Полювання на голуба

web2r

Мисливець
Трудовий трофей трудового полювання на останньому клаптику соняшнику. Завтра, мабуть, крайній вихід сезону.
Шкода, що фото не може передати запах....
IMG_20211002_180504.jpg
IMG_20211002_191158.jpg
 

kef

Зброяр

oliver

Слідопит
Трохи звітів про полювання. голуба стало набагато менше, але він є!
субота зранку, поле вибрав не те. нальотів всього було два по 1 шт голубу. стріляли з товаришем по одному разу, обидва промахи.
вчора по обіді. змінили поле, стали по різних частинах поля. я 29 ракушок єва, два товариша по 12 шт єва та 12шт повнокорпусних. що цікаво, льот тривав дуже мало по часі, близько години, почався о 16-й закінчився о 17-й приблизно.
результат, я 6 трофеїв, товариші по нулях. впевнений, що велику роль зіграла більша кількість ракушок та і трохи правильно вибране місце.
02,10,21.jpg
 

L&M

Мисливець
Сегодня повезло немного. Одного сбил. Верных налетов больше и небыло. У нас вообще слабовато с вахерем было в этом году. Наверное на следующих выходных, если погода не испаскудится, будет крайний выход по голубю. Стрелял самокрутом 28 грам №7, на порох NS 206v, звезда с докруткой.
 

Вкладення

Waldi2000

Мисливець
Пробували полювати на голуба з колегою не далеко від Києва в суботу рано. приїхали на точку соняшник скошений, ну думаю голуб всеодно тут пролітав думаю місце міняти не буду, 3-й виїзд на то саме місце. виставив 8 чучал колега під одну берізку сів я під іншу мені прийшлось трішки гілок на різати щоб замаскуватись. Перші голуби пролетіли в 7 ранку я їх прогавив маску вдягав на лице, колега стріляв без результату. Потім нічого не літало а температура +2 я випив чайку і підійшов до колеги потеревенити. і побачив як ззаду полетіли голуби потім на провода сіли і знову про**б не стріляв, пізніше літали стайки штук 40-60 над головою в напрямку півдня але висота 100метрів і швидкість гарна. в 9. ранку вже думав про себе голуби бачили і то добре. Побачив як 2 вяхиря облетіли високі дерева за полем 3 рази і сіли на них. Скучно було сидіти, я кажу до колеги я обійду ті дерева шугану голубів, а ти будь готовий вдрун на тебе полетять, колега не вірив в мій план тіпа голуба мене за 100м. побачать. Я обійшов удачно поле підійшов близько до дерев стояв в високій траві між ялинками но тут налетіли інші голуби на мене 5-ро летіли в різні сторони я розгубився став на коліна згорбився щоб не палитись і коли голуби розлетілись один зазівався налетів на мене я з колін роблю винос 40см постріл я голуб падає 1м від мене. спрацював набій ZALA дріб номер 5 в контейнері, пс. 7 дробин попало дистанція до голуба була 25метрів. пс. після пострілу 6 голубів злетіло з дерев але в сторону мого колеги на жаль не полетіли. Бачив багато голуба перелітного всі вони летіли на південь по одному коридору на висоті 80-100м.
изображение_viber_2021-10-02_08-55-23-067.jpg
 

old hunter

Снайпер
Вчера объехали свои угодья, подсолнух почти везде убрали. Нашли одно поле не скошенного подсолнуха возле реки, но голубь туда так и не прилетел.
Да и в небе не видно было. Не далеко от Харькова.
 

oliver

Слідопит
Неділя зранку.
прилетять? не прилетять?
не прилетіли....
один нальот. один промах... вже після того як зняли чучала. стріляв не підготовлено, рушниця на плечі, йшов до машини.
03,10,21.jpg
 

vlad88

Мисливець
Вчера объехали свои угодья, подсолнух почти везде убрали. Нашли одно поле не скошенного подсолнуха возле реки, но голубь туда так и не прилетел.
Да и в небе не видно было. Не далеко от Харькова.
У нас также осталось поле неубраного подсолнуха, единичные налёты вяхиря были. И возвращаясь домой, случайно увидел что над дискованным полем пшеницы перелетают вяхири, кормятся. И это где-то всего в 500 м от поля с спелым подсолнухом. Всегда думал что вяхирь отдаст предпочиение подсолнуху, а оказывается невсегда.
 

Fonex

Снайпер
Всем доброго здоровья!
Вырвался вчера на вечер на голубя. Все сложнее становится его добыть. Но двух "октябрьских красавцев" удалось взять.
ружье - Аселкон, №7/28гр., получок. Два налета одиночек, 2 выстрела, 2 вяхиря.
 

Вкладення

VS1975

Снайпер
Всем доброго здоровья!
Вырвался вчера на вечер на голубя. Все сложнее становится его добыть. Но двух "октябрьских красавцев" удалось взять.
ружье - Аселкон, №7/28гр., получок. Два налета одиночек, 2 выстрела, 2 вяхиря.
З полем !
 

КIA

Мисливець
ДОброго времени суток! Вчера и у нас уже появился голубь! Нашли место кормления. Есть надежда на выходных выбраться на голубиную охоту.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Всем доброго здоровья!
Вырвался вчера на вечер на голубя. Все сложнее становится его добыть. Но двух "октябрьских красавцев" удалось взять.
ружье - Аселкон, №7/28гр., получок. Два налета одиночек, 2 выстрела, 2 вяхиря.
З Полем, Друже!
 
Зверху