Полювання на лисицю

Степанович 2

Снайпер
На жаль, не склалось у нас з лисицею сьогодні, не бачили ні однієї.
Бачив, на номерах, і фазанів, і зайця, і кози завітали на 15 м, а кого хотіли тієї не було.
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер

Степанович 2

Снайпер
Можливо і обхитрила або сидить в норі, бо слід її є. Говорити, що немає зовсім не можна.
Хоча, не заперечую, було б добре, коли б її не було, а решта дичини було.
 

pashamykytyn

Мисливець
Ми також колективом вчора виходили, не бачили ні одної лисиці, всі сліди ідуть в нори, в суботу крепко село, може і тому поховалися, старші кажуть якщо б не мело та було сонце лис лежев би в траві, корчах та грівся. Слідів було багато лисячих Рівненський район!
 

tarantas75

Новачок
Хлопці завітайте до нас, ліси вже замучали, ходять в день як в себе дома. В сусіда подавили всіх перепілок. На полі нори, я бачив 3 шт, можливо їх більше. Це поле між Хотянівкою та Новосілками Вишгородського району. Або підкажіть до кого звертатись.
 

Panters

Снайпер
Хлопці завітайте до нас, ліси вже замучали, ходять в день як в себе дома. В сусіда подавили всіх перепілок. На полі нори, я бачив 3 шт, можливо їх більше. Це поле між Хотянівкою та Новосілками Вишгородського району. Або підкажіть до кого звертатись.
Я б їх поколошкав, в нас в угіддях це вже не частий
гість, прорідили за сезон добряче, ще по селі хвата,
еле там стріляти ніззя.
 

Степанович 2

Снайпер
Хлопці завітайте до нас, ліси вже замучали, ходять в день як в себе дома. В сусіда подавили всіх перепілок. На полі нори, я бачив 3 шт, можливо їх більше. Це поле між Хотянівкою та Новосілками Вишгородського району. Або підкажіть до кого звертатись.
У вас мисливців під рукою більш чим потрібно, Київ великий і поряд, бажаючих, думаю, знайдеться більш чим потрібно.
Головне, за вами, це організувати саме полювання, через форум чи ще якось.
 

kef

Зброяр
Сьогодні був вдалим день полювання на лиса. Організація проведення полювання та дисципліна мисливців і як результат 7 лисів. Один з них коростяний. Деякі лиси мають дуже гарне хутро. Переглянути вкладення 643208 Переглянути вкладення 643210 Переглянути вкладення 643220
IMG_20210207_130820~3.jpg
 

kef

Зброяр
Нори не "робочі". Навіть "вікові" і ті без ознак присутності лисів.
 
Зверху