Полювання на Рівненщині

Статус
Закрита.

ForestDGB

Мисливець
так одне із самих красивих полювань , як що ви бачили в жуву ревущого оленя в лісі на сході сонця ...зрозумієте про що я. Але і одне із самих складніших індивідуальних полювань.... що вимагає великої майстерності в у всьому в маскуванні , вабинні, і в практиці підкрадання до гарему...
 

ForestDGB

Мисливець
саме до цього самця ми з мисливцем підходили 1,5 години, ще за темна малесенькими шажками в інтевалах коли ревів ...
 

ForestDGB

Мисливець
детальний фотозвіт від наших гостей із сонячного Закарпаття:


Трофей олень вагою 263 кг ,роги 9 кг. Був взяти з підходу на сході сонця , все як по класиці все як у кіно, такі моменти лишаються в памяті на завжди, під час полювання довелося спостерігати і гарем самиць, і два турніри з меншими оленями ....

естетики в цьму фото небагато , але це так для відчуття розмірів трофею, в джип від не вліз.


також були взяті і муфлони це один ізних найбільш трофейний



і щасливий власник трофею!!! Майбуть так було треба: саме його батько у 80-х роках саме в нашому господарстві ще за СССР здобув олень роги якого були вагою 10 кг , тепер вже син майже повторив здобутки батька

Дякуємо Вам друзі за полювання
 

ATIS

Снайпер
В суботу відкрились по копиту. Кабана нуль. Кози трохи бігали, без кабана в угіддях якось скучно;). Юшка була смачна, компанія весела, відкриття вдалося.
Відзначився батько,красавчик,є ще порох в порохівницях;):D:D
 

ForestDGB

Мисливець
І ми теж відкрились : одразу попереджаю фото не для легкодухих...на всі добуті тварини закриті ліцензії на добування на 100%...загальний результат полювання за день разом з місцевими колективами 18 козуль , 2 оленя та один кабан...
Поїхали фотозвіт:












 

ura83

Слідопит
....... ЙОЙ . Я напевне "лехкодухий":D.
Ну не розумію такого "полювання".,
закриті ліцензії на добування на 100%
а решту мисливського сезону що будете робити???.

П.С.
Пробачте і без образ, але я далекий від такого полювання.
Поясніть якщо можете такий процес.!!!
 

ForestDGB

Мисливець
ura83 а решту мисливського сезону що будете робити???.
кожному своє ...це комерція ....що будемо робити решту сезону - будемо полювати , якщо ви глянете наш ліміт то зрозумієте чому
 

ura83

Слідопит
ura83 а решту мисливського сезону що будете робити???.
кожному своє ...це комерція ....що будемо робити решту сезону - будемо полювати , якщо ви глянете наш ліміт то зрозумієте чому

Тапками не кидайте..... Десь там у другі темі я писав що кожному своє. Вам подобається одне мені друге і це не страшно. Просто запитав із цікавості.

А де подивитись ваші ліміти і взагалі якусь інформацію про ваше товариство (Якщо такі ліміти то напевне не погано працюєте, тому можливо і цікаво) - Якщо хочете то можна і в ПП.
 

ForestDGB

Мисливець
Тапками не кидайте..... Десь там у другі темі я писав що кожному своє. Вам подобається одне мені друге і це не страшно. Просто запитав із цікавості.

А де подивитись ваші ліміти і взагалі якусь інформацію про ваше товариство (Якщо такі ліміти то напевне не погано працюєте, тому можливо і цікаво) - Якщо хочете то можна і в ПП.
http://sokil-susk.com.ua/ua
https://www.youtube.com/channel/UC7AlYzaJNHO6CY3_qwbKTSA
ліміти там: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0589-18
 

ForestDGB

Мисливець
лисицю теж дозволено до відстрілу , і вовка теж, це було озвучено на інструктажі
 
Статус
Закрита.
Зверху