Помогите определить и оценить Зауер

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
100%, но из него даже стрелять жалко, достал протер, вскинул... и снова в сейф...
Це якщо в наявності декілька одиниць,а якщо одна,то і береться для полювань!!І вона не підведе!
 

Гобой

Снайпер
Ігор,не жадний ти,а з головою на правильному місці!!Дивлюся як проводять "оцінку" і диву даюся!!Не беріться до того в чому не розбираєтесь!Таким спецам місце на ОЛХ.До нас на форум звертаються люди за консультацією і порадою,а не для здачі речі за безцінь!Попросив би таких не давати консультацій і порад на нашому форумі.Читайте,викладайте повідомлення і фото,а в розділ оцінок не заходьте!!Думаю,що мене зрозуміли правильно.
Євгене Васильовичу, так розумію, що мова йде про моє повідомлення. Я не спец, але пишу, ціну не зі стелі. А знаю 2 Зауера які продаються по такій ціні. Так, як цікавлюсь данною зброєю.
Продавати можна за скільки завгодно, але продати, за ту суму яку заплатить покупець.
Те, що Ви її оцінююте, як продавець за 800, то є добре. Я як покупець за 500 + -.
Можливо у вас там вони так і коштують у перекупів які хочуть заробити на продажу пару доларів. Я написав ціни за які продаються рушниці у нас в Харківській обл, а не з інтернету взяті.
Я вважаю, що продавець візьме до уваги всі думки і сам вирішить яку йому ціну ставить. Тобто от і до.
Ви звичайно Гуру в збройовій справі, то поділіться досвідом. Як Ви оцінили зброю яка вже не випускається?
Мій метод, це ринкова вартість даних екземплярів які були продані, а не висять роками в продажі.
Дякую, за увагу до мого повідомлення. Такої вельмешановної людини.
Земляку удачной продажи.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Євгене Васильовичу, так розумію, що мова йде про моє повідомлення. Я не спец, але пишу, ціну не зі стелі. А знаю 2 Зауера які продаються по такій ціні. Так, як цікавлюсь данною зброєю.
Продавати можна за скільки завгодно, але продати, за ту суму яку заплатить покупець.
Те, що Ви її оцінююте, як продавець за 800, то є добре. Я як покупець за 500 + -.
Можливо у вас там вони так і коштують у перекупів які хочуть заробити на продажу пару доларів. Я написав ціни за які продаються рушниці у нас в Харківській обл, а не з інтернету взяті.
Я вважаю, що продавець візьме до уваги всі думки і сам вирішить яку йому ціну ставить. Тобто от і до.
Ви звичайно Гуру в збройовій справі, то поділіться досвідом. Як Ви оцінили зброю яка вже не випускається?
Мій метод, це ринкова вартість даних екземплярів які були продані, а не висять роками в продажі.
Дякую, за увагу до мого повідомлення. Такої вельмешановної людини.
Земляку удачной продажи.
Мій пост не стосувався конкретно вашого повідомлення!Я як модератор написав з упередження,бо скарги на оцінки приходять на нашу адресу і розгляд їх проводимо ми.Бувають вони з дуже тяжкими доводами . Можливо ви замутили,що я ніколи на форумі не оцінюю зброю, бо знаю про неординарне судження форумчан. Слідкую за ходом оцінки,але без своїх коментів.Думаю,що так я поступаю правильно як модератор.Як на мене, то оцінка по фото,це як оперуючи хірург з одним оком і після обширного інсульту.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю всіх!
Тепер бачу,що ця модель Зауер 8 дуже схожа з моїм Меркелем 8 з теми обговорення
Клеймо 4 кільця і марка сталі така ж,колодка досить подібна
Питання до знавців-який був мотив у двох конкуруючих фірм робити подібні рушниці і давати моделям одинакові назви?
І хто перший,Меркель чи Зауер,випустив модель 8???
Дякую
 

gaudi

Слідопит
наскільки я розумію сталь 4 кільця у ціні не додае.а стан добрий.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
наскільки я розумію сталь 4 кільця у ціні не додае.а стан добрий.
Хоча по деяких параметрах,а головне протидії корозії, вона стійкіша від традиційної сталі "три кільця"!!Чисто німецьке поняття традиції!!
 

gaudi

Слідопит
Ружье 100% стоящее. Но ценик в 2 киллобакса граничит с неплохим новым бокфлинтом.
А за чуть больше одного киллобакса можно взять м1 новое.
От этого и цена которую назвал NORD_10 не лишена смысла. ИМХО
Да можно годами просить полторушку, но за базовую восьмерку, ну... как бы.... Не разумно

Даже Уважаемый Арго в своем арсенале имеет супер современные единицы оружия, прогресс идет.
на рахунок нового кращого не згідний.колись кожний виробник і штучник використовували багато різних стволових сталей.експериментували.доводили в ручну.підганяли під потреби.робили різні переходи з патронника в канал і з каналу в звуження...експериментувли із звуженнями....зараз за виключенням дорогих виробників на жаль виготовлення мисливськоі зброі іде на здешевлення.зброя облегшуеться як тільки можна.колодки легкосплавні.приклади і цівки салофаново пластмасові.про стволи з вкрутками чоками то взагалі інша тема...якщо коротко то протезування водопровідноі труби на всі випадки життя...але знову ж то моя особиста думка.до всіх з повагою.
 

kef

Зброяр
З нинішнім ринком бувшої у використанні мисливської зброї зараз щось оцінювати можна хіба .що для себе. Якщо технічний стан цієї вісімки люксовий то одну т. дол.вона вартує. Але час покаже. Кажу як колишній власник вісімки та схожих моделей .
Залишити її для себе. А для стенду придбайти іншу.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
згідний на рахунок корозостійкості.а про інші якості...
А це якраз і є основним параметром для зброї тих часів,бо порох не мав різновидностей,а кліматичні умови експлуатації зброї мали свої нюанси не в кращу сторону!!Тому цей параметр всі виробники сталей,тих часів, старались доводитити до ідеалу,але не у всіх він мав необхідний молекулярний антикорозійний захист,хоча решта параметрів були на висоті.
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
А це якраз і є основним параметром для зброї тих часів,бо порох не мав різновидностей,а кліматичні умови експлуатації зброї мали свої нюанси не в кращу сторону!!Тому цей параметр всі виробники сталей,тих часів, старались доводитити до ідеалу,але не у всіх він мав необхідний молекулярний антикорозійний захист,хоча решта параметрів були на висоті.
німецькі сталі всі мають високі параметри....а почистити зброю після стільби то не проблема.з повагою.про хромовані стволи мова взагалі не йде.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
німецькі сталі всі мають високі параметри....а почистити зброю після стільби то не проблема.з повагою.про хромовані стволи мова взагалі не йде.
А переживать за каждое пятнышко?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
німецькі сталі всі мають високі параметри....а почистити зброю після стільби то не проблема.з повагою.про хромовані стволи мова взагалі не йде.
Крім одного головного і це признали вони самі!!За хром розмова взагалі не йде,бо не ті роки його застосування!!
 

яяя

Мисливець
800 дол. Мав Зауера 8, 1946 року в аналогічному стані. Купував і продава на цьому форумі. 2 тижні було об'яві коли я купував, і десь за 2 тижні продав. Гарна, робоча рушниця. 3 чи 4 кільця не принципово, принципово як збереглись стволи. Рушниця не кручена, і судячи з усього малостріляна, якщо стволи не запущєні, то найде поціновувача в діапазоні 900-800 досить швидко.
Сипок за патронником не критично.
 

Visioner

Слідопит
Спасибо коллеги за отзывы и комментарии.
Картина стала ясна более или менее.
 
Зверху