Помогите определить марку и год выпуска ружья.

WildWest

Мисливець
не більші а такі як канали стволів.і відповідно довж.чоків проміряйте.
Мав на увазі, що по моїм замірам, реальний діаметр ствола на зрізі менший за вказаний на клеймах. Я наміряв в районі 16,1 там де мало би бути 16,9. Канал ствола сюдячи з клейм 17,1. Тому і не зрозуміло...
Нутроміра на хазяйстві нема :(
А як так вагу підігнали і навіщо? Ще розумію, якби рушниця була придбана десь не так давно, але вона в родині як мінімум років 70...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А як так вагу підігнали і навіщо? Ще розумію, якби рушниця була придбана десь не так давно, але вона в родині як мінімум років 70..
А ви не виключайте ремонт ствольної пари на самому початку експлуатації.
 

WildWest

Мисливець
А ви не виключайте ремонт ствольної пари на самому початку експлуатації.
Я не виключаю. Я просто не рузумію, чому вага співпадає, і чи був сенс на початку експлуатації, після ремонту, підганяти вагу під клейма. Це ж не бог зна яка рушниця, судячи з дописів вище, щоб заморачуватись і підганяти вагу. Також не зрозуміло, чому вагу підігнали, а зріз стволів не привели до ладу. Якось не логічно....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Легше щось убавити ніж добавити!!А є ще варіант того,що спочатку клеймо ваги на подушці було відсутнє і після деякого ремонту його набили по реальній вазі,а клеймо звуження вже не хотіли перебивати.Бачу,що деякі написи на ствольних трубках нанесені поверх клейм,що реально не може бути.Щось було зв'язане з ремонтом однозначно!!
 
Останнє редагування:
Зверху