Полювання на голуба

І ще ( це священник сказав) - коли хтось працює - не знаючи, що свято і йому хтось робить зауваження, то гріх лягає на того хто зробив зауваження.
О це логіка!
Звідки той, хто робить зауваження, може знати - свідомо чи ні працюючий у свято порушує Божу заповідь?
 

web2r

Мисливець
Шановні, ви форумом не помилилися? Тут форум мисливців, а не теологів! Будь ласка, з"ясовуйте стосунки між собою і Богом в особистих повідомленнях.
 

Alex111

Мисливець
Не знаю какой у Вас в Житомирской пик. А запад и север Винницкой тихо курит. Да голубя можно ещё увидеть. Но это перелетные и его очень мало. К тому же перелетный голубь это случайный голубь. Сегодня он есть а завтра уже нет. И подстроится под него можно очень редко и то случайно.
Не могу точно сказать месный или перелетный, но гулубь есть и очень "жирный". В субботу после обеда была одна из самых интересных охот за сезон, сильный ветер розшатывал ракушки создавая эффект кормящего голубял позволяя заманивать стаи до 40шт. Думаю 2 недели еще есть.
 

Fonex

Снайпер
Нашел голубиный пролет, стая одна проходит там, голов 50, но перед их летом проходит несколько одиночек и пар и после пролета этой стаи тоже. Место это на болотах, где на утку охочусь. Вчера поехал, сел в кустах и ждал...Стая в 16-30 где-то прошла надо мной, но, шайтанама, так высоко:(:(:(.Посидев еще полчаса, понаблюдал одиночек по сторонам и...был один налет тройки на меня, одного взял. Молодой голубь, но жирненький такой, прям ух. Набит был, наконец-то, семечкой, до этого ни одного не было с семечкой в зобу.Фото есть,но что-то напарник так скудно его сделал, что и не хочу выкладывать сюда.
А утку, позже, не видел вообще.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Fonex

Снайпер
Выложу я свой вчерашний ужин...Прошу прощения сразу, фото не очень, предназначалось просто для отправки другу, через Вайбер,не для форума.
Вяхиря, запеченные в рукаве с булгуром и овощами...(моя порция на фото), получилось очень хорошо, не пересушено, добавлял бульон и немного сливочного масла.Овощи были, перед этим, немного подрумянены на сковороде.
 

Вкладення

igor21

Слідопит
А чим відрізняється припутень від витютня? :)
Припутень кормиться насінням соняшника на даний час в Україні.
А перелетный Витютень уже перестает клевать семечку на Раше и линяет оттуда в поисках "лучшей жизни"...:)
Частково - через територію України...
На радість мисливцям...
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Жовтень місяця.. На дворі +19 тепла, сонечко світить, вітру немає, спокійно так, на сонці аж пригріває і це серед осені, аномалія якась. Загалом гарна погодка, на годиннику 12:00. Думаю візьму рушничку, да просто проїдусь на поля, да прогуляюсь. Проїзжаю убране поле кукурудзи і метрів за 60-70 піднімається стайка голубів, голів тридцять і прямо з поля. Примітив, як вони літають, кудою і де саме пасуться. Сховався у дубову посадочку з оглядом на поле і чекав їх. Голуб почав активно літати, но до того обережний, десь шевельнувся, чи шагнув, чи чуток обійти - голуб це все діло з поля бачить чуть не на сто метрів і відразу тікати, но потім вертався.
Знайшов більш-менш точне місце, кудою пролітає транзитом через посадку прямо в поле і просто залишається чекати його, до поки не налетять на мене. За дві години, я добув - 5 шт. П'ятий голуб у кадр не попав, бо був добутий, під час того, як я закруглявся додому. Було дуже багато нальотів наді мною, але всі на висоті 40-50 м, стріляв тільки тих, що ближче налітали. За день стрільнув всього - 6 раз і п'ять голубів.
Набої самокрут, нова гільза Шеддіт, порох 206V, капсюль CX-2000, п/к "СкитПистон" 1.45/28, шріт #7 (3,5 сюрьми).
Фото трішки не естетичне і не красочне, ну як є.. :)
IMG_20201011_225358.jpg
 

Alex111

Мисливець
Не знаю какой у Вас в Житомирской пик. А запад и север Винницкой тихо курит. Да голубя можно ещё увидеть. Но это перелетные и его очень мало. К тому же перелетный голубь это случайный голубь. Сегодня он есть а завтра уже нет. И подстроится под него можно очень редко и то случайно.
Покинул голубь и Житомирскую область. Если на прошлых выходных можно было найти стаи 300-400 голов и несколько таких стай на поле, то на этих выходных тишина, пару одиночек слетело с посадок. Нашли поле где кормился десяток, подобрались и двух удалось выбить. Думаю нужно сказать голубю - спасибо и до встречи в следующем году ....
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Полював сьогодні на убраному полі кукурудзи, голуба - тьма! Табуни просто великі! А хитрючі які, фіг стрельнеш на нормальній дистанції. За чотири години добув норму (7 шт). Всі биті на відстані ±35 м.
Набої: 206V, СХ-2000, 1.45/28. п/к "СкитПистон", шріт #7 - 3.5% сюрми.
IMG_20201014_104730.jpg

IMG_20201014_120115.jpg

IMG_20201014_120105.jpg

IMG_20201014_134806.jpg
 

Panters

Снайпер
Полював сьогодні на убраному полі кукурудзи, голуба - тьма! Табуни просто великі! А хитрючі які, фіг стрельнеш на нормальній дистанції. За чотири години добув норму (7 шт). Всі биті на відстані ±35 м.
Набої: 206V, СХ-2000, 1.45/28. п/к "СкитПистон", шріт #7 - 3.5% сюрми.
Переглянути вкладення 606373
Переглянути вкладення 606374
Переглянути вкладення 606375
Переглянути вкладення 606376
Так от де вони, всі у Вас :).
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Так от де вони, всі у Вас :).
Аномальна осінь, досі температура від +17 до +19. І помітив, що в цьому році набагато пізніше збирають урожай, чим в минулому році і їсти є що. Думаю, як тільки-но похолодає і підуть дощі, їх як "вітром здує" і не буде вже. Бо і горлиць місцями помічав, менше уже їх, чим було місяц назад, но ще є.. :)
 
Зверху