Полювання на Рівненщині

Статус
Закрита.

ATIS

Снайпер
Суперові фото, вітаю з відкриттям. Надіюсь попаду до вас в цьому сезоні;)
 

ForestDGB

Мисливець
Явно не сільські дядькі полюють.....
Сільськи дядьки теж в той день паралельно полювали за пільговими ліцензіями три бригади місцевих мисливців з навколишніх сіл( загальна кількість учасників 77 мисливців ) їхній результат за відкриття 4-ри кабана , дві козулі та 5-ть лисиць...+ місцеві мисливці були і у нас в загонці з правом пострілу, а все це весілля оплачували саме ті дядьки на рендж роверах ....- майже комунізм.
 

ForestDGB

Мисливець
в тому то і діло що смартфонів діди не носять , а спец кора( баришню) всім не приставиш)))) про, те єгеря трохи нафоткали і їх- виложу пізніше ...
Це з минулого року
http://radikal.ru/big/1ceee98e350642b38dc4315ac90f6c84
цьогорічні будуть пізніше
 

krushinski00

Снайпер
в тому то і діло що смартфонів діди не носять , а спец кора( баришню) всім не приставиш)))) про, те єгеря трохи нафоткали і їх- виложу пізніше ...
Це з минулого року
http://radikal.ru/big/1ceee98e350642b38dc4315ac90f6c84
цьогорічні будуть пізніше
Ну а взнати що по чому? Но думаю що в таких угіддях все розписано наперед.і ті дядьки на возиках давно викупили весь ліміт.
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Скільки разова на зайця. ...і де проходить полювання .ліс. самосіви.луг.....кількість мисливців...один чи група....

І скільки коштує папір на кабана..козу.
Група мисливців....5...7 чоловік...
Та послуги ...загонщики...собаки..патрання туш....
Якщо не таємниця.....
 

ForestDGB

Мисливець
комерційні ціни на сайті , щоб не рекламувати ссилку кинув в л/с
Календар бронювання на полювання теж на сайті є можна глянути по датах коли вільно
на зайця разова 100 грн для всіх бажаючих полювання колективне від 10 чоловік крайні квартала лісу ближче до поля. але як показує практика найкращі полювання на зайця коли сніг
 

ATIS

Снайпер
Дааааа, полювання на зайця в вас незабутні, чекаємо морозу;)
 

Agrowest

Мисливець
ForestDGB, поясніть будь-ласка про полювання на бобра, (тільки тапками не кидайте)
1.Я сам один теж можу полювати (плюс єгер), чи потрібно більшу команду?
2. Син може зі мною бути?
3. Оплата за впольованого 1150грн, чи можливо і більше?

P.S. Такі "дурні" питання через малий досвід полювання.
 

ForestDGB

Мисливець
ForestDGB, поясніть будь-ласка про полювання на бобра, (тільки тапками не кидайте)
1.Я сам один теж можу полювати (плюс єгер), чи потрібно більшу команду?
2. Син може зі мною бути?
3. Оплата за впольованого 1150грн, чи можливо і більше?

P.S. Такі "дурні" питання через малий досвід полювання.
відписав в л/с
 
Статус
Закрита.
Зверху