Помогите определить и оценить.

Видите как Вас легко вести в заблуждение?) Приклад, очень похож по своей форме на Хенелевский и думаю он того периода. Чекухи Тулы, они так всегда плохо пробиты, клейма правильные и ружье стоящее. И понятное дело что оно стоит далеко поболее 1000 дол., так как это история!
 

tyrist 1945

Тигр
Видите как Вас легко вести в заблуждение?) Приклад, очень похож по своей форме на Хенелевский и думаю он того периода. Чекухи Тулы, они так всегда плохо пробиты, клейма правильные и ружье стоящее. И понятное дело что оно стоит далеко поболее 1000 дол., так как это история!
Ну щось типу того..
 

kef

Зброяр
Колись я щось схоже бачив..Клейма рідні ,бо тоді ще моди клепати "шедеври" не було..
Не забувайте .що в 30-х роках сотні німаків військових навчалися в совєтів. ..може це і є просто куплене в союзі або подарована якимсь військовим ЧА для офіцера вермахту...
Всяке може бути...:)
 

kef

Зброяр
Ну так німаки. народ який порядок любить у таких справах.Може десь і є згадка.але не в срср.Бо це буде ще одним підтвердженням "дружби"червоних і коричневих ф....ів.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Не забувайте .що в 30-х роках сотні німаків військових навчалися в совєтів. ..може це і є просто куплене в союзі або подарована якимсь військовим ЧА для офіцера вермахту...
Всяке може бути...:)
Ви хоть зрозуміли що написали????Не забувайте що це 30-ті роки і за таке розстріл без пояснень і оговорок,а тим більше з німаками!!!!Між інши до викладеного мною раніше додам,що ініціатором виступу з зброєю радянського вробництва була власне Німеччина!!!Хотіла довести,що і зброєю опонента вона також буде сильніша.Автором цього гросходу був сам Гебельс,який в 1933 році був призначений на пост міністра пропаганди і цей випад для нього був особливим.
 

kef

Зброяр
Не тільки розумію але багато читав про навчання німецьких військових у срср .як танкистів так і льотчиків і це є підтверджені факти як і спільні паради у м.Бресті. ..так що все може бути.як і те що повні товарів та сировини вагонів йшли до німців і перші дні війни.
То чому б і цьому не бути...Хто може це спростувати чи підтвердити...лише документи .а їх поки що не має...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Такі документи якщо і були,то вже давно зникли,а от спогади є,при чому фактові і людей які безпосередньо приймали участь в цьому спортивному"гешефті"!!
 
можно расиянцам затравить тему, может у ник какая инфа имеется.
Топикстартер можно ли воспользоваться Вашими фото?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
интересует ружьё, моя мечта так сказать! Придумайте цену!!!
А что смешного.. если это мечта, то она и пяти штук 105-х может стоить, а может и больше..
А если просто поговорить, то тогда конечно смайлики..
 

Varjag229

Слідопит
Так, у МЦ-105-20 и этого ТОЗ-Б - одна Родина.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Сто відсотків .У тоза б.хоть історія є .а в МЦ. ..одна назва лише.Раніше б те МЦ росіяни вже давно купили б...вони такі речі любили.
як це, у тозБ история есть , а у МЦ нет?
тозБ изделие уровня чугунной сковородки, какая там история...
 

kef

Зброяр
Ну то і добре.Я ж не писав про відра та пательні .А про історію "рух предмета " з срср до німців.Ту історію я мав на увазі;):)
 
Зверху