Помогите определить и оценить.

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Якщо др то дробу 30 гр а п пороху 4.8 випробування
Один ствол має звуження 0.6 а другий циліндр
У меня есть курковая австрийка 16 кал, Джозефа Хамбруша, те же сужения. Че то знали австрияки...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Может и 200 евро но очереди может не быть, а за 6000 грн., может и заберут через месяц, второй...
тут рік випуску та факт перебування в Німеччині+ калібр - все додає в ціні. а так здається воно воронилось і приклад ніби не його(світліший тон горіха від цівки), а для експорту зробили (ну якщо рідне дерево) ген яку насічку та зручну ложу, як на французі, і насічка з кроком десь не більше 1,7 мм
 
Вы богатый человек и видать что-то знаете, чего не знаем мы...
Самое главное зачем его так чухали, что ушли на стволах чекухи тульского завода?
А после этого поворонили не отчухав подушки, и сделали это уже давненько, так как подушки, точнее воронение на них протерлось.
На этом ружье настрел много тыщ...
 
за это думаю минимум трешку баксов просят))))) Немцы их взяли для приколу, показать своим какие рагульские ружья делают в совках:D:D:D
 
тильнику скажете?
Куры те что на подушках сильно живо смотрятся. Такие клейма можно купить, да и надпись австрийской, вроде как штихелем сделана и сильно живая.... Мутное ружье, Я бы прошел, хотя 5000 грн не пожалел бы наверное....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Куры те что на подушках сильно живо смотрятся. Такие клейма можно купить, да и надпись австрийской, вроде как штихелем сделана и сильно живая.... Мутное ружье, Я бы прошел, хотя 5000 грн не пожалел бы наверное....
ну факт залишається фактом - такі рушниці були в історії, а чи ця одна з них - питання, але зворотнє поки шо не доказано... чекаємо на ціну як з"явиться у продажу.
 

kef

Зброяр
Це рушниця Рібентропа і її йому подарув Молотов коли підписували мирний договір. Вона без -цінна."шутка".:D
Побачила ця рушниця життя .і після хім.вороніння добре видно латунну пайку стику подушки стволу.та затертими клеймами тозівських знаків.
Але випробувальне клеймо німецьке наводить на інтригу .:)
 
Зверху