Помогите оценить ИЖ 54.

shpak

Мисливець
Тут таке не пишуть, це форум мисливців а не бракош,
думайте перед тим як щось ляпнути, майте повагу до
мисливців.
А що тут такого людина «ляпнула»? Колишній бракон’єр-це вирок??? Це ж добре,що з бракон’єра чоловік став законним мисливцем,погано коли-наоборот!Я думаю,що багато хто починав з бракон‘єра,на цьому форумі(я особисто знаю),в тому числі і я! Зараз я хожу на полювання заради естетичного задоволення,природою полюбуватися і т.д,а в 90-их щоб вижити. Таке враження,що всі святі були в минулому,або і зараз і шукають повод за слово «дьорнуть»...
 

Panters

Снайпер
А що тут такого людина «ляпнула»? Колишній бракон’єр-це вирок??? Це ж добре,що з бракон’єра чоловік став законним мисливцем,погано коли-наоборот!Я думаю,що багато хто починав з бракон‘єра,на цьому форумі(я особисто знаю),в тому числі і я! Зараз я хожу на полювання заради естетичного задоволення,природою полюбуватися і т.д,а в 90-их щоб вижити. Таке враження,що всі святі були в минулому,або і зараз і шукають повод за слово «дьорнуть»...
Всі ми не без гріха, в тому числі і я,
але це не значить що цим треба хизуватись,
можна й промовчати там де треба.
 

валентин 65

Мисливець
Шо вы на него напали? Ну была возможность сделать хромирование(в заводских условиях)-честь ему за это и хвала!! Дольше прослужит. С ув.
 

Panters

Снайпер
А хто хизується?:confused::confused:
[/ QUOTE]
Н это понятие относительное, за его продажу речи не идет совсем. Оно для меня дороже моей Рафаэлки Бенелли, тогда еще когда у меня нихрена небыло, ни денег ни даже разрешения на оружие, я с ним тихонько, пока супер снайпера со своими Зауерами и Зимсонами рассказывали каких динозавров стреляли, я уже шел с двумя зайчиками в мешке. Это сейчас я могу себе любое ружье позволить, а это для меня дорого как память, как бы ни ушатано оно было...
 
Можливо одна із перших на яких почали застосовувати технологію хромування. До автора теми, будь-ласка: чи можна взнати номер Вашої рушниці і чи є він(номер) на задньому гаку стволів?Або якісне фото подушок стволів, бо, на жаль, виставлене Вами нечитабельне. Дякую
Номер А3659, на заднем крюке ство
А зачем вы оцениваете Это ружьё, если оно для вас дороже Бенелли рафаэло?
Я не спрашивал цену, если вы внимательно читали. Я спросил помощи оценить и подсказать что то, так как интересно все за это ружье....
 
А похвастаться, вдруг оценят в 1000у.е.
Ведь стволы повороненые, колодка похромирована, шат убрали. Огонь!!!
А те кто оценят меньше, нихрена не разбираются в оружии!!!
Простите за флуд:D:D
Я спрашивал знающих людей информацию об этом ружье, похвастатся у меня есть чем, хотя я тот человек , который с низов всего добился, спросил просто за вещь дорогую моему сердцу... Хотя и сарказм мне тоже интересен...
 
С этим ружьём можно просто охотится, но похвастаться я не думаю.... Скорее топикастер планировал его продать.
Ребят у меня в неделю доход в моей фирме,больше чем у спеца хренового за год. я спрашивал информацию за мне дорогую вещь. А не понты порасказывать
 

Mechanik

Снайпер
Ціла "ромашка" вийшла, з питання яке поставив В`ячеслав.
До лампочки це все, що стволи переворонили, і колодку покрили хромом. І що далі ?
Рушниця втратила свою цінність до 150 -200 америкосів ?
І що, після всього цього ТО-1 дану рушницю можна оцінювати як вартість курковки на сьогодні ?
Хтось оглядав стволи і бачив, поведену чи відпаяну планку ? Ніхто, одні балачки.
Схаменіться, на кожен товар є свій покупець.
Якщо буде бажання у власника виставити рушницю на продаж, то така рушниця піде з молотка, за вищу ціну.
Знайдуться люди, які куплять без сумніву даний ІЖ 54, який переживе ще не один десяток років полюваннь і мисливець залишиться задоволений рушницею, не зважаючи на всі її недоліки
Тому, не треба казати "гоп" поки не перескочиш.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А що тут такого людина «ляпнула»? Колишній бракон’єр-це вирок??? Це ж добре,що з бракон’єра чоловік став законним мисливцем,погано коли-наоборот!Я думаю,що багато хто починав з бракон‘єра,на цьому форумі(я особисто знаю),в тому числі і я! Зараз я хожу на полювання заради естетичного задоволення,природою полюбуватися і т.д,а в 90-их щоб вижити. Таке враження,що всі святі були в минулому,або і зараз і шукають повод за слово «дьорнуть»...
Пять огородов подряд одновременно, общей площадью где-то так за гектар, без никакой бы то ни было техники в 90-е именно чтобы выжить йибашили, это помню..
"Выживать" по охотам у отца как-то ни лишнего времени, ни бенза не было..
 

Охотник77

Снайпер
А мені рушничка подобається і вартує вона на мою думку $400 не менш. Тут за такі гроші в такому і хужому стані і продають, за "ідеал" вже гілять до $ 1тис. Єдине що блікуватиме той хром на сонці, ну так в т34 теж саме і нічого ніхто не жалується.
 
Тогда зачем вам оценивать ружьё, переданное вам в наследство?
Я спросил что оно из себя представляет, спросил у знающих людей!!! Так как сам не очень разбираюсь. Мне интересно хуже оно или лучше других.... Повторюсь еще раз , я не спрашивал сколько денег... Мне оно дорого как память, подарю потом сыну. Просто непойму отдельных тут коментаторов, которые напали не ведь за что... Не интересен мне денежный эквивалент, у меня для похвастатся Рафаэлка за 3800 у.е. Попросил рассказать заводское или нет, о его особенностях, а раздули хрен знает что...
 
[QUOTE = "ВячеславИЖ54, post: 1047028, member: 35731"]
ИЖ 54, подарок тестя, разрешительную переоформили. Скептически относился к горизонталку, так как у меня Benelli rafaello, но это ружье как то берешь в руки и чувство другое ... Тем более утку свою первую с него добыл. Подскажите кто знает, сто из себя представляет даный экземпляр. ИЖ 54, 55й год длинные стволы 750мм, ни шатов ни люфтов нету никаких, есть небольшая сыпь в стволах и раковинки возле правого бойка.
[/ QUOTE]
Добавлю еще, при продлении разрешения тестю давали сами, не он просил, 13000грн. Тесть сказал это подарок, так что если бы кто то и хотел продать, то уже бы продали без помощи...
 

Охотник77

Снайпер
Я спросил что оно из себя представляет
Нормальна в вас рушничка, те що покручена то на бій ніяк не вліяє. І сип в стволах якщо незаморачуватся теж нічого страшного, і сину повірте вистачить. І що рядова а не штучна теж нічого страшного. Такого іжика з 750ми стволами не стидно і показати людям, та і в руках потримать одне задоволення.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Як на мене, то рушничка має досить пристойний дизайн,який,між іншим,не є з дешевих!!Тому менше звертайте увагу на дописи декотрих,які не проти забрати її,але за безцінь.Щокраще:зачухане букове чи гріховне,з його "піднебесної" частини,ложе,чи воно ж з акуратною різьбою?Думаю відповідь буде однозначною!Чомусь до старої німецької зброї,з таким додатком,питань немає,а до вітчизняної є!Дивно і інтересно.Відповідь однозначна- тяжко змінювати застояні стереотипи,дуже тяжко.
 
Останнє редагування:

okhorly

Слідопит
Як на мене, то рушничка має досить пристойний дизайн,який,між іншим,не є з дешевих!!Тому менше звертайте увагу на дописи декотрих,які не проти забрати її,але за безцінь.Щокраще:зачухане букове чи гріховне,з його "піднебесної" частини,ложе,чи воно ж з акуратною різьбою?Думаю відповідь буде однозначною!Чомусь до старої німецької зброї,з таким додатком,питань немає,а до вітчизняної є!Дивно і інтересно.Відповідь однозначна- тяжко змінювати застояні стереотипи,дуже тяжко.
Та это наперсточники сети забрасывают. :)
 

Schmied

Слідопит
Три дня читал.Вставлю свои 3 копейки....Помогите оценить ИЖ-54.Так Вы обозначили свою тему.Оценить- назначить цену кому-либо, чему-либо .Другое суждение-определить,установить качество чего-либо.Не я придумал,а выдержка из литературы. По тем фото,которые в теме очень сложно определить состояние Вашего ружья.Я бы сказал-невозможно. Хотя первое фото относительно нормальное,а далее Вы грешите на качество камеры. Понтами по поводу Рафаэлло за 3800 здесь мало кого удивите.Лучше дайте информативные фото. Вопрос в названии темы-цена на ружье. Частично Вам ее обозначили-до 400 у.е. Моя цена до 300 ( со всей хохломой)....Да! Из штучного - разве-что глухарь на колодке......Рядовое..
 
Останнє редагування:
Зверху