Помогите определить ( ІЖБ-36).

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
А це його "внук" Іж - 47. "Музейний експонат" . ;) . Теж має схожу "розмальовку".
IMG-1cc0154a6ae5ace3a8db69931e711d0e-V.jpg
IMG-4a439bfcda2fbe7f7b97a1174c4b592b-V.jpg
IMG-b172dc36a49cbc38f4fb918fe813bd8a-V.jpg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
Так!!!Лівий патронник взагалі не тримав газів по всій площині.А порох в ті часи був "ядрьоний" по хазяйськи.
А это не от влаги и небрежного хранения? Ведь лоб колодки выглядит нецелованным?
итак 1.jpeg


З такою хворобою яку виложив на фото Вадім,бути йому продаваємим вічність,аж до ціни ММГ!
Именно поэтому я его и не купил.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А це його "внук" Іж - 47. "Музейний експонат" . ;) . Теж має схожу "розмальовку".
Переглянути вкладення 643179 Переглянути вкладення 643181 Переглянути вкладення 643182
Це правнук!!Були після ІЖ-36М,ІЖ-46,ІЖ-47.Хоча я 36М ніде не бачив,але про існування цього індексу згадується в багатьох публікаціях.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну, хоть полюбуемся интересным ружьем.
итак15.jpeg
итак 14.jpeg
итак 13.jpeg
итак 12.jpeg
итак 11.jpeg
итак 10.jpeg
итак 9.jpeg

итак 3.jpeg
итак 4.jpeg
итак 7.jpeg
итак 6.jpeg
итак 5.jpeg
итак 8.jpeg
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А это не от влаги и небрежного хранения? Ведь лоб колодки выглядит нецелованным?
Переглянути вкладення 643191


Именно поэтому я его и не купил.
Вадім і від вологи також як похідна,але початком був прорив газів,бо колодка і ствольна пара різні метали і різна твердість,а значить і реагування на такі "ляпсуси" різна.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А цю модель ніхто ніколи і не збирав в приватні колекціїї!
На каждый товар - свой покупатель.
Знаю одну солидную приватную коллекцию ружей в Украине, в которой хранится ружейный металлолом украинской артели "Метиз", выпускавшей некачественные копии ижевских и тульских ружей под названиями "Киів", 2 и 3. Поверьте, никому в мире, кроме украинцев, эти грубые копии не интересны! А хранятся в музее ведь!
 

kef

Зброяр
На каждый товар - свой покупатель.
Знаю одну солидную приватную коллекцию в Украине, в которой хранится ружейный металлолом украинской артели "Метиз", выпускавшей примитивные копии ижевских и тульских ружей под названиями "Киів", 2 и 3. Поверьте, никому в мире, кроме украинцев, эти грубые копии не интересны! А вот хранятся в музее ведь!
Вони не чім не гірші за іжевський (металолом). І лишіть у спокою країну. ! ! !
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Калка грамотно і з розумом реставрована!
На каждый товар - свой покупатель.
Знаю одну солидную приватную коллекцию ружей в Украине, в которой хранится ружейный металлолом украинской артели "Метиз", выпускавшей примитивные копии ижевских и тульских ружей под названиями "Киів", 2 и 3. Поверьте, никому в мире, кроме украинцев, эти грубые копии не интересны! А хранятся в музее ведь!
Хоть щось,аби тримати!!Серйозні екземпляри потребують серйозні кошти!На даний час в Україні нараховується легально 2-3 серйозні колекції зброї,власне мисливської,ну,а нелегально,ну ще нехай 2.І все!!От вам і "Київ-2 і 3"!!Не тягнуть зараз наші колекціонери на серйозність,а все що було до того осіло разом з "виїзниками" за кордоном.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху