Порада по чистці ствола

Микола ARMS

Мисливець
Друзі, стикнувся з такою проблемою, коли чищу рушницю ніколи не можу вичистити до ідеалу, ввесь час залишаються за патронником ніби, як плями та розводи, коли повторно запшикую балістол чи брунокс і протираю патчами розводи лиш з'являються в іншому місці(замість попередньо знизу-зверху)
Що це за проблема та причина виникненя?
 

CheshireCat

Мисливець
Опишіть докладніше весь процес.
Що ви чистите, як ви чистите, від чого хочете відчистити, чим стріляли, чим чистите.
 
Останнє редагування:

Микола ARMS

Мисливець
Опишіть докладніше весь процес.
Що ви чистите, як ви чистите, від чого хочете відчистити, чим стріляли, чим чистите.
Ствол, а саме в місці за патронником, що я писав вище. Чищу латунним йоршиком з патчами, перед процедурою на деякий час заливаю ствол бруноксом чи балістолом. Від чого хочу відчистити також писав вище. Стріляю постійно патронами Ріо або B&P в контейнері чи без.
Що порадите?
 

CheshireCat

Мисливець
Судячи з опису, ви все правильно робите.
Якщо хочете ідеальної чистоти - просто продовжуйте далі чистити. Якщо це дійсно необхідно, звичайно.
Ви не відповіли, чи є бруд на патчах. Це важливо. Бо ви могли, як я колись, прийняти за бруд технологічне кільце в місці з'єднання патронника зі стволом.
Якщо ви кілька разів повторювали процедуру чистки будь-яким лужним маслом з механічною обробкою йоршиком, і після цього стволи чисті (патч не має свинцю, а поверхня стволе дзеркальна) - більше чистити не потрібно.
 

Микола ARMS

Мисливець
Судячи з опису, ви все правильно робите.
Якщо хочете ідеальної чистоти - просто продовжуйте далі чистити. Якщо це дійсно необхідно, звичайно.
Ви не відповіли, чи є бруд на патчах. Це важливо. Бо ви могли, як я колись, прийняти за бруд технологічне кільце в місці з'єднання патронника зі стволом.
Якщо ви кілька разів повторювали процедуру чистки будь-яким лужним маслом з механічною обробкою йоршиком, і після цього стволи чисті (патч не має свинцю, а поверхня стволе дзеркальна) - більше чистити не потрібно.
Можливло я трохи не так виразився, розводи та пятна залишаються далі патронника, майже до середини блище, підозріло що після кожного разу з'являються ці розводи в інших місцях, зверху або знизу... Патчі з простирадла білого, чисті! Можливо спробувати поміняти матеріал? На иж 58 такого ніколи не було...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ствол, а саме в місці за патронником, що я писав вище. Чищу латунним йоршиком з патчами, перед процедурою на деякий час заливаю ствол бруноксом чи балістолом. Від чого хочу відчистити також писав вище. Стріляю постійно патронами Ріо або B&P в контейнері чи без.
Що порадите?
Попробуйте протереть стволы насухо без всяких масел плотно накрученным патчем, так чтобы аж скрипело при проталкивании шомпола по стволу. Несколько раз, с заменой патчей на новые каждый раз.
 

Микола ARMS

Мисливець
Попробуйте протереть стволы насухо без всяких масел плотно накрученным патчем, так чтобы аж скрипело при проталкивании шомпола по стволу. Несколько раз, с заменой патчей на новые каждый раз.
При слідуючій чистці спробую!
 

Turetskyi

Мисливець
Моя Вам порада,купіть змазку для чистки зброї від хадо(не реклама),запшикали і трошки можна перекурити,далі на латунний йорш накрутіть
туалентний папір не багатою,оберніть навколо два рази і пропхайте через ствол на вихід,таким чином знімите майже весь нагар і залики які були в стволі і не будуте розмазувати це все по стволуПісля цього викидуєм папір і старанно латунним йоршом чистимо ну дальше думаю знаєте.
 

CheshireCat

Мисливець
Патчі з простирадла білого, чисті! Можливо спробувати поміняти матеріал?
Спробуйте.

Рекомендую спробувати це, продається в Сільпо:

Вистачає мінімум на три ретельні чистки двостволки.

Прислухайтесь до поради, яку давали вище, і щільно запижуйте папір в ствол, щоб для просування по стволу треба було докласти зусиль.

Якщо ви використовували простий йоршик, як йоршик, спробуйте спіральний йоршик, у нього більша площа прилягання до ствола і, відповідно, ним краще чистити новий ствол без раковин.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Микола ARMS

Мисливець
Все правильно, що порадили вище я так і робив) обов'язково насухо в кінці з добрим зусиллям декілька раз витирав ствол але спробую ще бумагою...
 

Микола ARMS

Мисливець
Спробуйте.

Рекомендую спробувати це, продається в Сільпо:

Вистачає мінімум на три ретельні чистки двостволки.

Прислухайтесь до поради, яку давали вище, і щільно запижуйте папір в ствол, щоб для просування по стволу треба було докласти зусиль.

Якщо ви використовували простий йоршик, як йоршик, спробуйте спіральний йоршик, у нього більша площа прилягання до ствола і, відповідно, ним краще чистити новий ствол без раковин.
Такий йоршик і використовую!
 

CheshireCat

Мисливець
Якщо чистка проведена ретельно, свинцю і нагару вже давно немає, тоді у мене залишається єдине припущення - ви просто розмазуєте залишки масла по стволу.
 

ATIS

Снайпер
Колись після чистки ствола металевим йоршом, завжди прочищав ствол гарячим мильним розчином. Наливав воду з милом в миску, і шомполом з тряпкою проганяв воду через ствол. Після чистки промиваю ствол чистою гарячою водою. Від того що метал нагрівається він бистро висихає. Спробуйте, трохи більше роботи, але вичищається бомбезно.;)
 

Dmitrriy

Мисливець
Парни, чем вы стреляете или как часто чистите, что нужно так извращаться?)))
Пришёл домой- почистил и будет вам счастье. Безо всяких стирок и протяжек)))
 

ATIS

Снайпер
Парни, чем вы стреляете или как часто чистите, что нужно так извращаться?)))
Пришёл домой- почистил и будет вам счастье. Безо всяких стирок и протяжек)))
Зараз також без "стіралок" обходжусь, але ж людина не може відчистити от і дав йому пораду. Доречі знайомий також каже що шо там чистити, тернув два рази і хватить, а я як гляну в його стволи то плакати хочеться. Кожному своє.;)
 
Зверху