Помощь людям которые нуждаются в нашей поддержке...

Шановнi друзi!
Щиро дякую всiм небайдужим!
Близько десяти людей допомогли!
Я зворушений.
 

sergo 771

Снайпер
Миша - плюсанул немного на карту жены ! Пусть выздоравливает !
 
Спасибо!
Завтра будет первая, очень маленькая операция. Подготовительная.
И 3 июня главная.
Если ее давление приведут в норму.
Ух.
 

слесарь

Мисливець
+ трішки на карту дружини від моєї дружини. Бажаємо скорішого видужання.
 
Кілька днів тому була зроблено перше, невеличке хірургічне втручання.
Видалено на тілі поверхневе утворення.
Вчора був результат аналізу гістології - це не рак! Фух
Тепер на початку червня видалять дві внутрішні пухлини. Дружина дивиться на світ по-новому!!!
Ще раз дуже дякую, шановні, за допомогу!
 

tyrist 1945

Тигр
Кілька днів тому була зроблено перше, невеличке хірургічне втручання.
Видалено на тілі поверхневе утворення.
Вчора був результат аналізу гістології - це не рак! Фух
Тепер на початку червня видалять дві внутрішні пухлини. Дружина дивиться на світ по-новому!!!
Ще раз дуже дякую, шановні, за допомогу!
Дай Бог що так! Удачі Вам і вашій дружині.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Кілька днів тому була зроблено перше, невеличке хірургічне втручання.
Видалено на тілі поверхневе утворення.
Вчора був результат аналізу гістології - це не рак! Фух
Тепер на початку червня видалять дві внутрішні пухлини. Дружина дивиться на світ по-новому!!!
Ще раз дуже дякую, шановні, за допомогу!
Выздоровления супруге и Божьей помощи!
 
Товариство!
Проведені два попередні оперативні втручання та в обох випадках проведена гістологія показали відсутність рака!
Сьогодні вранці отримали результати аналізу. Ті пухлини - великі, але доброякісні!
Так що на початку липня буде проведена третя - остаточна (сподіваюсь) операція - і видалять усе, що боялися видаляти без аналізу природи пухлин.
У нас гора з плечей впала!!!
Хлопці - дякую за підтримку!!!
 

Корнилов

Снайпер
Товариство!
Проведені два попередні оперативні втручання та в обох випадках проведена гістологія показали відсутність рака!
Сьогодні вранці отримали результати аналізу. Ті пухлини - великі, але доброякісні!
Так що на початку липня буде проведена третя - остаточна (сподіваюсь) операція - і видалять усе, що боялися видаляти без аналізу природи пухлин.
У нас гора з плечей впала!!!
Хлопці - дякую за підтримку!!!
Все буде добре!!! Хай щастить!!!
 

китай

Слідопит
Доброго дня всім , товариство пише мені , що готове допомогти . Хочу описати всю ситуацію, яка склалась на даний момент , а Вам вже розсудити. Діагноз моєї хвороби , стеноз аортального клапана 4го ступеню, операція: протезування аортального клапана в умовах штучного кровообігу 12. 06. 2019р. Я ніколи не мав проблем із серцем раніше , вірніше ніякого дискомфорту не відчував . За півтора місяця до операції , сталось різке погіршення стану здоров`я , запаморочення голови , короткочасна втрата свідомості , сильна задишка , болі в області серця , адже 4ра ступень , це остання ступень стенозу . Все відбувалось дуже швидко і я не був готовий до цього. Пішовши на обстеження , з лікарні мене вже не відпустили , через два дні відбулась операція . Оперували у Львівському кардіо хірургічному центрі мед інституту . Операція з оплатою рахунків через банк вартувала 85000гр. І в загальному з подякую лікарів обійшлась в круглу цифру 100000гр. Зараз в інтернеті є дані скілько вартують такі операції , плюс , мінус. Деякі заощадження були , але 40000гр. Прийшлось позичити , до чого я все це пишу , як такого дорогого лікування , зараз не має , слава богу , пару припаратів приймаю , в міру недорогих , дасть Бог як і на дальше все буде добре , то нічого іншого не призначатимуть, термін реабілітації пів року , а дальше намагатимусь повернутись до повноцінного життя. Ось власне хочу запитатись в Вас , чи маю я моральне право , не так на лікування , як можливо повернути якусь частину заборгованих коштів з Вашої допомоги панове . Розуміючи що пів року працювати не зможу і вирішив виставити зброю на продаж , це на даний момент най кращий вихід повернути все і голова чиста , я вже змирився з продажем зброї , адже цей сизон , скоріш за все я пропускаю . Мені дещо трохи соромно це писати , тому і відмовлявся від допомоги . Отже шановне товариство Вам вирішити , чи маю я таке моральне право , чи ні . Буду всім вдячний . Завтра приїде син виставить фото виписки в фото чеків про оплату операції , а як що і потрібно , дам дані хірурга що оперував . Карта приватБанк : 5167985561843046 Пушка Ігор Олегович . Всім дякую.
 

китай

Слідопит
Велике спасибі всім , зобов’язуюсь і обіцяю , як що комусь із товариства знадобиться допомога , то не стану в осторонь . Дякую .
 

Varjag229

Слідопит
+ одужуйте..
 
Зверху