Полювання на голуба

senya 2011

Мисливець
Точно. Гидравли́ческий уда́р (гидроудар) — скачок давления в какой-либо системе, заполненной жидкостью, вызванный быстрым изменением скорости потока этой жидкости. В стволе Вы жидкость увидели?
Прикладом буде, пар який під тиском витісняє з закритого середовищ
Точно. Гидравли́ческий уда́р (гидроудар) — скачок давления в какой-либо системе, заполненной жидкостью, вызванный быстрым изменением скорости потока этой жидкости. В стволе Вы жидкость увидели?
Прикладом буде пар який під тиском витісняє конденсат з труби )
 

Вова!!!

Снайпер
Небольшое видео по поводу не пробития, не соответствия номеров и т. д. . Вы только посмотрите чем эти цыгане зайца бьют!!!! Шестеркой!!! У них не одно такое видео.
 

Вова!!!

Снайпер
Было такое. Был противником №7 по утке. Пока не испробовал и не переубедился что эта дробь вполне для уток годиться. Ведь эту семерку раньше даже не снаряжал и ее не покупал))). Теперь все изменилось, мнение свое поменял о дроби №7 в лучшую сторону. ;)
Семерка по птице очень серьезная дробь. В прошлом году мой товарищь снарядил 28 г #7.5 БМВверсия и бил ними утку до самой поздней осени. Говорит мне больше ничего и не нужно.К стати наш форумчанин.
 

huntumy

Зброяр
Семерка по птице очень серьезная дробь. В прошлом году мой товарищь снарядил 28 г #7.5 БМВверсия и бил ними утку до самой поздней осени. Говорит мне больше ничего и не нужно.К стати наш форумчанин.
Да уже давно семёрка до закрытия в обиходе. Особенно на лесных болотах. зеленоголовых видели в отчетах
 

ATIS

Снайпер
Знайшов сьогодні кормове поле, стерня на який залишились полоски незкошеної пшениці, вітер її поклав і видно комбайн не міг забрати.
Просто в шоці скільки там кормилося припутня. Але є проблема, як на ньому замаскуватись.... Поле без кущів, чисте і голе..... ;)
 

КIA

Мисливець
Знайшов сьогодні кормове поле, стерня на який залишились полоски незкошеної пшениці, вітер її поклав і видно комбайн не міг забрати.
Просто в шоці скільки там кормилося припутня. Але є проблема, як на ньому замаскуватись.... Поле без кущів, чисте і голе..... ;)
Делать складок на полосе примятой пшеницы
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В минулому сезоні провели одне полбвання на дисковці, на наступні вихідні вже весь був на соняшнику...
сонях ще цвіте. деякий щойно перецвів, тому ще багато голуба на полях, навіть спалених бачив минулого року, (хоча цьогоріч не палять слава Богу), але там де висока стерня - не сідає. годується на дорогах де розсипане зерно після збирання та на дисковці.
 

ATIS

Снайпер
Вчора виїхав на розвідку, знайшов проліт, було приблизно 19:30, вертався з кормового. Нарахував п'ятдесят нальотів, потім перестав рахувати.... А він все летів, і летів, і летів...... ;) :D
 
Зверху