Пороха, Шоб Вы меня поняли(с)

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Добрий вечір.:) Завдяки де котрим форумчанам(север не считается) виникла думка зробити звіт по відстрілу всіх, або майже всіх порохів якими ми користуємось.
Як бачу: я не правнук Рокфелера, то якщо є бажаючі підпрягайтесь:). Пропонуйте номер шроту, відстань, мішень. Зможу зробити серію з ТРЬОХ на кожному пороху, але це повинен бути розповсюдженний продукт:D. Збирати буду зі своїх комплектующих( не нравится, ваши проблеми), це гильза б/у Тахо... Що потрібно від Вас: порох:D:D:D:D. Є БАЖАЮЧІ..?? Да, забув, щє можете запропонувати рушницю:p:p для звіту.
Що думаю зрівняти:
- швидкість( кому надо,поставлю доску);
Друзі , добавляйте, все одно щось прогавив.
З Повагою(север не считается) Віталік.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Добрий вечір.:) Завдяки де котрим форумчанам(север не считается) виникла думка зробити звіт по відстрілу всіх, або майже всіх порохів якими ми користуємось.
Як бачу: я не правнук Рокфелера, то якщо є бажаючі підпрягайтесь:). Пропонуйте номер шроту, відстань, мішень. Зможу зробити серію з ТРЬОХ на кожному пороху, але це повинен бути розповсюдженний продукт:D. Збирати буду зі своїх комплектующих( не нравится, ваши проблеми), це гильза б/у Тахо... Що потрібно від Вас: порох:D:D:D:D. Є БАЖАЮЧІ..?? Да, забув, щє можете запропонувати рушницю:p:p для звіту.
Що думаю зрівняти:
- швидкість( кому надо,поставлю доску);
Друзі , добавляйте, все одно щось прогавив.
З Повагою(север не считается) Віталік.
Мене би цікавив Д20, обтюратор, дріб 5-6, або 2-3, закрутка.
Основний інтерес - стабільність по швидкості.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Мене би цікавив Д20, обтюратор, дріб 5-6, або 2-3, закрутка.
Основний інтерес - стабільність по швидкості.
Ок, давайте данні: вага пороху, шроту, обтюратора нема, буде пиж-контейнер(пелюстки розірву), гадаю що ЇЖ54 буде;).
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ок, давайте данні: вага пороху, шроту, обтюратора нема, буде пиж-контейнер(пелюстки розірву), гадаю що ЇЖ54 буде;).
Навіски по інструкціі до пороху, ПК також має обтюратор. Кучність все одно буду підганяти по своїх стволах. Хрона в мене нема, тому головне швидкість. Всі подають дані для зірки, а мені цікаво як поведе себе закрутка, чи не впаде швидкість до критичних значень.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Всі подають дані для зірки, а мені цікаво як поведе себе закрутка, чи не впаде швидкість до критичних значень.
Я Вас зрозумів, накручю:), якщо використовуєте папку, можу добавити;). Думаю струляти шротом №6(бо кил десять).
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Щє хочу добавити:). Вкажіть, на якій відстанні повинен бути хрон... Шоб ми друг друга зрозуміли;). Це до всіх.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Список не гумовий:D, на жаль, то бачу десяток по три постріли з трьох рушниць(обговорим):
1.Mykola STARyy - порох Д20;
 

рак44

Новачок
Збирати буду зі своїх комплектующих( не нравится, ваши проблеми),...
А чи не можна цю проблему вирішити шляхом надання мною (пересилом поштою зі своїми розходами) своєї комплектухи? Ну наприклад пару десятків обтюраторів, пижів, куль, склопрокладок на шріт тощо. Нюанси можна обговорити по тел.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Папки не використовую, через хрон не стріляв ніколи, тому не уявляю собі коректної відстані. Думаю шо маючи вашу відстань і табличні дані по зміні швидкості від дистанціі, можна скласти собі уявлення.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
А чи не можна цю проблему вирішити шляхом надання мною (пересилом поштою зі своїми розходами) своєї комплектухи? Ну наприклад пару десятків обтюраторів, пижів, куль, склопрокладок на шріт тощо. Нюанси можна обговорити по тел.
Зробим так: вкажіть, що ви хочете, а там буде видно.... порох в мене є практично весь, а комплектуючих...? тільки ті чим користуюсь. 0975536997 Віталік.
 

U.A.A.

Новачок
Я тоже за проверку крука с навесками 28-30 грам дроби в 12 кал. Надеюсь 1.9- 2.0 грамма (2.3/35) крука дадут скорость 380 - 390 м/с ну а если для такой скорости нужно будет к примеру 2.2- 2.4 грамма тогда нужно будет отказаться от навесок в 28 грам на круке так как равномерность и куча при навесках 2.2/28 исчезает. С меня дробь гильзы и ........ Позвоню и обговорим детали.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Mykola STARyy

Снайпер
Я б хотів дізнатись чи стабільний Крук навіска 2,1 або 2. Порох можу вислати
Очень стабильный при одинаковом способе снаряжения!
Остання партія, по вкладишу 2.3г, заставила мене сильно сумніватися в його стабільності.
 
Зверху