Полювання на лисицю

Tern Hunter

Новачок
Цікаво всім буде, але раз мовчить, то добрих новин видно ще не має.
Треті сутки їду до нори і в день і в ночі, кличу, стріляю... немає
Обійшов все поле по периметру, ні дренажу ні виходу...
Речі мої лежать біля входу..
Сподіваюсь... чекаю
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Треті сутки їду до нори і в день і в ночі, кличу, стріляю... немає
Обійшов все поле по периметру, ні дренажу ні виходу...
Речі мої лежать біля входу..
Сподіваюсь... чекаю
Є шанси, що вийде, головне щоб ями там не було (не Дай Бог, щоб борсук закопав)..
В самого Ягд був застряв, як Ви кажете в дренажній трубі, погнав лиса, понорився і мовчить (зазвичай Ягд звуки подавав при ЧП), а це мовчок і все..
Пес вернувся домой на другий день в вечері. Другий випадок був, у лісі в гущах при морозі -14, теж Ягд понорився, кілька годин бою і затих. Теж до ночі простояв, кричав, звав, стріляв - ноль на масу (зазвичай відзивався коли стріляєш), а це теж затих і все. Но правда нора була розширена барсуком. Я на другий, третій день приїзжав, стріляв, звав, мовчить... Поставив на вході нори тоненькі палички, як пес вилізе, буде видно, їздив четвертий, п'ятий і шостий день, палички як стояли, так і стоять, стріляв - мовчить, пішли сльози, подумки "захоронив" Ягда, думаю все, а нори відкопати не реально, мороз, зима, трактором не доїдеш, да і не Дай Бог, ще ковшом придавити собаку. Поїхав я домой, через біль і сльози, пса немає, настрій в гімно, ногами в дерева пинаю від злості.. Ніч страшна, тяжка, спати не міг, а на сьомий день чую під калиткою виє, відкриваю.... А там, мій Тарзанчик, худе, вузеньке як фанера, бока лисі, сидить бідне, встати не може, я в сльозах радощі взяв обережно пса на руки і кричу "Тарзаан", радості не було предела, вилікував, відкормив, вигуляв і став як новий, але кашляв дуже, ренгтген показав "повні" легені пилі. І більше я його не водив, а цю прокляту нору, я затрамбував. Ось така історія.
Так що будем надіятись, що і Ваш песик вернеться і все буде добре, а нору затрамбуйте так, щоб її знову лиси не розрили.
 

Panters

Снайпер
В минулому році в цих клятих норах два фокса втратив,
ще раніше ягда на кабані застрелили, сказав що більше
норників не візьму, тільки лайки.
 

Panters

Снайпер
Треті сутки їду до нори і в день і в ночі, кличу, стріляю... немає
Обійшов все поле по периметру, ні дренажу ні виходу...
Речі мої лежать біля входу..
Сподіваюсь... чекаю
Надія має бути до останнього, в мене теж були подібні
ситуації, бажаю Вам знайти вашого чотирилапого друга
живим.
 

Охотник77

Снайпер
Чотирьох лапого нажаль немає можливості тримати. Тому в цьому році лисів в норах думаю знищувати ось цім :rolleyes: Жарт!!!
20201129_143645.jpg
 

pasa bobkin

Мисливець
На жаль в нас нема снігу, і добути вовка можна тільки з засіди. Ждимо сніг, бо ще ходять пяток прибулих, і четвиро пириярків. Добутий кабельок пириярок, вага 32 кг з 223 калібра.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
На+жаль, у нас немає снігу, і добути вовка можна тільки з засади. Ждемо сніг, бо ще ходять п'яток прибулих_ і четверо переярків. Добутий кобельок переярок, вага 32 кг з 223 калібру.
А Вас також дорослі беруть на полювання? І навіть шкільна психологиня не проти?
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ну, не зарікайтеся... От закінчите школу (а ці 10 років промайнуть, наче мить), одружитеся, підуть діточки, і будете ріді будь-якому законному спрсобу поповнення родинного бюджету....
 
Зверху