Полювання на голуба

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
козаки, тут палиця з двома кінцями, і для цього треба інша тема - типу "Правила та традиції фотографування з трофеями", бо хто як здобув, то ніхто не знає, а от як виклав фото та звіт... іноді то грудочки кривавого пір'я, що є не дуже привабливим явищем. колись такі питання піднімались і Євген Васильович, мав нам викласти в новій темі певні основні правила та традиції фотографування трофеїв та з трофеями - а саме, як то роблять у Європі. і тему цю здалося би закріпити вгорі розділу "Звіти".
це не менш важливо, ніж добути трофей, бо його не стане за пару днів, а от фото залишиться надовго. та й має бути повага до добутого звіра чи птиці - з кам'яного віку древні мисливці віддавали останню шану добутій тварині
 
Така пропозиція, давайте Ваш звіт красивий та радісний з уміло добутими трофеями подивимся. З ПОВ.
Искать свои отчеты в теме 2019 оказалось намного сложнее чем предполагалось тема весьма перегружена беседами охотников. Голубей ненашел но они есть еще дома могу показать позднее а куропаток и кто нашел.
DSC_0210.JPG
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_WP_20191231_10_22_52_Pro.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_WP_20191231_10_22_52_Pro.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_IMG_20191005_133820.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Искать свои отчеты в теме 2019
Нічого погано не скажу, тут лайк.
Вибачте, зараз нічого поганого не маю, це так до слова, скільки людей-стільки й думок, а ще як кажуть - всім гарним не будеш. Я про те що, один мій знайомий дуже не любить коли дичину на тороки вішають, каже - "нафіга ото в зашморг її". Повторюсь, це не в Вашу адресу, дані фото я вподобав.
Та що ото таке, якщо за кожну дрібницю псувати один одному нерви, то тоді й жити напевне не варто.
 
Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
Та і дірки від тих номерів великі.Дичина виходить надто "битою" з великими крововиливами.потріпаним пір'ям.
Ну,не завжди ) 5-6 цілком нормально .
Я позаминулого року випадково разом з "6" кинув в ягдташ один патрон "1",на вигляд вони одинакові! Ще й умудрився попасти двома дробинами :) Ось ,що з цього вийшло, але дирочка дуже акуратна :D
вях1.jpg
 

kef

Зброяр
Ну,не завжди ) 5-6 цілком нормально .
Я позаминулого року випадково разом з "6" кинув в ягдташ один патрон "1",на вигляд вони одинакові! Ще й умудрився попасти двома дробинами :) Ось ,що з цього вийшло, але дирочка дуже акуратна :D Переглянути вкладення 587618

Ага.Бачу що акуратна. А якби в кістку.,то було б із стегна місиво. ;):)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Рушниці "правильні" треба мати для полювання а не патики шротосії
І не кажіть, одностволка 28-го). А осьогоді, як нічого не помішає, стану власником одностволки в 20-му.
14.jpg
 

Корнилов

Снайпер
Вчера после работы, выехали на горлицу! Захватив патроны на D 20 с дробьб #8 поехали))) Жара не выностмая!!! Голубь летал, но мазал капец :D:D:D, то-ли жара, то-ли за межсезонье разучился стрелять:( Но на 5 горлиц, потратил, аж 15!!!Патронов:D:D:(.Заряжал по 1.
 

Вкладення

Faka.

Мисливець
Вчера после работы, выехали на горлицу! Захватив патроны на D 20 с дробьб #8 поехали))) Жара не выностмая!!! Голубь летал, но мазал капец :D:D:D, то-ли жара, то-ли за межсезонье разучился стрелять:( Но на 5 горлиц, потратил, аж 15!!!Патронов:D:D:(.Заряжал по 1.
Мазал наверное из за того что стволы короткие. Были бы подлиннее, все бы ок было!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Виталя

Снайпер
Да человек писал вчера у меня в теме, о продаже винчи, что 710-е стволы не подходят для охоты на утку и гуся.
А я наоборот отказался от 750 стволов на водоплавающих,и перешёл на тоз-34.
Но хотя в этом сезоне, поэкспериментировать можно,с длинными трубами.
 
Зверху