Помогите установить Ружье

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В дозвіллі було написано (Амурє)
Дозвільник виявився трохи грамотним,а власне вмів прочитати по буквах і зложити в підходяще слово.От і вийшло приблизне словосполучення -Амурє!!!Молодець,але якби торохи розбирався в зброї,то відразу додув би по колодці,що вона явно не бельгійська,а чисто французька,ну а клеймо-напис на стволах так і говоре,що рушниця французька Пірле ( Е. Pirlet Armurier B-te, Paris ).А от клеймування вона пройшла повне в Бельгії,так як в "чорному"вигляді була привезена в Бельгію приблизно в 1920 році.Для чого і для кого історія про це мовчить,та і не потрібно воно нікому.Французьку школу зброярську школу ніколи не спутати!!
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Які були у мене пірле і які тримав у руках мали парижські клейма
Я думаю що там напис Моде
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Які були у мене пірле і які тримав у руках мали парижські клейма
Я думаю що там напис Моде
А такої ще не мав!!Були і такі як і у всіх фірмах.Бізнес ще не такі викидає перли.Хтось з великих хотів мати ніби бельгійку,але французького розливу.Особисто мені такий фортель зустрічався декілька разів.Ручна робота -не станок,а тому сприймайте те що є наяву.Особисто я спочатку дивлюся на роботу і почерк,а вже потім на клеймування.Тут для повного підтвердження повна французька школа,без всіляких сумнівів,а клеймо виготовлювача тому підтвердження.Повірочні клейма не є основні,а являються лише ПОВІРОЧНИМИ і все.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Особисто я побачив схожість з рушницями Дефурні
Але тут мистецтво і стиль і тому думки у кожного різні)
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
С. Mode a Paris это мастер с историей. Правоприемник оружейной фирмы Beringer. В 20 веке как правило покупал ружья в белом виде у бельгийцев, как машинные типа ARMAF (ML) так и реже именитых, заканчивал работу на хорошем уровне и продавал под собственной маркой. В 1934 году приобрел парижскую фирму Pirlet& fils. В дальнейшем назывался Lien,Chapu & Mode и затем Callens & Mode.

Думаю десь таке вірогідно може бути до купівлі ним фірми Пірле
Поки немає фото напису
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Збільшив в 20 разів клеймо на стволах і воно ніби звучить так " С. Mode Armurier B-te Paris ".Значить таки Клестін Жюль Мод!!Дуже погано видно,але здається,що написано так.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Думаю десь таке вірогідно може бути до купівлі ним фірми Пірле
Думаю,що відразу після купівлі,бо словосполучення " Armurier B-te "-великий зброяр, в клеймі, залишилось від Пірле,а це клеймо тоді мало такий вигляд Е. Pirlet Armurier B-te, Paris, !!!Через деякий час він його поміняв на" Lien,Chapu & Mode" .Тоді виходить,що рушниця приблизно 34-35-х років випуску.
 
Останнє редагування:
Зверху