Полювання на голубів

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Дуже цікаве полювання. Поділіться своїм досвідом.
 
А в мене сумніви.
Добування - це або відстріл, або відлов.
Відстріл відпадає, тому що немає насьогодні зброї, яка приводить в рух снаряд електромагнітним полем.
Залишається відлов за безпосередньої дії струму на живий організм, який може знерухомити тварину.

Тому застосовувати всякого роду лазерні приціли, електромушки, електрокапсулі, "каруселі" чи електроопудала голубів, на мою думку, можна.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Схема розташування опудал:
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
отрыщъ;34356 сказав(ла):
А в мене сумніви.
Добування - це або відстріл, або відлов.
Відстріл відпадає, тому що немає насьогодні зброї, яка приводить в рух снаряд електромагнітним полем.
Залишається відлов за безпосередньої дії струму на живий організм, який може знерухомити тварину.

Тому застосовувати всякого роду лазерні приціли, електромушки, електрокапсулі, "каруселі" чи електроопудала голубів, на мою думку, можна.
Блін, зломався комп, змушений був перевстановлювати! Ше не налаштував, тому перенести цитату із БЗ не можу. Почитай у ст. 1, що таке "полювання".
Не можна бути таким невігласом...
 
Яковлев В.А.;34366 сказав(ла):
Не можна бути таким невігласом...
Що я невіглас ... , то згоден!:)
Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання;34366 сказав(ла):
електричного обладнання для добування тварин;
В тому і бачу суть, що в приведеному пункті з означення "полювання" чомусь витягли і наголосили лише "для добування".
Наприклад живоловка з фотоелементом не вважатиметься електричним обладнанням для добування тварин. Електромагнітна енергія не витрачається безпосередньо на саме добування тварини! Фізично ця енергія не добуває тварину.
Якби пункт звучав:"електричного обладнання;", то тоді так - було б заборонено.
 

dzi

Мисливець
отрыщъ писал:

Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання писал:
електричного обладнання для добування тварин;
В тому і бачу суть, що в приведеному пункті з означення "полювання" чомусь витягли і наголосили лише "для добування".
Наприклад живоловка з фотоелементом не вважатиметься електричним обладнанням для добування тварин. Електромагнітна енергія не витрачається безпосередньо на саме добування тварини! Фізично ця енергія не добуває тварину.
Якби пункт звучав:"електричного обладнання;", то тоді так - було б заборонено.

У чомусь Ви праві. Дані прилади, як і електронні манки, використосуються для "приваблювання" тварин, що законодавством не заборонено, якщо далі не здійснюється "добування" тварин. Редакцію закону необхідно уточнити.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
"полювання - дії людини, спрямовані на вистежування,
переслідування з метою добування
і саме добування (відстріл,
відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі

або утримуються в напіввільних умовах"

Але ще раз погоджуюся, що законодавство наше - молоде та зелене, як і сама Держава
 
dzi;34378 сказав(ла):
Дані прилади, як і електронні манки, використосуються для "приваблювання" тварин, що законодавством не заборонено, якщо далі не здійснюється "добування" тварин. Редакцію закону необхідно уточнити.
Тут я з Вами не згоден.
Закон!!!
Він правильний!
Треба нам з вами, насамперед, розібратись, що означає термін: "електричне обладнання" в рамках 10 -го чи 11-го класів. :)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
отрыщъ;34442 сказав(ла):
dzi писал:
Дані прилади, як і електронні манки, використосуються для "приваблювання" тварин, що законодавством не заборонено, якщо далі не здійснюється "добування" тварин. Редакцію закону необхідно уточнити.

Тут я з Вами не згоден.
Закон!!!
Він правильний!
Треба нам з вами, насамперед, розібратись, що означає термін: "електричне обладнання" в рамках 10 -го чи 11-го класів. :)
Якщо у ньому застосовується електричний струм - ось тобі й таке обладнання! Як й з еклектрозвуковідтворювальним манком
 
Яковлев В.А.;34446 сказав(ла):
еклектрозвуковідтворювальним манком
Володя, електро - це притягнуто за вуха. :)

А на бойні, електрообладнання для забою(добування у нас) тварин називають: електрошок для забою тварин...
В БЗ, мисливці називають - добування!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Прежде, чем зверюшку удастся отстрелять (добыть), необходимо ее выследить, найти, подманить, подкрасться к ней, а потом, может быть, и добыть удастся.
Но весь процесс называется охотой.
Посему добыча голубей в нашем случае (стоя на месте, лишь подманивая "магнитом") практически маловероятно. А "магнит" наш - электрооборудования
 
Яковлев В.А.;34494 сказав(ла):
Прежде, чем зверюшку удастся отстрелять (добыть), необходимо ее выследить, найти, подманить, подкрасться к ней, а потом, может быть, и добыть удастся.
Вислідили, приманили, попереслідували,... а далі для безпосереднього добування тварини не можна застосовувати електрообладнання, яке своєю дією її знерухомить.
Давай перейдемо до наукової дискусії про електрообладнання для безпосереднього добування тварин!?
В БЗ це ясно прописано!!!
Ну немає там слова "безпосереднього", але воно там витає!
Я його там "бачу"!
 
Яковлев В.А.;34494 сказав(ла):
Прежде, чем зверюшку удастся отстрелять (добыть), необходимо ее выследить, найти, подманить, подкрасться к ней, а потом, может быть, и добыть удастся.
Но весь процесс называется охотой.
Посему добыча голубей в нашем случае (стоя на месте, лишь подманивая "магнитом") практически маловероятно. А "магнит" наш - электрооборудования
Володимир Олексійович, наш "магніт" не для добування.
Ну дивлюсь на ту 20-ту статтю, п.4, думаю ... а там в цьому пункті виокремлено з складеного терміну "полювання(висліджування, переслідування, добування)" лиш термін:"для добування".
Люди, як на мене, мудро і правильно написали.
Ну, що тут може бути незрозумілого, не знаю?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Знову повторити, що закони у нас написано неоднозначно? І що пишутьїх, зазвичай, люди, далекі від процесу, який вони регламентують?
Але у БЗ виключень немає, тому із застосуванням, наприклад, автомототранспортних засобів навіть вовків добувати не можна!
 
Яковлев В.А.;34596 сказав(ла):
Знову повторити, що закони у нас написано неоднозначно? І що пишутьїх, зазвичай, люди, далекі від процесу, який вони регламентують?
Приклад який ми розбираэмо написаний правильно!
Що ми втаємничені до того хто був долучений до процесу?
А може це ми чогось там суттєвого недовчили?
Давайте,... - довчаймо!
І робитемимо висновки після того коли вивчимо питання досконало.
Приклад електробладнання для ДОБУВАННЯ тварин - ЕЛУ-3!!!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Схема розташування опудал.
 

Вкладення

Якщо голуби під час годування повернуті головами в один бік, то це ознака тривоги.
Стрій групи голубів тут може і є правильний, але індивідуальні напрямки кожного голуба при годуванні повинні бути різні.
 
Зверху