Полювання на голуба

Panters

Снайпер
Это я знаю. Как это дерьмо отражается на безопасности употребления в пищу человека мяса вяхирей, кормящегося обработанным им подсолнухом?
Стремно мне стрелять вяхирей с тех полей. Не знаю почему, но видя шлейфы яда, выливающихся из цистерн на МИ-2 через распылители, охота пропадает идти на охоту.... А ведь голуби там крутятся! А концетрация дисиканта там зашкаливает: по одному месту вертолет проходит по несколько раз!!!
Явно нічого хорошого, зараза, людство саме
себе знищує, відповідно тваринний та рослинний світ.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
І що гліфосат робить з рослиною ?
правильно - сушить. але там є інші допоміжні зневоджувальні речовини та уповільнювачі метаболізму, які містять наприклад Хлорат-іон (СІ03-) який є сильним окиснювачем, а хлор-органічні речовини відносять до групи канцерогенів.. далі? ;) :D
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
правильно - сушить. але там є інші допоміжні зневоджувальні речовини та уповільнювачі метаболізму, які містять наприклад Хлорат-іон (СІ04-) який є сильним окиснювачем, а хлор-органічні речовини відносять до групи канцерогенів.. далі? ;) :D
Далі не треба - я також за освітою агроном ;), правда по спеціальності робив не довго. Так склалося життя. А от те, що гліфосат малотоксичний для теплокровних - пам'ятаю.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
я також за освітою агроном
я хімік. вважаю, що будь-яка речовина, яка не має аналогів у природі (синтетичного чи штучного походження) є шкідливою. але то інша тема. аналізи ми ж не робимо добутої дичини на вміст важких металів, токсинів тощо...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
я хімік. вважаю, що будь-яка речовина, яка не має аналогів у природі (синтетичного чи штучного походження) є шкідливою. але то інша тема. аналізи ми ж не робимо добутої дичини на вміст важких металів, токсинів тощо...
Очень не хочется нести в семью СМЕРТЬ. А черт его знает, где тот вяхирь летал.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Очень не хочется нести в семью СМЕРТЬ. А черт его знает, где тот вяхирь летал.
до смерті там далеко, але здоров'я не додає, при чому в таких кількостях. Великі агрофірми, які випускають ХЗЗР культивують під них і сорти культур, які стійкі до їх препаратів, тому навіть надлишкові концентрації не призводять до "підпалу" рослин, але той надлишок іде в воду, в грунт і т.д.
зверніть увагу - на всіх фото у звітах соняшник чистий, жодного бур'яну - ні щиру ні свіріпи ні мишію, а коли був ручний обробіток - бур'ян рівний з соняхом.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
да, і на копченості не налягай.... а з "атрактантом" можна, тоді тобі буде по..й шо нам п..ць! ;)

по суті справи, вчора мені дали постріляти з А.Армс Нео12 по голубах... брикається, хоча стріляв 28, 30, 32 г. задовгий приклад (власник майже на голову вищий проставок поклав), планка низька, мушка червона - страшнувато якось. 5 раз стріляв 3 голуби збив, дистанції граничні, полювання біля вже здискованого соняшникового поля. хоча поряд 2 не молочених через посадку - сідає гад у пилюку від дисковки на рівне як стіл поле. чи то звичка, чи що. дичина була, полювання вдалось, горлиці кільчатої мореро - навіть не трогали.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
до смерті там далеко, але здоров'я не додає, при чому в таких кількостях. Великі агрофірми, які випускають ХЗЗР культивують під них і сорти культур, які стійкі до їх препаратів, тому навіть надлишкові концентрації не призводять до "підпалу" рослин, але той надлишок іде в воду, в грунт і т.д.
зверніть увагу - на всіх фото у звітах соняшник чистий, жодного бур'яну - ні щиру ні свіріпи ні мишію, а коли був ручний обробіток - бур'ян рівний з соняхом.
Я просто был поражен, а наблюдал за полем около 3-х часов, сколько раз над ни "бомбил" МИ-2, заход за заходом. А сегодня- опять же снова- по тому же полю! Тонны химикатов!!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я просто был поражен, а наблюдал за полем около 3-х часов, сколько раз над ни "бомбил" МИ-2, заход за заходом. А сегодня- опять же снова- по тому же полю! Тонны химикатов!!!!
це при тому, що гелікоптерам заборонено здійснювати такі заходи, тільки мала авіація АН-2 та інші легкі літачки
 

север

ветеран форуму
надійна команда
це при тому, що гелікоптерам заборонено здійснювати такі заходи, тільки мала авіація АН-2 та інші легкі літачки
У нас всем "бомбят": от вертолетов до...хрен знает, как ЭТО назвать: жужжалка с пропеллером и баками по бортам!
П.С.Фотографировать не захотел: попасть под химический дождь, как то, не было желания.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
У нас всем "бомбят": от вертолетов до...хрен знает, как ЭТО назвать: жужжалка с пропеллером и баками по бортам!
П.С.Фотографировать не захотел: попасть под химический дождь, как то, не было желания.
про нешкідливість ХЗЗР - всі трактористи, які працюють на тракторах з ОВТ мають підвищену в 2-3 рази зарплату, але якщо доживають до пенсії (55 р) то до 60 дотягують одиниці.
 

VS1975

Снайпер
про нешкідливість ХЗЗР - всі трактористи, які працюють на тракторах з ОВТ мають підвищену в 2-3 рази зарплату, але якщо доживають до пенсії (55 р) то до 60 дотягують одиниці.
Це так. Я знав таких, вже їх немає, не було й 55 :(.
 

Fonex

Снайпер
Всем доброго здоровья!Выехал в среду...Разведка намедни показала, что на семечку голубь идти не хочет, потому все там же - на убранной пшенице и охотился...Все добытые голуби - молоденькие, думаю, крайнего выводка. Добыл 7, но одного долго искал - не нашел:((срочно нужно что-то с собачкой решать), 2-х тоже пришлось поискать по крапиве и траве в человеческий рост, но нашел таки. Напарник, к сожалению, ничего не добыл, но я своих по-честному поделил(ему 3 и мне 3). Соглашусь с выше отписавшимися и в том вопросе, что нужно до последнего следить за теми, по ком стреляли, могут начать снижаться и упасть дальше...
После завершения охоты, а погода была шикарной, неплохо подкрепились на природе, ощипали и прошлись горелочкой по дичи, да и поехали по домам...
П.С. Сама охота, ее атмосфера, хороший напарник сбоку, погода, трапеза... - все как-то было душевно, размеренно и оставило очень теплый отпечаток на сердце...
 

Вкладення

Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
1600419106063.png
от не полінуйтесь та нарвіть цієї штуки - бузина. та зваріть варення. від кашлю взимку найперша справа, а колір та запах - передати не можливо, ягідки не розварюються а робляться ніби зацукровані кульки.
де бачите кизил - теж не полінуйтесь - варення сильний скріплюючий засіб.
не забувайте нарвати дикоростучої шипшини - самий сезон зараз, хоч кілограми 3-4, але подалі від траси, взимку як знайдете.
в кого батьки гіпертоніки, чи вже хто сам має тиск - глід (гльодина, бояришнік - по-москальськи), тех пакет на зиму не завадить насушити...
такі чаї морозним зимовим вечором, особливо якщо вдень промерзли - вітамінна бомба!
 

Fonex

Снайпер
от не полінуйтесь та нарвіть цієї штуки - бузина. та зваріть варення. від кашлю взимку найперша справа, а колір та запах - передати не можливо, ягідки не розварюються а робляться ніби зацукровані кульки.
де бачите кизил - теж не полінуйтесь - варення сильний скріплюючий засіб.
не забувайте нарвати дикоростучої шипшини - самий сезон зараз, хоч кілограми 3-4, але подалі від траси, взимку як знайдете.
в кого батьки гіпертоніки, чи вже хто сам має тиск - глід (гльодина, бояришнік - по-москальськи), тех пакет на зиму не завадить насушити...
такі чаї морозним зимовим вечором, особливо якщо вдень промерзли - вітамінна бомба!
Да, спасибо, хотел, но хотелось до темна еще много чего успеть :) Но, бузины там много, в выходные нарву обязательно и шиповника. А кизил я оч люблю, но здесь(Сумщина) не видел его, не растет, обычно с Буковины(вторая Родина) привожу!
 

Fonex

Снайпер
Кто куда, а мы сегодня на пиво-под обалденных копчёных вяхирей! С пятницей всех! П.С. Пиво без водки-деньги на ветер!
Приятнейшего времяпровождения!!!!!!Даже один вид копченных вяхирей - эээээто что-то...(даже учитывая, что только что пообедал) :)
 
Зверху