Полювання на лисицю

Schmied

Слідопит
Це не лис, це шакал. Але скажений мабуть.
Хвіст як хвіст. Скажений лис ще й не такий має хвіст. А тут точно варіант скажений.
Вы определитесь: шакал или лиса? Как по мне, то ни одно ни другое... За всю область не ручаюсь, но в центре Черниговщины шакалов нет...Может какой-то мутант забрёл с зоны Чернобыля или Белоруссии( ближе к Городне).
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Хвіст як хвіст. Скажений лис ще й не такий має хвіст. А тут точно варіант скажений.
Не розумію, чому якщо лис коростявий, то зразу у всіх скажений......
Всі лиси які здобуваємо на санвідстрілі здаємо на аналіз, так от якраз самі гарні і траплялись з сказом.....
 

kef

Зброяр
Не розумію, чому якщо лис коростявий, то зразу у всіх скажений......
Всі лиси які здобуваємо на санвідстрілі здаємо на аналіз, так от якраз самі гарні і траплялись з сказом.....
Не всі гарні. Різні бувають. А короста сказу не викликає. Чухається лисяра собі і розносить ту заразу /підшкірний кліщ/. Та ти і сам добре знаєш.
А це якийсь покруч , що на фото.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хтось колись цікавився як саме діагностують сказ? Поцікавтесь, цікаво. Ось посилання:
http://zak-dpss.gov.ua/index.php?page=news&id=1101

Якщо в двох совах, то один з методів - зараження білих мишей отриманим матеріалом від носія. Не менше 10 штук, так наче. Заражають мишок і слідкують за ними. Якщо бодай одна з них здохла, то все, підозра на сказ підтвердилася. А чи може мишка вмерла від "бєзотвєтной любви" - хз, то вже пох... А білі мишки взагалі довго не живуть. Колись мій син попросив і тримав біле мишеня. Довго, з пів року. Правда він тоді не знав, що майже кожного тижня на заміну мишеняті "що заснуло" приїжджало нове мишеня. Кум робив шофером у ветстанції і проблем з постачанням нової білої мишки небуло :)

А взагалі всім винищувачам "рудої" мій привіт, лайкос і щира подяка! Менше лиса - більше дичини. Всім хто не склав рушниці до нового сезону, а виходить стріляти хижака - ні пуху, ні пера! :)


Знайшов класний документ, вставлю цитату:
...за період що аналізується в Україні сказ зареєстровано серед 19 видів диких і 10 видів свійських тварин, майже щорічно реєстрували спорадичну захворюваність серед людей. Серед диких тварин хворобу реєстрували у: ласок, видр, бобрів, щурів, тхорів, борсуків, косуль, диких звірів, куниць, білок, ондатр, рисів, шакалів, лисиць, вовків, єнотоподібних собак, лосів, диких свиней, зайців; серед свійських у: котів, кролів, хутрових звірів, собак, фредок, хом’яків, коней, свиней, дрібної рогатої худоби, великої рогатої худоби. Найбільшу захворюваність зареєстровано серед лисиць – 12758 тварин або 88,9%, високі показники захворюваності виявили у єнотоподібних собак 519 або 3,61%, куниць – 363 або 2,5%, вовків – 165 тварин або 1,15%, борсуків – 110 або 0,77%. Решта видів диких тварин хворіли у межах до 100 тварин або не більше 1%. Як уже зазначалось серед свійських тварин найвищі показники захворюваності виявили у котів – 8622 тварини або 42,76%, собак – 6586 захворілих тварин (32,66%), великої рогатої худоби – 4382 тварин або 21,7%, дрібної рогатої худоби – 428 тварин або 2,1%.
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр
Я теж думаю що собака.Її часом не тим полінцем здобули на якому вона лежить?
Немає привязки до розміру тварини.щоб мати уяву до якої версії схилятись. І невідомі обставини життя тварини.що призвели до появи цієї ./теми/.
 

bomba42165

Мисливець
Вопрос людям с практическим опытом охоты на манок.
Если подменил ,стрелял,промазал,лиса не спеша убежала...т.е. не попал от слова совсем)
Выйдет ли на манок опять где то в этом районе на следующий день?
 

tyrist 1945

Тигр
Вопрос людям с практическим опытом охоты на манок.
Если подменил ,стрелял,промазал,лиса не спеша убежала...т.е. не попал от слова совсем)
Выйдет ли на манок опять где то в этом районе на следующий день?
Так. Звір пам'яті як такої не має. Лиш інстинкт.
 

просто_я

Мисливець
Звір пам'яті як такої не має.
ой, не впевнений..
моя собаця любить дивитися навколо, коли їде в машині.
вона починає нервуватися, коли я заїзджаю в квартал де ветеринар їй рік назад боляче зробив
 

tyrist 1945

Тигр
ой, не впевнений..
моя собаця любить дивитися навколо, коли їде в машині.
вона починає нервуватися, коли я заїзджаю в квартал де ветеринар їй рік назад боляче зробив
Я про собак не писав. Коти і пси то окрема одомашнена каста. От вони мають пам'ять.
 

кудасов

Новачок
Вопрос людям с практическим опытом охоты на манок.
Если подменил ,стрелял,промазал,лиса не спеша убежала...т.е. не попал от слова совсем)
Выйдет ли на манок опять где то в этом районе на следующий день?
Скоріше всього, більше не вийде. Коли ходив на засіди, то лис у випадку промаху завжди в подальшому обходив місце , тобто змінював свій маршрут.Я робив засідку на дереві, стріляв тих, що йшли краєм поля, так кілька разів бачив,як лис або обходив по полю місце пострілу або переходив на інший бік лісосмуги.Тож пам'ять звір, на мою думку, має.
 
Скоріше всього, більше не вийде. Коли ходив на засіди, то лис у випадку промаху завжди в подальшому обходив місце , тобто змінював свій маршрут.Я робив засідку на дереві, стріляв тих, що йшли краєм поля, так кілька разів бачив,як лис або обходив по полю місце пострілу або переходив на інший бік лісосмуги.Тож пам'ять звір, на мою думку, має.
может пыж или прокладка осталась...
 
Зверху