Помповое ружье на охоте.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Багато хто на помпу в принципі, для полювання поглядає косо
Колись також не вважав помпу мисливським ружом. Два роки товариш купив собі досить бюджетний Узкон. Брав чисто для стрільбища в міжсезоння. Одного разу взяв його на полювання. Так минулі 2 сезони, він з ним тільки й полював.
 

Konrad

Слідопит
Багато хто на помпу в принципі, для полювання поглядає косо,типу Рембоїд. А з тактичним обвісом то можна уявити.
Колись купив помповий тактичний Uzkon AS-16 i виходив на полювання (ще й з чоковим подовжувачем ствола) - вiн так на кулемет схожий ще дужче. Жартiв було немало ))
Але через деякий час жарти скiнчились i помпа виявилась не такая вже непристосована для полювання. В тiй рушницi, правда, ствол був все таки короткуватий i перейшов на iншу...
 

Konrad

Слідопит
В Штатах полюють з помпою дуже часто, а там i з купiвлею зброi, i з вибором легше, нiж у нас...
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда

Мишко К36

Слідопит
Если бы у нас живности было как в Штатах - можно было бы от бедра учиться стрелять ))
Багато можна до чого приліпити "било би , єслі би" , дотримання закону громадянами,бородьба з браконьєрством і т.д . Не будем тягнути тему в інше русло.
Я з помпою минулий сезон ходив,люди крім зацікавленості не проявляли інших емоцій,ніяких насмішок нерозуміння і т. д.
Мені - подобається! Виросту куплю шше одну,дорогу.:D
 

Dmitrriy

Мисливець
Хатсан однозначно. Уже не первый год (и не четвёртый), настрел не одна тысяча как стенд, так и охота. Результатом доволен более чем. Отличное, выносливое, крепкое ружьё.
 

Fonex

Снайпер
у пн не нравится короткий хвостовик ствола на мой взгляд такое решение сильно ослабляет конструкцию
А Вы видели хвостовик на том же Моссе?))))И ничего той конструкции не случается))))При чем ПН-кой вооружают армию и полицию Турции(а за их силовиков можете почитать в интернете). На мой взгляд, Таргет, однозначно - нет, а между Хатсаном и ПН можно выбирать...Я лично выбрал ПН. Есть видео в интернете где ПН и Хатсан сравнивают...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Мой знакомый владеет помпой LINBERTA PA101.
Очень ее хвалит.
 

Fonex

Снайпер
тут нещодавно обговорювали це питання на форумі... зійшлись на тому, що збирають уже на комплектуючих таргета...
Неее, Вы не путайте. Изначально Латек собирал с 90-х годов с комплектухи Аккар(и сейчас тоже), а с позапрошлого года у них добавилась "новая" линейка полуавтоматов среии SА и пару помп серии PN(не путать с ПН) - вот они собираются с Таргета, а вертикалки Черчил, п/а Алтай и помпы ПН-001 - это Аккар до сих пор!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Неее, Вы не путайте. Изначально Латек собирал с 90-х годов с комплектухи Аккар(и сейчас тоже), а с позапрошлого года у них добавилась "новая" линейка полуавтоматов среии SА и пару помп серии PN(не путать с ПН) - вот они собираются с Таргета, а вертикалки Черчил, п/а Алтай и помпы ПН-001 - это Аккар до сих пор!
ну хай так. я не вникав особливо. маю з басурманів Хатсана іймгарда. з нашими панами гратись не хочу.
 

z_V_r

Мисливець
Приветствую,подошла очередная перерегистрация,заодно решил таки взять помпу...шоб воду качать:D
Пересмотрел всех турков в наших магазинах,хвалят Хуглу и Ата Армс этра,но душа просит Мавра...
Были ли у кого то с мавром проблемы?и какие.
 

web2r

Мисливець
І я надумав брати помпу, зупинився, поки що, на huglu atrox t.
 
Зверху