Полювання на Рівненщині

Статус
Закрита.

Taraskin 1980

Мисливець
Именно так !!! Наша задача повернуть время вспять.. У Нас в вольерах уже сейчас стоит 130 голов Оленя благородного , свезенного со всей Украины и Венгрии , уже на следующую осень эти стада пойдут на новую /старую родину. + Стоит задача воспроизводства Лани европейской и Муфлона -это все в недалеком будущем....
Дай Вам Бог.Но недумаю что прям в недалеком будующем ,разведение оленя в етом бывшем заказнике длилось +- 30 лет да и бреки были с гладкостволом а не с ночником тепловизором и карабином.
 

Pavel1988

Снайпер
Дай Вам Бог.Но недумаю что прям в недалеком будующем ,разведение оленя в етом бывшем заказнике длилось +- 30 лет да и бреки были с гладкостволом а не с ночником тепловизором и карабином.
Дивлячтсь на організацію та кількість тварин, любові та грошей вкладено не мало тому охорона і єгерська служба певно екіпірована буде не хуже чим браки. ІМХО
 

ForestDGB

Мисливець
Штат єгерської служби на 8 тис. га становить:20 чоловік (дві зміни по 10 чоловік), охорона цілодобова(вахта) кожен екіпаж /пост забезпечений транспортом: ( авто+ мото + вело) , тепловізорами , звязком та спецзасобами іт. д. На даний момент браконьерство в угіддях поборено вже на 99 %(виявляємо тільки поодинокі випадки 1,2 рази в рік). Чисельність копитних щороку зростає , А на рахунок оленя , то для того і будувався вольер- для швидкого відтворення виду. За 5 років популяція буде піднята до 500 особин і це вже майже реальність .....
 
Останнє редагування:

aimelnyk

ветеран форуму
надійна команда
Дай Вам Бог.Но недумаю что прям в недалеком будующем ,разведение оленя в етом бывшем заказнике длилось +- 30 лет да и бреки были с гладкостволом а не с ночником тепловизором и карабином.
Не завидую я тем браконьерам, которые повадятся туда, ой не завидую!
 

roz_koms

Слідопит
Не завидую я тем браконьерам, которые повадятся туда, ой не завидую!
А так и нужно, чтоб каждый знал, что здесь порядок и каждого кто его нарушит- ждут неприятности, чтоб боялись, чтоб знали что ХАЗЯЕВА здесь есть....это наверное и есть залог успеха.
Пока отдельные особи не поймут что такое культура, нужно держать в страхе. А то так и будут расстреливать лосей, зубров:mad:
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Patso

Снайпер
Шановний, ForestDGB, а поділіться якщо не складно вашим досвідом полювання на бобра в вашому господарстві. Знаю, що проводите таке, може й фото у Вас є. Думаю не лиш мені буде цікаво. Тим більше, що сезон на цього звіра довший ніж на інші види.
 

ForestDGB

Мисливець
Шановний, ForestDGB, а поділіться якщо не складно вашим досвідом полювання на бобра в вашому господарстві. Знаю, що проводите таке, може й фото у Вас є. Думаю не лиш мені буде цікаво. Тим більше, що сезон на цього звіра довший ніж на інші види.
Так ми проводимо такий вид полювання, кожного року плануємо ліміт і навіть купуємо в держави бланки ліцензій , але на жаль для нашого мисливця чомусь такий вид полювання не цікавий , а іноземні мисливці теж не надто хочуть його добувати. За минулий сезон ми не добули жодного ( не було клієнтів) . В позаминулий сезон відстріляли аж раптом одного... тому і фотозфітів як таких немає.
В чому причина? , ну звісно в ціні . Наші мисливці поки , що не готові платити за ліцензію на бобра , оплачувати послуги по його добуванню , тому-що є можливість на сьогодні цілком успішно його стріляти незаконно .. в угіддях інших користувачів де відсутня будь-яка охорона...
Що стосується самого полювання на бобра , то у нас воно проходить переважно на засідці у вечірні та ранішні часи, на лісових струмках та болоті, можна і з гладкоствольної рушниці але краще з використанням мілкокаліберної гвинтівки.
 

Patso

Снайпер
Так ми проводимо такий вид полювання, кожного року плануємо ліміт і навіть купуємо в держави бланки ліцензій , але на жаль для нашого мисливця чомусь такий вид полювання не цікавий , а іноземні мисливці теж не надто хочуть його добувати. За минулий сезон ми не добули жодного ( не було клієнтів) . В позаминулий сезон відстріляли аж раптом одного... тому і фотозфітів як таких немає.
В чому причина? , ну звісно в ціні . Наші мисливці поки , що не готові платити за ліцензію на бобра , оплачувати послуги по його добуванню , тому-що є можливість на сьогодні цілком успішно його стріляти незаконно .. в угіддях інших користувачів де відсутня будь-яка охорона...
Що стосується самого полювання на бобра , то у нас воно проходить переважно на засідці у вечірні та ранішні часи, на лісових струмках та болоті, можна і з гладкоствольної рушниці але краще з використанням мілкокаліберної гвинтівки.
Мені цікаве таке полювання планував до вас приїхати в цьому сезоні, та нажаль не виходить. Може наступного року. А який найкращий період для добування бобра? Чи можливо комбінувати це полювання з полюванням на кабана?
 

ForestDGB

Мисливець
На бобра полюємо з жовтня по лютий, найлекше його добувати десь у листопаді( зимою холодно сидіти) Можна комбінувати і з кабаном. якщо мова іде про індивідуальне полювання , то це можна проводити в усі дні тижня. Наприклад приїзджаєте на два дні один день кабан з вишки другий день бобер ( або навпаки) , можна спробувати і за один день кабан і бобер якщо пощастить...
 

ATIS

Снайпер
По лютий включно? Тобто чи можна зараз полювати? І яка ціна ліцензії? Маю бажання спробувати.
 

ForestDGB

Мисливець
Зараз нажаль вже ні всі ліцензіїї здали , сезон закрили ... на слідуючий сезон будь-ласка
 
Статус
Закрита.
Зверху