Полювання на голуба

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
скоро голуб піде... по селах буде купами, в міських парках, на дорогах...
шось треба буде приймати шоб не сказитись ;)
 

mulyavchik

Снайпер
Фото с Британской группы "Woodpigeon Shooting ", кто не владеет английским, то дословный перевод "Стрельба лесного голубя"! Не охота, а стрельба... :rolleyes:
То це і в нас так можна наколотити. Але питання другому.Навіщо???
 

Fonex

Снайпер
То це і в нас так можна наколотити. Але питання другому.Навіщо???
Не знаю, по крайней мере, если говорить о своем "уголке" страны, я не представляю, как можно одному за день "наколотить" 126 шт.
Там же, в Британии, это обычное дело, как я смотрю по отчетам людей. Зачем?Наверное, нужно у англичан спрашивать, но там вяхиря тьма круглый год, подходит ему и климат, наверное, и питания хватает.Они не всю тушку употребляют в пищу, а только грудки.
 

mulyavchik

Снайпер
Тоді Ваш варіант, будь ласка.
Мій варіант.Якщо настріляв стільки то зумій його зберегти і вжити з користю.А не пропадало шоб потім.Колись дивився по Охоті і Рибалці.як 4-ро англійців заказали тур на вяхиря водну з країн Латинської Америки.Так за тиждень полювання ними було вибито більше 30000 тис.Набоїв і добута приблизно така ж кількість голубів.Вся добута дичина була віддана місцевому населенню для особистого споживання.
 

VS1975

Снайпер
Мій варіант.Якщо настріляв стільки то зумій його зберегти і вжити з користю.А не пропадало шоб потім.Колись дивився по Охоті і Рибалці.як 4-ро англійців заказали тур на вяхиря водну з країн Латинської Америки.Так за тиждень полювання ними було вибито більше 30000 тис.Набоїв і добута приблизно така ж кількість голубів.Вся добута дичина була віддана місцевому населенню для особистого споживання.
Нормальний варіант. Якщо там голуб є шкідником у сільському господарстві і, заодно, об'єктом спортивного полювання, то які норми відстрілу ? А добутих птахів є куди діти.
 

oliver

Слідопит
Тернопіль, в нас я ще не бачив. Рановато.
 
Зверху