поки виклали, поділилися враженнями - вже і стемніло.

Я чудово розумію, що більшості совковим людям важко повірити в те, що є мисливці, які заплатять гроші за ліцензію. В них відразу такий вигляд обличчя, як був у ГАІшників, коли їм кажеш, щоб складали протокол, буду платити штраф. Дивно їм, як це може бути ПО-ЧЕСНОМУ. можна ж підмутить, за пів ціни і т.д. Я Вам просто хочу сказати, що мені в полюванні дуже важлива ЕТИКА і ЕСТЕТИКА, в темноті я б не стрільнув би принципово!!!!!!!
Стосовно Вашому дедуктивному методу розслідування опираючись на джерела москальських сайтів погоди.... ну якби фото зроблено 1)не в переддень його подачі на сайт 2)на телефон з поганенькою камерою! Для мене слово БРАКОНЄР є образливим. Тому перед тим, як навіть підозрювати когось в цьому, переконайтесь, що у Вас є на те підстави, а не здогадки.
З повагою!
Шановний Ігорю, доброго вечора!
Дякую за Вашу шану до моїх каракуль на форумі! На буду наполягати на тому, що я не є дитиною совєї молодості! Так, я зростав та виховувався у Радянському Союзі, де не все було погано. І вже 27 років живу у незалежній та вільній Україні, яка, на Вашу думку, вільна від совка.
Але я зараз не про політику! Тим більше, що я не хочу повертатися до того дурдому. Єдине, що точно було у ньому точно гарного - мій на той час молодий вік...
Але, прошу звернути увагу, що на відміну від деяких присутніх на форумі учасників, я і у радянські часи, і у часи нашого довгого самоіснування як незалежної демократичної держави, що обрала західноєвропейський шлях, я був не звичайним мисливцем, а пропрацював спеціалістом. який боровся із порушниками правил полювання. І на що звертати увагу (як на порушення Закону України, чи спочатку - УРСР), я знаю. І можете мені повірити, що мало хто визнавав свою провину відразу, частіше намагався виправдатися, при цьому думаючи, що він розумніший за інспектора (Боже борони, якщо Ви подумали, що я зараз звинувачую Вас, але кажу, із чим стикався на роботі). Тому доводилося надавати різні уточнюючі запитання потенційному недотроимувачу законодавства.
На жал, і у той час, і у наші часи бачив дуже багато порушень і від мисливців, і від працівників мисливських господарств, від працівників УТМР, держлісгоспів і, навіть, державних установ, які повинні були боротися із порушеннями законодавства. НУ, життя у нас таке, чи менталітет, чи накопичувальна стадія капіталізму - хто зна?!.
Тому, коли бачу речі (наприклад, фото чи пост мисливця), що викликають у мене сумніви, я інстинктивно задаю додаткові запитання.
І не дуже рідко виходить так, що не дуже помиляюся!
Безумовно, навіть як модератор, я не можу притягнути порушника до відповідальності за такими фактами (ми ж не у США чи Німеччині мешкаємо!), але, враховуючи, що немало мисливців із посвідченням мисливця навіть не читали БЗ чи, тим більше, інші нормативно-правові акти щодо галузі полювання чи використання об'єктів тваринного світу, думаю, що є сенс натякнути деяким мисливцям, у чому вони неправі.
Ну, а якщо вони нічого не порушили, то честь їм і хвала! А пояснивши законодавчо свій вчинок, вони теж роз'яснюють іншим наше законодавство.
І чого тут поганого?
До речі, якщо Ви добули цього цапа у серпні, то вказаний час був ще мисливським!
Хоча, знову ж: як у інспектора виникло питання: а коли Ви сфотографували ліцензію (сподіваюся, що Ви здогадалися, чому виникло таке питання?).
Дякую за Ваше роз'яснення! Як бачите, скривдити не намагався...
З полем! (хоча, чесно кажучи, мене дещо дратує, коли деякі мисливці після полювання викладуть "вбитих" ними тварин із роз'ясненням, як важко їм це вдалося через те, що стріляти не вміють, а потім деякі проголошують на цими "трупіками": "З полем!". Ну, то моя особиста думка! Мене особисто полювання цікавило до моменту добування дичини, а потім вже думав, як мені покращити своє вміння чи невміння полювати. Але - то моя така позиція, я її не нав'язую нікому. А ось дотримуватися норм законодавства - обов'язково)!
 
До речі, в різних регіонах сонце заходить в різний час, Київ це ще не вся Україна.
По этому наверное и говорится что за час до и час после заката. По Киевскому времени никто не ориентирует.
 

ForestDGB

Мисливець
а коли Ви сфотографували ліцензію (сподіваюся, що Ви здогадалися, чому виникло таке питання?).
Він її не фотографував , то скан копія! і виклав її я , прочитавші Ваші припущення . Я мисливствознавець господарства де було проведено це полювання ....звісно в мене зберігаються всі ліцензії до кіня сезону
 

ura83

Слідопит
Нічого кримінального у цій суперечці не бачу :D
Кожен розставив крапки над "І"

Розумію обурення (ІгорТ,) - ( теж б на його місці огризався і захищався)
Та й Яковлев В.А. - правий по своєму теж
що немало мисливців із посвідченням мисливця навіть не читали БЗ чи, тим більше, інші нормативно-правові акти щодо галузі полювання чи використання об'єктів тваринного світу, думаю, що є сенс натякнути деяким мисливцям, у чому вони неправі.
З вище наведеною цитатою не "поспореш" - тут В.А. як кажуть на практиці розповів що і як (Комусь можливо було і цікаво)

П.С.
ИМХО - прошу близько до серця не брати:)
 

ІгорТ

Новачок
Яковлев В.А. Я маючи скромних 25 років і мисливського стажу починаючи з 18 років (офіційного) все ж відношу себе до тих мисливців, котрих цікавить трофей, а не скільки в цій тваринці мяса) Маю досить немалу колекцію літератури мисливської тематики, як публіцистичної так і художньої. По всіх барахолкам скупляв підшивки старих журналів. А взагалі, основне моє полювання - полювання з лягавою)) Звичайно я теж розумію, що виходячи з Вашого досвіду, Ви на жаль маєте підозри до всіх, перепровіряти це дуже і дуже добре!!! Я навіть вдячний Вам за уточнення, просто хотілося б бачити це не в формі здогадок))) ПОлював 16 серпня. ПОстріл буле здійснено приблизно в 20.55. Було ще досить світло. В оптику середньої якості було досить зручно стріляти, тим більше, що ракурс і відстань дозволяли це зробити.
Я думаю ми з Вами розставили крапки над І. Якщо когось образили слова про "совок" прошу вибачення, просто вивчаючи історію не тільки із шкільних підручників, ні з чим хорошим в мене це слово не асоціюється... Дякую за Ваше розуміння.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Яковлев В.А. Я маючи скромних 25 років і мисливського стажу починаючи з 18 років (офіційного) все ж відношу себе до тих мисливців, котрих цікавить трофей, а не скільки в цій тваринці мяса) Маю досить немалу колекцію літератури мисливської тематики, як публіцистичної так і художньої. По всіх барахолкам скупляв підшивки старих журналів. А взагалі, основне моє полювання - полювання з лягавою)) Звичайно я теж розумію, що виходячи з Вашого досвіду, Ви на жаль маєте підозри до всіх, перепровіряти це дуже і дуже добре!!! Я навіть вдячний Вам за уточнення, просто хотілося б бачити це не в формі здогадок))) ПОлював 16 серпня. ПОстріл буле здійснено приблизно в 20.55. Було ще досить світло. В оптику середньої якості було досить зручно стріляти, тим більше, що ракурс і відстань дозволяли це зробити.
Я думаю ми з Вами розставили крапки над І. Якщо когось образили слова про "совок" прошу вибачення, просто вивчаючи історію не тільки із шкільних підручників, ні з чим хорошим в мене це слово не асоціюється... Дякую за Ваше розуміння.
Ну, я ж пояснив, що за інформацією, що була Вами надана спочатку, виникало дуже багато питань, особливо після "закриття" першого посту. Свої сумніви (не здогадки!) я запитав. Під час спілкування все встало по своїх місцях!
Стосовно бланка ліцензії. У мисливствознавця вона може бути й зараз. А у пересічного мисливця - не повинна! Тому і спитав.
Щодо Вас, як порядного мисливця. Ну, на жаль, я із Вами не знайомий, тому (звиняйте, дядьку!.. ;) ) не міг надати Вам однозначну оцінку.
Хоча, можу сказати, що за своє життя (68+ від народження та 50+ - офіційного мисливського стажу, і інспекційного - з 1985 року) я багато та багатьох побачив. На жаль, навіть старі й знані мисливці із великими "погонами" були нерідко завзяті й відомі браконьєри...
А досвіду інспекційного, вибачте, мені не займати!
ПіСі. І, сподіваюся, у своєму віці Ви вже встигли на форумах різних мисливських сайтів, у тому числі й тут, побачити, що, на жаль, багато наших колег-мисливців вимог Закону не знають, правила полювання в очі не бачили!..
 
Останнє редагування:

ІгорТ

Новачок
ПіСі. І, сподіваюся, у своєму віці Ви вже встигли на форумах різних мисливських сайтів, у тому числі й тут, побачити, що, на жаль, багато наших колег-мисливців вимог Закону не знають, правила полювання в очі не бачили!..

Нажаль так, надивився на дуже і дуже багатьох, нажаль багато - примітивні люди .... Про культуру полювання мені цікаво спілкуватися з Поляками, Чехами, в нас на жаль її майже немає. Історично так вже склалось..... Регіонально де-не-де (здебільшого в Західних областях) є ще якісь залишки культурного мисливського надбання і тішить те, що дехто про це ще пам'ятає....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Регіонально де-не-де (здебільшого в Західних областях) є ще якісь залишки культурного мисливського надбання і тішить те, що дехто про це ще пам'ятає....
Та в західних регіонах теж є різні люди!.. Міг би розповісти
 

ura83

Слідопит
ПіСі. І, сподіваюся, у своєму віці Ви вже встигли на форумах різних мисливських сайтів, у тому числі й тут, побачити, що, на жаль, багато наших колег-мисливців вимог Закону не знають, правила полювання в очі не бачили!..

Нажаль так, надивився на дуже і дуже багатьох, нажаль багато - примітивні люди .... Про культуру полювання мені цікаво спілкуватися з Поляками, Чехами, в нас на жаль її майже немає. Історично так вже склалось..... Регіонально де-не-де (здебільшого в Західних областях) є ще якісь залишки культурного мисливського надбання і тішить те, що дехто про це ще пам'ятає....
Та чого не тільки у нас в Західній обл., а по всій Укр. де є люди гончатники - справжні , то там теж трішки культура є:D:D:D
 

ura83

Слідопит
Та в західних регіонах теж є різні люди!.. Міг би розповісти
"Прикалістів" всюди вистачає., я кажу так - повноцінної культури не має, а є мисливці і заготовачі, перші більш наближенні до слів - КУЛЬТУРА - ЕТИКА., а другі дуже віддаленні
 

ura83

Слідопит
Дивіться Володимир Олексійович
цитата з ФБ
"Доводимо до відома єгерів, голів первинних організацій та мисливців Волочиської РО УТМР про те, що з 14.09.2018 р - 25.09.2018 р. буде проведена профілактика проти сказу тварин за допомогою авіації. На Волочиський р-н виділено 6100 доз.
Голова Волочиської РО УТМР: В. В. Ковтун"


Ви чули про таке?., я ні !. Прочитав був у шоці - з ними нас річка Збруч розділяє і на них прийнято казати у нас так люблячи "Твердолобі-москалі"., але живемо ніби у двох різних Країнах., і як бачити культура помаленьку просуває......
 

ІгорТ

Новачок
Та в західних регіонах теж є різні люди!.. Міг би розповісти
В Львівській області скоро мисливський фестиваль "ВАТРА", в Рівному мск "Сокіл" другий рік підряд проводить Міжнародний мисливський форум, Мисливські фестивалі на Закарпатті....
А про те, що люди є різні скрізь - то погоджуюсь повністю! І не тільки регіонально по Україні, так в будь якій країні.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дивіться Володимир Олексійович
цитата з ФБ
"Доводимо до відома єгерів, голів первинних організацій та мисливців Волочиської РО УТМР про те, що з 14.09.2018 р - 25.09.2018 р. буде проведена профілактика проти сказу тварин за допомогою авіації. На Волочиський р-н виділено 6100 доз.
Голова Волочиської РО УТМР: В. В. Ковтун"


Ви чули про таке?., я ні !.
Ще коли починав у Воєнохоті працювати, у нас в одному господарстві у Черкаській області весь час виявлявся сказ. А як сказ виявлять - полюваненя не відкривали!..
Викликає начальник-полковник і ставить завдання"щось зробити"!
Вийшов я на Інститут, який виробляв вакцину від сказу (не пам'ятаю точно, десь під Москвою був цей Інститут). Додзвонився до директора. переговорили. Він і запропонував "найкращий на той час метод" (із слів того директора): придбати в них декілька тисяч доз вакцини від сказу, "залити" вакцину у яйця та розкидати по господарству (десь декілька десятків тисяч га).
Але починався "развал" СРСР, із коштами трошки починалися проблеми, щось так і не зрослося у нас...
Але метод використовують у багатих країнах.
ПіСі. Прошу мати на увазі, що тоді не дуже "відмивали" кошти різними методами...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В Волочисском районе проводят антирабическую процедуру с разбрасыванием приманок с антирабической сывороткой по госудрственной программе (госбюджетные деньги) государственные органы (на уровне области, ОДА руководитель).
Повезло, что и нашим УООРовцам перепадет антирабической сыворотки! Может, меньше будет бешенства в области!
ПыСы. Думаю, собирать эти приманки и кормить ими дома животных в большом количестве смысла нет: могут быть осложнения у домашних животных...
 

ura83

Слідопит
В Волочисском районе проводят антирабическую процедуру с разбрасыванием приманок с антирабической сывороткой по госудрственной программе (госбюджетные деньги) государственные органы (на уровне области, ОДА руководитель).
Повезло, что и нашим УООРовцам перепадет антирабической сыворотки! Может, меньше будет бешенства в области!
ПыСы. Думаю, собирать эти приманки и кормить ими дома животных в большом количестве смысла нет: могут быть осложнения у домашних животных...
І я про це саме, КОШТИ є , але чомусь всі бояться їх (коштів) чи просто не хочуть брати на себе відповідальність чи ще щось, не знаю. Так "оприходувати" їх важко, деколи потрібно виривати з кров'ю, але якщо щось намагатись зробити то можна.
І тут також є багато нюансів, тому що нашому "брату" догодити важко бо : не роблять - погано (крадуть), роблять - теж погано (бо ще більш крадуть чи відмивають). Ось попробую взяти на себе таку відповідальність....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
І я про це саме, КОШТИ є , але чомусь всі бояться їх (коштів) чи просто не хочуть брати на себе відповідальність чи ще щось, не знаю. Так "оприходувати" їх важко, деколи потрібно виривати з кров'ю, але якщо щось намагатись зробити то можна.
І тут також є багато нюансів, тому що нашому "брату" догодити важко бо : не роблять - погано (крадуть), роблять - теж погано (бо ще більш крадуть чи відмивають). Ось попробую взяти на себе таку відповідальність....
Ну, кошти у даному випадку не зовсім наші, вони вже держбюджетні.
 

АРКАДИЙ2010

Новачок
Здравствуйте! УВ. Подскажите неопытному как это охотничьего стажа "ОФИЦЕАЛЬНО" +- Разве вы могли охотится не ОФИЦЕАЛЬНО???
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Здравствуйте! УВ. Подскажите неопытному как это охотничьего стажа "ОФИЦЕАЛЬНО" +- Разве вы могли охотится не ОФИЦЕАЛЬНО???
Эх!.. Еще один новичок!...
Уважаемый Аркадий! К сожалению, на форумах ( и тут тоже) иногда пишут типа: "Да я уже двадцать пять лет охотник!" - Так тебе же самому всего тридцать девять?!. - "Так мне папка на охоте в мои 14 разрешал из своего ружья охотится!".
Вот я и пишу: я с 1968 года (год рождения - 1950) - офицИально вступил в охотобщество и офицИально охочусь!
ПыСы. Для молодых: в мои годы и вступать в Общество, и покупать гладкостволку можно было с 18 лет!
 
Статус
Закрита.
Зверху