Полювання на голуба

На фото видно , что цель обзажена или попростому - жопу обсыпал! Отсюда подранки и в муках агонизирующая дичь ! А потом говорят мол щас начнется охотничья этика - шметика. Уважающий себя и трофей охотник с большим сожалением относится к таким попаданиям и старается повысить свою стрелковую подготовку. Такие фото это дизлайк охотнику.
видимо у вас уважаемый глаза дают сбой , ибо если вы обратите внимание пробита и грудная клетка и шея по мимо задней части . И со стрелковой подготовкой полный порядок .
 

Jagdterrier_1927

Новачок
Півню голову начисто відрубують і він після цього бігає по двору або городу. Тому дивуватись живучості голуба не варто. І немає різниці як ти влучив. Оптику не пропонувати :)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Такие фото это дизлайк охотнику.
В чем дизлайк, в фото или попадании. Или Вы пернатой четко по 8-10 дробин и чисто в голову или шею кладете...?
Бывает утка как решето(когда патраешь), а еще ныряет под воду и плавает еще минуты 2 или же по траве метров на 20-30 уползает.
А бывает, буквально одна дробина попадет(не в голову и не в шею), и все, как тряпка падает без каких либо движений.
 

Виталя

Снайпер
В чем дизлайк, в фото или попадании. Или Вы пернатой четко по 8-10 дробин и чисто в голову или шею кладете...?
Бывает утка как решето(когда патраешь), а еще ныряет под воду и плавает еще минуты 2 или же по траве метров на 20-30 уползает.
А бывает, буквально одна дробина попадет(не в голову и не в шею), и все, как тряпка падает без каких либо движений.
Та что там говорить!!! Это Охота, случается разное. Бывает надо и за подарком побегать, не всегда падают как тряпки.
 

huntumy

Зброяр
Абсолютно без претензий, но у меня почему то вяхиря битые пятым номером имеют дыромахи с "мезинец"
 
  • Like
Reactions: kef

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Та что там говорить!!! Это Охота, случается разное. Бывает надо и за подарком побегать, не всегда падают как тряпки.
Так і я про те.
Як мій один дуже гарний друг каже:
- "в тебе на полюванні промахи бувають, ні - значіть ти на полюванні ні разу не був".
іще так:
- "ти коли на спіннінг ловиш, зачіпи є, ні - так тоді ти ніколи на спіннінг не рибачив".

В минулому році качку підранка, ми шукали в одному місці(ну точно каменем впав), а собака з кущів метрів за 40 знайшов.
А іншого шукали, вже й розчарувалися, вирішили лугом до транспорту піти, та знайомих позвати з песиком(вони нас вже біля авто чекали), так поки йшли метрів за 60-70 під кущем лежав.

Візьміть справного стрілка зі стенду, що тарілки штук по 1000 на день лупить, дайте на полюванні йому з першого разу качку/горлию/зайця..... здобути, ось тут подивитесь.......
 

Виталя

Снайпер
В минулому році качку підранка, ми шукали в одному місці(ну точно каменем впав), а собака з кущів метрів за 40 знайшов.
А іншого шукали, вже й розчарувалися, вирішили лугом до транспорту піти, та знайомих позвати з песиком(вони нас вже біля авто чекали), так поки йшли метрів за 60-70 під кущем лежав.
Как я Вас понимаю!!! Ситуация очень хорошо знакома,и бывало что поиски заканчивались безрезультатные.
 
В чем дизлайк, в фото или попадании. Или Вы пернатой четко по 8-10 дробин и чисто в голову или шею кладете...?
Бывает утка как решето(когда патраешь), а еще ныряет под воду и плавает еще минуты 2 или же по траве метров на 20-30 уползает.
А бывает, буквально одна дробина попадет(не в голову и не в шею), и все, как тряпка падает без каких либо движений.
А за что лайк? Любительская охота это красота и радость в первую очередь от умело добытого трофея я так думаю. А если это рутина и вопрос стоит , что пофиг как лишь бы убить и скушать то да охотник убил все, ему лайк - семья сытая, если конечно семья до этого была действительно голодна .
 

Корнилов

Снайпер
А за что лайк? Любительская охота это красота и радость в первую очередь от умело добытого трофея я так думаю. А если это рутина и вопрос стоит , что пофиг как лишь бы убить и скушать то да охотник убил все, ему лайк - семья сытая, если конечно семья до этого была действительно голодна .
Дизлайк:mad::mad::mad:
 

Корнилов

Снайпер
А за что лайк? Любительская охота это красота и радость в первую очередь от умело добытого трофея я так думаю. А если это рутина и вопрос стоит , что пофиг как лишь бы убить и скушать то да охотник убил все, ему лайк - семья сытая, если конечно семья до этого была действительно голодна .
У нас, охотники добывают, а у Вас УБИВАЮТ? :D:D:D
 

kef

Зброяр
Абсолютно без претензий, но у меня почему то вяхиря битые пятым номером имеют дыромахи с "мезинец"
Тільки номер 7 на все ,тобто голуб.качка. на перелітну качку пізньої осені і до кінця сезону (грудень місяць остання неділя)., інколи номер 5 в чок. Якщо вразив ціль то вже ніхто нікуди не летить. Чим більший номер шроту тим більше промахів та підранків. Та і дірки від тих номерів великі.Дичина виходить надто "битою" з великими крововиливами.потріпаним пір'ям.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А за что лайк? Любительская охота это красота и радость в первую очередь от умело добытого трофея я так думаю. А если это рутина и вопрос стоит , что пофиг как лишь бы убить и скушать то да охотник убил все, ему лайк - семья сытая, если конечно семья до этого была действительно голодна .
Така пропозиція, давайте Ваш звіт красивий та радісний з уміло добутими трофеями подивимся. З ПОВ.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я люблю готувати, особливо на природі. І частенько виставляю рецепт та процес приготування, так що мені не світити в даній процедурі тушку здобутої дичини або як вона вже частинами в казані приготовлена, або ВУтка вийнята в карамельному соусі щойно з духовки......???
І по Вашому Владимирович78, Ви тільки дичину красиво здобуваєте, а далі..... не готуєте, не їсте, це ж не естетично, і їсти дичину це тільки роблять голодаючі.
 
  • Like
Reactions: DVV

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Давайте , только разве что прошлогодний? Этот сезон для нас еще не открылся.
Можно й минулорічний. А ще якби той звіт був одного полювання так як воно є.
Ага, я вже задовбався ждать.
 
Я люблю готувати, особливо на природі. І частенько виставляю рецепт та процес приготування, так що мені не світити в даній процедурі тушку здобутої дичини або як вона вже частинами в казані приготовлена, або ВУтка вийнята в карамельному соусі щойно з духовки......???
І по Вашому Владимирович78, Ви тільки дичину красиво здобуваєте, а далі..... не готуєте, не їсте, це ж не естетично, і їсти дичину це тільки роблять голодаючі.
Почему? Готовлю конечно, более того я сторонник того что бы любая добытая дичь была приготовлена и тем более я считаю , что блюда из дичи , по возможности должны подаваться в торжественной обстановке , походная обстановка не учитывается , там другие условия и они сами по себе уже торжественные.
 
Зверху