Пороха и патроны B&P - всякие разные

ATIS

Снайпер
Мужики, зявилася в мене проблемка. В минулому році придбав кг МВ36, відстріляв через хрон, швидкість була в нормі, осип може бути. В цьому році спорядив на зайчика на ньому патрикики, і вже маю два казуси. Б'ю по зайцю пух летить клубками а заєць уходить, два таких випадки. Хрон показує 390 - 395м.с. Патрон був споряджений так: 688, 1.85 х 36 контейнер гуаланді, зірка з докаткою, шріт одиниця. Вроді стріляю гарно, і свідки вказували на те що накривав осипом зайця повністю, так що отаке......:(
 

huntumy

Зброяр
В догонку бив? Дроб тверда?
Пс. Есть немного по ф2-36
Только непончтно зачем делать недовес аж на 0,1гр.
 

Вкладення

ATIS

Снайпер
В догонку бив? Дроб тверда?
Пс. Есть немного по ф2-36
Только непончтно зачем делать недовес аж на 0,1гр.
Одного бив в напівугон, другого чисто боковий, пух справді летів як з подушки.
Дріб середньої твердості, от на неї і починаю грішити. Плюс в прозорій гільзі замітив що він трохи просипається за обтюратор, може і в цьому причина. ХЗ. Буду розбиратися.
 

ATIS

Снайпер
Це діло таке, що у кожного своє середне і своє тверде.
Так і є, я це розумію. Стріляю зазвичай шротом від БігКет, рахую що тріб їхня тверда, а це трохи з економив, не Кіровоград але і не тверда. Мабуть в ній і буде причина.
Мороз був, гільза нобель спорт?
Морозу не було, гільза нобель спорт.
 

ATIS

Снайпер
Одного правда здобув, правда на набірних пижах і рівненському обтюраторі. Бив в напівугон, метрів 35, то одна дробина попавши в шию хребці не перебила, тільки була гематома. Інші дві попали в щелепу, кістки перебили, заєць ліг на місці.
 

ATIS

Снайпер
А в тіло не попало!!!
Ні. Я розумію що може бути що переферія, чому і не пробило. В мене така манера стрільби, обганяю забагато, часто получає лише поголові. Тарілки роблять свою справу.;) Але це як правило перший постріл, другим завжди вгадую;):D
 
  • Like
Reactions: oms

huntumy

Зброяр
Ф2-36 686 1,57/30 обтюратор ровно, пробка, стаканчик, дроб #2 3,5-4% сурьми,завальцовка.16к іж-57. Відстань 20м. Зяєць летів як уміє. Центр осипі голова,край груднина. Все на виліт. На вильоті тільки гіматома менша, але шо попало то і вилетіло. Ні яких там під шкурою на вильоті чи всередині застрягло. на 35м теж пробьє.
 

Вкладення

HDC

Мисливець
Чи можна сказати що патрони гладкоствольні Remington що продаються в Ібісі це те саме що B@P? Заявляють ( продавці Ібісу) що робиться на заводі B@P їх ремінгтон, по ціні чуть дешевше получається, дріб майже завжди рівна коли придивитись, різкість перевіряли норм, кучність страждає. Минулого року бились зайці чітко майже завжди( сальто, впав), цього щось пух полетів 3 рази із зайців а вони побігли далі.
 

oms

Слідопит
Чи можна сказати що патрони гладкоствольні Remington що продаються в Ібісі це те саме що B@P? Заявляють ( продавці Ібісу) що робиться на заводі B@P їх ремінгтон, по ціні чуть дешевше получається, дріб майже завжди рівна коли придивитись, різкість перевіряли норм, кучність страждає. Минулого року бились зайці чітко майже завжди( сальто, впав), цього щось пух полетів 3 рази із зайців а вони побігли далі.
Если Вы имеете в виду серию ShurShot Field Load, то очень похоже, что ее для компании Remington производит именно B&P. Внешне иногда выглядят не очень презентабельно, но на охоте несколько лет назад проявили себя очень неплохо.
 

Вкладення

huntumy

Зброяр
Стрелял сегодня ф2-32 1,75/32 СХ2000 гильза чедит новая. Обтюратор, диана 14мм,контейнер,звезда,подвальцовка. Температура -6-7С выстрел отличается от выстрела около нуля. Глухой, без отдачи как на закрытии в прошлом сезоне. Стрелял зайца в густом месте на вскидку, жаль попала только одна дробина двойки в голову. Не смог оценить на предмет резкости.
Чувствую надо б/у гильзы мастырить. Хотелось бы ошибатся.
 

Вова!!!

Снайпер
Стрелял сегодня ф2-32 1,75/32 СХ2000 гильза чедит новая. Обтюратор, диана 14мм,контейнер,звезда,подвальцовка. Температура -6-7С выстрел отличается от выстрела около нуля. Глухой, без отдачи как на закрытии в прошлом сезоне. Стрелял зайца в густом месте на вскидку, жаль попала только одна дробина двойки в голову. Не смог оценить на предмет резкости.
Чувствую надо б/у гильзы мастырить. Хотелось бы ошибатся.
А я оценил.;):)
Гильза б/у нобел , 686 , Ф2-32 1,77 г. ,картон 5 мм. , двп , стаканчик от е-36 , 33г. № 2 средней твердости , эхо совка :) , завалцовка не глубокая . Заяц 45-50м. правым боком из чока иж-26 , 5 дробин , все по груди пришлись , и одна пробила обе задние ноги по мышцам . Выстрел очень мягкий практически без отдачи .
От пороха одни положительные эмоции !
 

huntumy

Зброяр
А я оценил.;):)
Гильза б/у нобел , 686 , Ф2-32 1,77 г. ,картон 5 мм. , двп , стаканчик от е-36 , 33г. № 2 средней твердости , эхо совка :) , завалцовка не глубокая . Заяц 45-50м. правым боком из чока иж-26 , 5 дробин , все по груди пришлись , и одна пробила обе задние ноги по мышцам . Выстрел очень мягкий практически без отдачи .
От пороха одни положительные эмоции !
Дробь в середине осталась или на вылете?
С иж57 ф2-36 очень хорошие результаты.
 

vkkovalov

Мисливець
Есть один патрончик товарищ на охоте подогнал.Гильза рем. но ему сказали что аналог ВР. Могу распатрошить но пока без фото .(фото смогу выложить когда студент приедет с планшетом) или немного подождем.
 

ATIS

Снайпер
Есть один патрончик товарищ на охоте подогнал.Гильза рем. но ему сказали что аналог ВР. Могу распатрошить но пока без фото .(фото смогу выложить когда студент приедет с планшетом) или немного подождем.
Стріляв я таким патроном, і розбирав, патрон на контейнері B&P, порох B&P, шріт середньої твердості як і B&P. Патрон був як патрон, нічого особливого, доречі патрони B&P, як на мене то теж дуже перехвалені.
 
  • Like
Reactions: oms

oms

Слідопит
Стріляв я таким патроном, і розбирав, патрон на контейнері B&P, порох B&P, шріт середньої твердості як і B&P. Патрон був як патрон, нічого особливого, доречі патрони B&P, як на мене то теж дуже перехвалені.
Сто процентов! Не более, чем нормальные патроны. И не плохие, и не выдающиеся.
 
Зверху