Полювання на голуба

Fonex

Снайпер
Вчера после работы, выехали на горлицу! Захватив патроны на D 20 с дробьб #8 поехали))) Жара не выностмая!!! Голубь летал, но мазал капец :D:D:D, то-ли жара, то-ли за межсезонье разучился стрелять:( Но на 5 горлиц, потратил, аж 15!!!Патронов:D:D:(.Заряжал по 1.
С полем!Смотрю, сизый попался...Что делали с тушкой?С уважением!
 

Fonex

Снайпер
Это не мне, это товарищу:)Сьест наверное!!!
Если несложно, спросите. Дело в том, что вдалеке от населенных пунктов(жилых), наблюдаю стайки сизых, прослеживал за ними, ютятся они на заброшенном хуторе(таких много на Сумщине и Черниговщине), питаются на тех же полях, где и вяхири и в тоже время...Смотрю, что в той же Британии,Франции и Америке охотятся и на сизых...( не с пневматикой на элеваторах, а в полях как и на вяхирей, с чучелами...).Причем, готовят потом и едят. Называют именно сизых они и просто "pigeon" и "feral pigeon".
 

Корнилов

Снайпер
Если несложно, спросите. Дело в том, что вдалеке от населенных пунктов(жилых), наблюдаю стайки сизых, прослеживал за ними, ютятся они на заброшенном хуторе(таких много на Сумщине и Черниговщине), питаются на тех же полях, где и вяхири и в тоже время...Смотрю, что в той же Британии,Франции и Америке охотятся и на сизых...( не с пневматикой на элеваторах, а в полях как и на вяхирей, с чучелами...).Причем, готовят потом и едят. Называют именно сизых они и просто "pigeon" и "feral pigeon".
А что спрашивать, сам стрелял и кушал. Класс.
 

huntumy

Зброяр
После фазана и коростеля, голубь следующий, по вкусовым качествам))) Забыл и куропатка.Это, как по мне)))
Коростель наверное получше будет фазана. Привозили как то ребята с Скадовска фазанов. Домашний броллер вкуснее. Всем не понравились.
 

Вік71

Снайпер
Коростель наверное получше будет фазана. Привозили как то ребята с Скадовска фазанов. Домашний броллер вкуснее. Всем не понравились.
Підтримаю! Для мене фазан серед пернатих трофеїв по смакових якостях-на останньому місці! Ну курка-куркою ! P.S. Дружина в мене готує добре,та й дичини я перебробував багато ;)
 

huntumy

Зброяр
Підтримаю! Для мене фазан серед пернатих трофеїв по смакових якостях-на останньому місці! Ну курка-куркою ! P.S. Дружина в мене готує добре,та й дичини я перебробував багато ;)
У мене в родині так склалося:жінка, теща, сестра, мати всі готують дуже смачно та й у самого руки не криві. Тому аби шо просто не їм. Комусь смачно а мені ні.
Не сподобався фазан, при чому не тільки мені. Теж саме і синій припутень. Хіба що каптить або шулюм.
Добре що у нас фазана не має. Шо з ними робить тоді?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
У меня знакомый потомственный рыбак ( в третьем поколении) щуку за рыбу не признает- говорит, что она воняет. Каждому свое. Вот только навязывать свое мнение никому не нужно.
П.С. Опять съехали в темы: эй, айда в кулинарию, фазанятники?!
 
Відкриття полювання здійснилося , але не так як хотілося , розвітка на передодні полювання показала велику кількість припутня , його кормові точки і його проліт . Але тут нас спіткала невдача і льоту майже не було , на чучела реакції нуль , повний нуль . Вдалося добути чотири припутні , три із яких старі індики і один молодий . Доречі спробував вперше стріляти на дистанцію 45-50 метрів і я вам скажу вдало , два індика зрізав наглухо , шріт номер 7 32грами на С7 контейнер ( гуаданді) . І було три чітких гарних , смачних мази , сам досі не розумію як так вийшло . Всіх з відкриттям шановне панство .
 

Вкладення

Зверху