Полювання на голуба

Volanat

Мисливець
Прошу вибачити мене читачів та дописувачів в даній темі, але я не зміг залишити без своєї уваги наведений тут документ.
Шановний пане Механік!
Я дозволив собі дуже уважно вивчити наведений Вами вище документ та не знайшов в ньому жодного слова про присутність єгерів поруч з мисливцями під час полювання на перепелів та голубів на території угідь Тернопільської РО УТМР! Фраза "під керівництвом єгерської служби" цього не означає, керівництво може здійснюватися в іншій спосіб (розстановка та контроль - це теж керівництво). Нажаль, в ситуації яка склалась винуваті, або ті хто складали документ та не змогли написати те що хотіли, або ті хто не можуть прочитати документ та вимагають від мисливців ка зна що!
Вибачте за, можливо не вірний слог, Українська не є для мене мовою побутового спілкування.
 

Volanat

Мисливець
Грамотно... не грамотно... - ерунда, любой документ действует строго по существующим буквам, написали как написали. Там нет ни слова про "ходить с егерем под ручку". Спросили у егеря указаний (куда сегодня можно поехать) и вперед, приедет проверять/не приедет - это уже его ответственность. При проверке говорим: "я согласовал место охоты с Ф.И.О., где он сейчас мне не известно, у него охотников много, угодья большие, буду рад видеть, как и Вас, если приедет".
Там где я сейчас охочусь - именно так.
 

Mechanik

Снайпер
Я дозволив собі дуже уважно вивчити наведений Вами вище документ та не знайшов в ньому жодного слова про присутність єгерів поруч з мисливцями під час полювання на перепелів та голубів на території угідь Тернопільської РО УТМР!
Чудово, що Ви УВАЖНО вивчили Наказ про відкриття полювання. Я за Вас радий.
Тепер, перейдіть за посиланням нижче, і на сторінці в ФБ ознайомтесь ще раз, з коментаріями до Наказу від адміністратора групи Тернопільської РО УТМР
Приємного Вам перегляду.

https://ternopoliany.te.ua/zhittya/...i-nazvaly-datu-vidkryttia-sezonu-poliuvannia#

P. S. Особисто я нічого не видумую, що полювання на голуба в польових угіддях Тернопільської УТМР - тільки з єгерем
Якщо є сумніви, чи зауваження, будь ласка, всі питання адресуйте до керівництва УТМР.
Я не є голова УТМР району чи в області, я такий же мисливець як і всі інші.
Я придбав відстрілку на пернату дичину, як і всі мисливці, сплативши кошти до УТМР
Але, на жаль, моя рушниця і багатьох моїх колег, ще пороху не нюхали в цьому сезоні - "суворого полювання"
Чекаємо єгеря і по нині.
Одним словом - черговий розводняк на гроші.
Дістав цей бардак - до печії.
 

kef

Зброяр
Ранкове полювання. Зовсім мало було налітів. Голуб годується в середині поля. Сенсу "лазити" по міжрядді немає. Саме краще обрати край поля де курсує птиця.
І чекати . Так і сталося. Дичина після враження шротом падала на чисте поле. Шукати нічого не потрібно. Хоч можна було стріляти і над соняшниками .Але тоді птиця падала б у глуху стіну "частоколу" із соняшників. А це для мене не є добре.Бо шукати самому у міжрядді без цуцика надто марудна справа. Тому лиш стрільба велеся з розрахунком щоб було видно куди падає дичина. Так і сталося. Як результат три припутня поїхали зі мною у село.
Рушниця самий простий Іж 58 М в 12 к. 1971 р.в.Порох Крук .шріт номер 7.в контейнері та без. Усі постріли були на дальню відстань до цілі.
IMG_20200920_090142~2.jpg
IMG_20200920_091033~2.jpg
IMG_20200920_090942.jpg
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Ранкове полювання. Зовсім мало було налітів. Голуб годується в середині поля. Сенсу "лазити" по міжрядді немає. Саме краще обрати край поля де курсує птиця.
І чекати . Так і сталося. Дичина після враження шротом падала на чисте поле. Шукати нічого не потрібно. Хоч можна було стріляти і над соняшниками .Але тоді птиця падала б у глуху стіну "частоколу" із соняшників. А це для мене не є добре.Бо шукати самому у міжрядді без цуцика надто марудна справа. Тому лиш стрільба велеся з розрахунком щоб було видно куди падає дичина. Так і сталося. Як результат три припутня поїхали зі мною у село.
Рушниця самий простий Іж 58 М в 12 к. 1971 р.в.Порох Крук .шріт номер 7.в контейнері та без. Усі постріли були на дальню відстань до цілі.
Переглянути вкладення 599191 Переглянути вкладення 599192 Переглянути вкладення 599198
З Полем, Вас!
На першій світлині, огляд взагалі шикарний.
 

kef

Зброяр
З Полем, Вас!
На першій світлині, огляд взагалі шикарний.
Взаємно ! На це поле і падала дичина. І як завжди тільки "зняв" припутня на м.т. і пішов його забирати ,як налетіла стайка у самий не підходящий момент.Побачивши мене, зробили різкий розворіт набираючи висоту.

(Там видно .що в метрах двадцяти від соняшників.лежить припутень на чистому полі ).
 

roz_koms

Слідопит
Загадочная эта птица вяхирь... Вчера был на охоте, голубя летало очень много, весь стайный, штук по 20-30, облетали меня со всех сторон и садились на это же поле метрах в 100 от моих ракушек, и так до обеда, и ничего не поделаешь... Было всего два налёта птиц которые отреагировали на чучела, двойка зашедшая из-за спины, которую я откровенно проморгал и отпустил без выстрела и налетевший одиночка, которого я смазал:rolleyes: и на этом охота завершилась, точнее перешла в разряд наблюдения, чтоб понимать что делать на следующий день.
911AAD27-5EA0-4493-BC6B-DF41590B86D6.jpeg

Сегодня сместился метров на 300 на этом же поле и укрытием служила уже не кукуруза, а бурьян выше пояса, примерно с этого места голубь залетал на поле. Но сегодня никаких стай не было, сугубо одни одиночки, которые летали как попало и откуда зря... На выстрел налетело трое, двоих забрал. Ну и одной вороне здоровье попортил. Вот и пойди пойми этого вяхиря...
E28DAA87-F832-4B99-BF67-15E0616D724A.jpeg
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Голуб уже збивається в стайки по 20-30 шт., літає стороною, високо і дуже обережний став. За весь день було тільки три нальота. На перших двох, тільки "стригонув". Добре, значить не мій день, через пів години налітає на мене 8 шт., в межах 30-35 метрів. З першого пострілу збив (боковий). Другий раз навіть і не стріляв, так як там уже за 40 м було. Набої самокрут С7V, #8/28, дріб 7% сюрьми.
IMG_20200920_160819.jpg
 
Зверху