Полювання на перепела

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Він їх відпустив чи прийдеться дома виростити?
Вопрос в другом! Нахрена трогать руками тех птенцов! Металлисты х...
Відпустив, каже всі скопом побігли в траву. Я гадаю, що птахам це нічого не дасть, в них із запахами слабо).
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
По перше, я вказав що людина в полюванні ні бельмеса))).
По друге, у нього інша думка, каже воно ж ото виросте а ви мисливці його піф-паф, хіба ж так можна.... Але він нас мисливців в частині й Вас не клеймує там якимись х...... чи д......... В кожного своє хобі.
З Повагою.
 

Schmied

Слідопит
По перше, я вказав що людина в полюванні ні бельмеса)))
А где Вы это указали? Ну дальше уже пошли оправдания.... Это моменты ментальности-увидел, схватил,а потом уже думают или задают вопросы(это относится не только к Вашему товарищу).
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Schmied

Слідопит
Тим більше, що людина абсолютно ніякої шкоди не принесла.
А Вы охотовет-биолог, чтобы так категорично заявлять! Вышел рыть металл-рой и нечего "мацать" все подряд. Уже что-то похожее было по поводу выдры в какой-то из тем, где д...л стрельнул, а затем начал задавать тупые вопросы....У меня все!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Вік71

Снайпер
На відміну від зайців ,косуль так інших звірів , птахи дуже слабо відрізняють запахи, і рідко покидають пташенят ! Фазанка , перепілка та сіра куріпка можуть покинути кладку з яйцями,якщо їх неодноразово сполохати на гнізді, але пташенят вони не залишають ніколи! Це з власного досвіду ! Так що не робіть проблем там, де їх не має , і не стверджуйте те- чого не знаєте .
IMG_20210521_223020.jpg
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Раніше у нас на сінокосах часто можна було натрапити на виводки куропаток.перепілки . Вони при небезпеці рідко коли втікають а наглухо залягають . Лише як порхунці то на коротку віддаль перелітають. Як вже вище написано гніздо з яйцями якщо воно вже немає природнього укриття то птиця покине. Але буде нове гніздо і кладка яєць.
 

Вік71

Снайпер
Раніше у нас на сінокосах часто можна було натрапити на виводки куропаток.перепілки . Вони при небезпеці рідко коли втікають а наглухо залягають . Лише як порхунці то на коротку віддаль перелітають. Як вже вище написано гніздо з яйцями якщо воно вже немає природнього укриття то птиця покине. Але буде нове гніздо і кладка яєць.
Так і є! Я займаюсь розведенням фазанів вже більше 10 років. Навіть майже ручні самки можуть покинути гніздо при підкладенні яєць під час насиджування, а таке доводиться робити досить часто( наприклад для оновлення крові підкладаються яйця чужих пар)! Але ні разу не було випадку,щоб фазанка залишала пташенят! Вона до смерті буде захищати їх до останнього! При тому,що мені часто доводиться брати пташенят в руки - то "гімно" до дупи прилипло,то ще шось. Фазанка кричить,шипить,атакує, б'є крилами -але фазанят назад прийме обов'язково ;)
Так само і в дикій природі- при спустошенні гнізд птахи роблять іншу кладку, але коли вже є живі пташенята, вони будуть боротись за них до останнього. Простий горобець чи ластівка будуть кружляти над гніздом і відволікати від нього нападаючого. В даному випадку, пташенята просто відбились від "мамки", але вони 'ї обов'язково знайдуть. Ну ,або вона їх :)
 
Останнє редагування:

Respekto

Мисливець
Та так і є, в нас фазанятник на сотню маточного поголовья, я добре розумію і знаю предмет розмови. І з зайцями так. І з крілями - у нас кролів диких стадо. І в руки беру і прививаю.

А от є у нас шановні пани, з горба відразу нілітать, людей обзивають, навіть не розуміючи і не знаючи предмету, і хто то, а може та людина більше зробила для природи ніж вони, але бач взяв в руки фазанятко. Соромно.
 

Respekto

Мисливець
І стосовно самої бесіди - "тупые вопросы", "копатели ху....ы", "нахрена трогать". Діректор міра?.. Ніби з кумом за столом. Я й сам матюкливий, ну але ж в компаніі друзів, а не чужими людбми на форумі. А тепер у мене все. Всім бобра :)
 
Останнє редагування модератором:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Шановні колеги, давайте не будемо роздувати, у кожного свої погляди, які потрібно в певній мірі поважати. Так спілкуємося коректно)))))).
Самі щороку в угіддя випускаємо фазанів, в цьому році плануємо і трохи куріпок. Звісно, що їх мацали-перемацали))))) і як відомо з ними все добре, живуть собі.
Для заспокоєння де яких мисливців я провів бесіду з товаришем мрійником шукачем, як не знає то звірят не чіпай)))))
Друзі, ну не та це ситуація, щоб тут списи лапати)))))
З повагою!!!
 
Зверху