Полювання на голуба

mulyavchik

Снайпер
Бо є такі "стрільці" .що той шріт по пір'ях лише лупотить.
Таких артістів у нас хватає вдосталь.Ше ті голуби чи качва летять в кислороді а вони вже гатять.Думає якщо в нього самий довший ствол в компанії то він все покладе. Але ж дубове, нерозуміє. що тут головне як в машині прокладка між рульом та сидінням.
 

kef

Зброяр
А це кожен мисливець повинен сам для вирішити, треба йому це чи ні. Я вибираю чисто биту дичину на всіх допустимих дистанціях
Тоді потрібно напевно відмовитися і від усіх експансивних куль мисливських . Щоб теж звіра "шило". ?
 

huntumy

Зброяр
Тоді потрібно напевно відмовитися і від усіх експансивних куль мисливських . Щоб теж звіра "шило". ?
Спочатку треба розуміти що як працює а потім приймати правильне рішення. Куля і дроб різні речі. Коли початкова швидкість 400+ тоді все пробивається на виліт і приносить більше енергії чим те що застрягло і вилетіло з меншою швидкість. Як Стас описав щось застряє, звичайно не без цього.
 

kef

Зброяр
Краще щоб шило, ніж викидати купу м'якиша..... ;) :):D:D:D
Краще по "місцю" а не шукати де його покинуть сили. В темах про полювання на зайця є багато описів про те як після стрільби заєць неподає жодних ознак влучання. А лише через сотню...другу метрів падає замертво або залягає "підранком". Таке було у мене за усі роки полювання разів 7. І так саме після стрільби по качці чи голобу. Добре .що чисте поле і видно як дичина падала .
Але це вже інша тема ;) . Головне щоб було поменше загубленої дичини.
 

Виталя

Снайпер
Краще по "місцю" а не шукати де його покинуть сили. В темах про полювання на зайця є багато описів про те як після стрільби заєць неподає жодних ознак влучання. А лише через сотню...другу метрів падає замертво або залягає "підранком". Таке було у мене за усі роки полювання разів 7. І так саме після стрільби по качці чи голобу. Добре .що чисте поле і видно як дичина падала .
Але це вже інша тема ;) . Головне щоб було поменше загубленої дичини.
Согласен с Вами полностью.... У меня такие проблемы были с крупными номерами дроби. Перешёл на мелкие номера дроби, проблема стабилизировалась.
 

huntumy

Зброяр
Одна из основных причин подранков это недостаточное количество попавших дробин с недостаточной скоростью.
 

Виталя

Снайпер
Одна из основных причин подранков это недостаточное количество попавших дробин с недостаточной скоростью.
Ну не знаю,если всё сделал правильно,и дичь отлетает за 150-200м и падает,при этом в туши пять- шесть попаданий. То тут нужно задуматься,а когда используется мелкую дробь,те же попадания и дичь падает на месте. Вот тут и напрашивается вопрос? Какую дробь лучше использовать.... Но это сугубо лично мое мнение. Все всё разрабатывают под себя.
 

kef

Зброяр
Согласен с Вами полностью.... У меня такие проблемы были с крупными номерами дроби. Перешёл на мелкие номера дроби, проблема стабилизировалась.
При патранні дичини було видно.що шріт (декілька штук ) прошив на виліт (серце.печінку.легені.і.т.д).,або залишився в тушці чи з іншої сторони (під шкірою) . Так що стверджувати якщо "на виліт" то ніхто нікуди не летить не біжить буде не вірно.
Перната дичина шріт номер 7 ...5 .
Пушна дичина шріт від номеру 3...2...1...0...00 . Нулі в основному по лисиці на дальні постріли.
Усім вдалого відкриття полювання без "наслідків ".
 

huntumy

Зброяр
Ну не знаю,если всё сделал правильно,и дичь отлетает за 150-200м и падает,при этом в туши пять- шесть попаданий
Вот именно, нужно задуматься. Я ведь не зря написал дробь должна пробивать на вылет. Это говорит о том, что скорость достачная для надёжного поражения. При хорошем попадании если улетело значит не достаточно сильный был гидроудар и переданная энергия т.е. не было нужной скорости Дробь пробивая навылет передает больше энергии и сильнее гидроудар чем застрявшая. Что такое мало скорости мне известно. Вроде с близкого расстояния все хорошо, а как далее 30м дробь торохтит идут подранки.
Так лучше иметь запас энергии чем годами ничего не добывать на охоте.
 

джейк

Мисливець
Одна із основних причин підранків це неправельно підібраний патрон і дистанція до дичини.Раніше на початках пробував на припутня і 8-7 на 28 гр но цей патрон добрий на середню диснанцію.Но якщо добре попадеш то в голубі тих бробин аж забагато .А якщо полювати на середні та дальні дистанції то я зробив свій вибір і вибрав 6 .
 

учкудук

Мисливець
Гидроудар начинается от 500м.с. При начальной 400м.с. на 30ти метрах будет около 240-260м.с.
1627740983745.png
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Что-то получается добывать... Но всё же спорить с Вами не буду, многое именно взял у Вас. Имел ввиду из реоладинга...
Тезка, я ни с кем и не спорю. Просто когда не правые вещи выносят в свет не могу удержаться. ;)
В разделе релоадинга дураки наверное пытаются получить те магические 400мс
 
Зверху