Полювання на зайця 2016

KFoR

Зброяр
Ну вже в нас на дворі 2016 рік і в нас є ще декілька виходів тож можна створити тему)
Для затравки сьогодні трохи з батьком тропили зайку))
Зі. Прохання етику і естетику полювання на зайця залишати при собі, а тут ділитися позитивними емоціями від полювання;)
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
А у нас тільки суббота... Так що ми в дома.
 

охотник70

Мисливець
Вчора по сліду підняв чотири зайці.Два піднялись далеко ,одного прогавив ,одного взяв.Сьогодні підняв два ,одного вполював
.Прекрасна погода ,пороша,прекрасне полювання.Походити по заячому сліду дуже гарно тонізує після новорічних застіль.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А сніг де???В неділю на Львівщині вже лежав сніг і був мороз!!!
 

Mikki

Мисливець
В нас в УТМР полювання на зайця закінчелось 27.12.15р було 5 виходів з 29.11 по 27. 12.15р на закриття снігом навідь не пахло.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тоді вибачаюсь!!!
 

kapitan-sa

Слідопит
Добыт с под стойки,сидел от собаки до 10 метров,работал бипер но косой сидел плотно,я подошёл к собаке. поднял косого и добыл.
 

XAHTEP

Новачок
На этих выходних был в угодиях на охоте по зайцу. Ходили вдвоем вдоль посадок видели 18 зайцев, стреляли по 5-ти, добыли 4-х. Получил массу удовольствия!!! Последний добытый заяц от мороза сошол с ума - выбежал с посадки и побежал не от меня а на меня ,я даже немного опешил., но косого не упустил -такое редко бывает.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
стреляли по 5-ти, добыли 4-х.
Ви шо геть охреніли чи страх пропав таку херню писати?! а ЗУ "Про полювання ..." читали? який дибіл мисливський квиток видав Вам та Вашому товаришу!?
дурний піп вас хрестив з товаришем.
 

kapitan-sa

Слідопит
А вы говорите, климат, химия.... И таких горе охотников ...до утра...да и не охотники они...
 

DVV

Слідопит
На этих выходних был в угодиях на охоте по зайцу. Ходили вдвоем вдоль посадок видели 18 зайцев, стреляли по 5-ти, добыли 4-х. Получил массу удовольствия!!! Последний добытый заяц от мороза сошол с ума - выбежал с посадки и побежал не от меня а на меня ,я даже немного опешил., но косого не упустил -такое редко бывает.
Найшли чим хизуватися своїми мисливськими "подвигами" . Сором та совість залишили вдома!
 
Зверху