Помогите определить марку и год выпуска ружья.

WildWest

Мисливець
Цікаво, на стволах дійсно англійська пресована сталь, чи просто напис?
Бо бачив такий напис, але з прізвищами майстрів, а не просто "compressed steel", як на цій рушниці.
 

WildWest

Мисливець
так можливий факт і диллерської нечистоплотності
Навряд, бо рано чи пізно, користувач би зняв дошки і брехня би вспливла.. якщо за рушницю платили чималі гроші, то сумніваюсь що її б купили в сумнівній конторі, для якої хвилинний заробіток дорожчий за репутацію.
Думаю, що Арго правий - покупець знав, що замовляв.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цікаво, а роботу якого майстра копіювали?
В Бельгій в ті часи гараховувалось більше 1000 майстрів-зброярів і зброярських майстерень.Бельгійчська зброя мала свою неповторність як по ТТХ та і по дизайну,а тому сказати "якого" майже неможливо!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цікаво, на стволах дійсно англійська пресована сталь, чи просто напис?
Бо бачив такий напис, але з прізвищами майстрів, а не просто "compressed steel", як на цій рушниці.
А де ви прочитали,що вона англійська??? "compressed steel"-це просто холоднокатана пресована сталь.І все!!
 
Останнє редагування:

WildWest

Мисливець
Просто Ви писали, що це дзеркальна копія іншої рушниці, от я і поцікавився, якої саме. Може не правильно сформулював питання.

Те шо ідентифікувати майстра, який зробив цю (мою) рушницю не можливо, я уже зрозумів.

На рахунок сталі ніде не прочитав, просто зробив припущення.

П.С. А по можливій вартості ніхто не висловиться? Хочаб від і до..
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
це ж ніби "почивший в Бозє" Йозеф Петрович таке наваяв.

а хто каже, шо погано? просто за всіма зовнішніми ознаками рушниці високого розбору прихована звичайна рушниця... пахне Малою Арнауцькою:). на гравіюванні зекономили - там би ще гарне гравіювання - ніхто б і не захотів відкривати бокові дошки
можливо біла рушниця яка недойшла до гравіювання.
 

kef

Зброяр
Напевно на одне запитання відповіді вже не буде ніколи." А навіщо це було робити ,з якою метою?". ;)
 

WildWest

Мисливець
Напевно на одне запитання відповіді вже не буде ніколи." А навіщо це було робити ,з якою метою?". ;)
Тут питань більше ніж відповідей.
Поки за 4 роки тільки одна відповідь, рік виготовлення, а все інше так і залишилось невідомим.
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Тут питань більше ніж відповідей.
Поки за 4 роки тільки одна відповідь, рік виготовлення, а все інше так і залишилось невідомим.
Якщо про ціну рушниці.То на мою думку вона коштує стільки як і аналогічно збережена схожа рушниця (без нюансів). Для птиці з підходу з цуциком саме те. На момент сьогодення як каже один дядько з Коломиї, ціну скласти дуже важко. Але кожен предмет має свою ціну.
 

WildWest

Мисливець
Рахуєм... Дерево в реставрацію, шат забрати, лоб відновити, вороніння зробити. Це по мінімуму 300 дол. Плюс 500. Вийде 800 доларів рушничка. Варто?
Все правильно.
А от чи варто, я навіть приблизно не уявляю, тому і з'явилась ця тема.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Варто!!Вона неповторна!!Особисто я такої ще не бачив.Думаю,що ви також!!А це вже називається -ЕКСКЛЮЗИВ і коштує такий, в знаючих людей, набагато дорожче!!
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Варто!!Вона неповторна!!Особисто я такої ще не бачив.Думаю,що ви також!!А це вже називається -ЕКСКЛЮЗИВ і коштує такий, в знаючих людей, набагато дорожче!!
Все так. Але в даний час навіть "знаючі люди" не поспішають вкладати кошти в "ексклюзив" ,як це було раніше .
 
Зверху