Помогите определить ружье и стоит ли его покупать в таком состоянии?

Pokrishkin

Новачок
Меня очень смущает пайка нижней планки стволов. Можно ли этот косяк отреставрировать?
 

Тарас80

Мисливець
Доброго часу доби! Ви-ж самі розумієте, що прайс відновлення цієї колись потенційно непоганої рушниці значно перевищить її теперішню вартість?

Наскільки я розумію з викладених фото, жовтень 1950 року. Хтось та колись добряче познущався над цим хлібним "німчурою".

Тому 100$ в якості благодійної допомоги її теперішнім власникам. А далі - ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ, ЧАС ТА КОШТИ на відновлення. При цьому, кінцевий результат не гарантовано. У стволах, я так розумію, також не "фонтан".

P.S. Виключно особиста думка. Ні до чого не спонукаю.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Нет не стоит.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

shpak

Мисливець
Доброго часу доби! Ви-ж самі розумієте, що прайс відновлення цієї колись потенційно непоганої рушниці значно перевищить її теперішню вартість?

Наскільки я розумію з викладених фото, жовтень 1950 року. Хтось та колись добряче познущався над цим хлібним "німчурою".

Тому 100$ в якості благодійної допомоги її теперішнім власникам. А далі - ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ, ЧАС ТА КОШТИ на відновлення. При цьому, кінцевий результат не гарантовано. У стволах, я так розумію, також не "фонтан".

P.S. Виключно особиста думка. Ні до чого не спонукаю.
Відколи це Вольф став «хлєбніком»?
 

Тарас80

Мисливець
Відколи це Вольф став «хлєбніком»?
Гаразд-гаразд. Вчепилися вже до того "хлєбніка"))
Не в тому суть. Ви кажете ВОЛЬФ. Ну той-що, що Вольф? Рушниця добре побита життям та неумілими руками тубільців. Колись була зачотна, у цьому стані вже ні.

Топікстартер просить поради щодо доцільності придбання рушниці. Так, можна придбати для "душі" за невеликі кошти. А потім вже вирішувати, що з нею робити)

Якщо Ви маєте інший погляд на даний девайс, то поділіться, не соромтеся.
 

Pokrishkin

Новачок
данное ружье зарезервировал до получения документов на приобретение. Очень мне оно приглянулось. Согласен, с Вами на сет его усталости, но может найдется мастер его восстановить. Не сразу, постепенно шаг за шагом. Вот прислали сегодня видео.
https://youtu.be/8swsmBCyUTQ
 

tyrist 1945

Тигр
данное ружье зарезервировал до получения документов на приобретение. Очень мне оно приглянулось. Согласен, с Вами на сет его усталости, но может найдется мастер его восстановить. Не сразу, постепенно шаг за шагом. Вот прислали сегодня видео.
https://youtu.be/8swsmBCyUTQ
Стволи ще живі. Все залежить від ціни на предмет. +300 дол на відновлення.
 

Тарас80

Мисливець
данное ружье зарезервировал до получения документов на приобретение. Очень мне оно приглянулось. Согласен, с Вами на сет его усталости, но может найдется мастер его восстановить. Не сразу, постепенно шаг за шагом
Нехай Вам щастить! Сподіваюсь, рушниця знайшла дбайливого власника та ще послужить)
 

Pokrishkin

Новачок
Разве ружье мы покупаем бездушно. Естественно для души и охоты. Или я не прав с данным ружьем?
 

Pokrishkin

Новачок
Як на мене то ця рушничка на любітеля. Без образ, кожному своє!
Вот еще один экземпляр предложили. Новый приклад, цевье, винтеки болтики нормальные. Ружье чистенькое ухоженное, но есть одно но....
 

Вкладення

Pokrishkin

Новачок
Левый ствол весть в раковинах от начала и до конца, правый ствол менее побит раковинами , но есть в начале и середине ствола.
 
Зверху