Полювання на перепела

Виталя

Снайпер
Чтобы во избежать иную ситуацию,выложите отстрелочную карточку.
У самого в том сезоне были такие недоразумения.
 
Останнє редагування:
Чтобы во избежать иную ситуацию,выложите отстрелочную карточку.
У самого в том сезоне были такие недоразумения.
А зачем? У меня сомнений нет...Просто в Николаевской области нормальный подход к организации охотсезона...И ни одного га угодий УООР...Это так в порядке информации ;)
 

Виталя

Снайпер
А зачем? У меня сомнений нет...Просто в Николаевской области нормальный подход к организации охотсезона...И ни одного га угодий УООР...Это так в порядке информации ;)
Да я даже против нечего не имею. У нас у самих пятидневка. Это чтобы умники форумные поутихли.
У самого в том сезоне был такой же инцидент, поэтому так и написал, чтобы было меньше вопросов.
 

Корнилов

Снайпер
Чтобы во избежать иную ситуацию,выложите отстрелочную карточку.
У самого в том сезоне были такие недоразумение.
Да я даже против нечего не имею. У нас у самих пятидневка. Это чтобы умники форумные поутихли.
У самого в том сезоне был такой же инцидент, поэтому так и написал, чтобы было меньше вопросов.
Помню))) Требовали раз, потом два, а потом, я месяц без форума)))
 

Степанович 2

Снайпер
С собакой каждый день с 13. 09по 29.09.
Круто. Навіть зразу не розумію, з такими преференціями для мисливців, це їх тимчасове щастя чи об’єкта полювання вистачає щорічно і "щастя" безмежне?
У нас все набагато скромніше (чи гірше), з собакою плюс субота, а так один день полювання - неділя, що на перо, що на хутро. І ніякої середи чи четверга.
 

Степанович 2

Снайпер
Де це такі обмеження ?
Закарпаття. такі обмеження були завжди. Специфіка краю, перелітка нас в більшості оминає, перепела дуже мало, качки норма -2 шт, два роки назад було - 1 шт., голуба є, але полювання на його не набрало моди. В основному всі чекають фазана, пух, копито.
 

VS1975

Снайпер
Закарпаття. такі обмеження були завжди. Специфіка краю, перелітка нас в більшості оминає, перепела дуже мало, качки норма -2 шт, два роки назад було - 1 шт., голуба є, але полювання на його не набрало моди. В основному всі чекають фазана, пух, копито.
Зрозуміло. А все таки один день на тиждень - мало. Чи Ви собачку маєте ?
 

Степанович 2

Снайпер
Курц, вірніше курцхаарша. Це крайня моя собака, ще молода 1,5 роки.
Сучки ще не мав всі попередні були кобелі.
 

Виталий 2.

Слідопит
С собакой каждый день с 13. 09по 29.09.
У нас до войны, тоже на плавнях открывали весь сентябрь, каждый день на перелет перепела. Хоть с собаками ,хоть без.
Суббота, воскресенье, среда, катили сезонки, а все остальные дни разовые от стрелки.
Сейчас самая пора, Вот времена были, каждый день перед работой позитив на охоте! В 8.00 уже в город заезжал настрелявшись!
 

shpak

Мисливець
Везе ж людям). Кожен день ходити можна і перепел є. А то поля гарні і проса багато, є кошене і не кошене,а перепела дуже мало. Сьогодні,за цілий ранок,три рази собачка спрацював,два добув...
 
Зверху