Полювання на голуба

old hunter

Снайпер
В мене на йОлКі:), чи другий виводок готовлять.
Після першого виводку десь злетіли, а це знову кучкуетьс пара.
 

Respekto

Мисливець
Кольчатую горлицу принципиально не стреляю, чета жалко. Тем более живут на еле возле родительского дома,по зиме около двух десятков.
Нам всїм треба знати цю їнформацїю?

Тут зазвичай викладають трофеї а не хваляться шо хто не стрїляє. Я не стрїляю домашнїх курей та бойних голубъв. Значить вам це також треба знати.

Сорян за сарказм
 

Kapitan

Снайпер
Де, якщо не секрет? У нас на Брацлавщині (Тульчинський р-н) не густо. Років з 10 назад одиниці літали. Дякую.
То Ви просто не вмієте їх шукати. Голуб це не качка, що став на водоймищі і чекаєш на приліт качок. Якщо стояти будь де в полі то голуба Ви можете і не побачити тут я Вам вірю. Голуба шукати треба, а коли вже знайдеш от тоді полювання будуть незабутні.
 

Grizzly

Мисливець
То Ви просто не вмієте їх шукати. Голуб це не качка, що став на водоймищі і чекаєш на приліт качок. Якщо стояти будь де в полі то голуба Ви можете і не побачити тут я Вам вірю. Голуба шукати треба, а коли вже знайдеш от тоді полювання будуть незабутні.
Это верно.
Но бывает что его банально нет в угодиях.
Я наши угодия знаю каждое поле каждую балку. И найти голубя бывает проблема. Он временами не кормится и не ночует в угодиях , а лиш пролётом идёт . Хотя и угодия не маленькие . Почему так , не понятно.
 

Tosik

Мисливець
Те, що шукати треба я знаю. Але скільки не шукай - більше від того його не стає. Замітив що якщо соняшники з малими шапками, то там ні одного голуба не побачиш. Мабуть він не може на нього сісти? Просто мала шапка його не втримає?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Просто мала шапка його не втримає?
Просто у нього є вибір. І треба шукати поблизу інше поле.
П.С. Навіть на одному полі припутні завжди обирають окремі його ділянки, а не сідають тотально всюди.
До речі, неважливо, де вони сідають. Головне, знайти їх трасу перельоту туди. Цього буде достатньо для спортивної стрільби вльот. Наприклад, я успішно полював на них на краю кукурудзяного поля ( накраща субстанція для маскування!) при їх вранішньому перельоті на годівлю. І мене абсолютно не цікавило, куди і з якою метою вони летять. Саме головне, що припутні йшли у мене над головою на рушничний постріл. Дуже захоплююча і спортивна стрільба!
 
Останнє редагування:
Зверху