Порох Ао +куля.

Patso

Снайпер
Порох + конструкція кулі і все буде вистачать. Якщо є така проблема треба вирішувати питання з висотою кулі.
Ну дивись, є кулі удар. Вони найкраще літають, якщо не прямо на порох ставити, а на обтюратор + 5мм пробки. На закрутку десь 2мм лишається.
 

amin

Мисливець
чем закручиваете? Дрель, станок, шуроповерт? Сколько оборотов крутит?
Стойка сверлильная пс-2 komunaras, перфоратор метабо( в сверлильном режими), шурик енхель и электродрель макита. Перфоратор понравился больше.
 

huntumy

Зброяр
Ну дивись, є кулі удар. Вони найкраще літають, якщо не прямо на порох ставити, а на обтюратор + 5мм пробки. На закрутку десь 2мм лишається.
Кучність в такого набою є. Але ж швидкість замала. Імхо.
Якщо рушниця дозволяє можливо вихід 76 гільза.
Стрілявши кабана за 100кг набоями які зупиняють його на місці, вже не буде бажання звертати увагу лише на Кучність.
 

Patso

Снайпер
Кучність в такого набою є. Але ж швидкість замала. Імхо.
Якщо рушниця дозволяє можливо вихід 76 гільза.
Стрілявши кабана за 100кг набоями які зупиняють його на місці, вже не буде бажання звертати увагу лише на Кучність.
Залежно на чому заряджати. На А0 - 1,9г справді мала швидкість - 360-365 м/с. На 206S - 1,65г - 425-435 м/с
 

KFoR

Зброяр
Ну дивись, є кулі удар. Вони найкраще літають, якщо не прямо на порох ставити, а на обтюратор + 5мм пробки. На закрутку десь 2мм лишається.
Я запускав 2.05 а0 в 76-ті гільзі.
З 0.5 нео12 дуже результат сподобався, і швидкість 415 і кучність з рук на 50 метрів в кулак.
З вінчестера ударом ще не стріляв
 

Patso

Снайпер
Я запускав 2.05 а0 в 76-ті гільзі.
З 0.5 нео12 дуже результат сподобався, і швидкість 415 і кучність з рук на 50 метрів в кулак.
З вінчестера ударом ще не стріляв
Яка вага кулі? Я з 76тої гільзи на 2,0г Удар магнум запускаю. Але там 8мм корка. 400 м/с показує.
 

Patso

Снайпер
На мою думку куля повинна мати кульову швидкість.
Удар гарна куля. Її треба просто розігнати.
Чесно кажучи, не знаю навіть на чому її розігнати більше. Пробував 1,75г 206s. Кучність в нормі, віддача відчутно сильніша, а приріст швидкості +10м/с.
 

huntumy

Зброяр
Отстрелял новую стальную пулю 35,7гр.
Гильза 76 А0 1,9, обтюратор, пробка 13мм пуля в контейнере.
Дистанция 50м с рук. Пули легли ниже и правее. Возможно из за некоторого угла вверх. Ровной местности не было. Отдача крепкая. Хоть пуля чисто для эксперимента в который раз убеждаюсь для охоты тяжёлые пули не нужны. 32гр потолок.
На фото для наглядности гильза 308
 

Вкладення

Patso

Снайпер
Отстрелял новую стальную пулю 35,7гр.
Гильза 76 А0 1,9, обтюратор, пробка 13мм пуля в контейнере.
Дистанция 50м с рук. Пули легли ниже и правее. Возможно из за некоторого угла вверх. Ровной местности не было. Отдача крепкая. Хоть пуля чисто для эксперимента в который раз убеждаюсь для охоты тяжёлые пули не нужны. 32гр потолок.
На фото для наглядности гильза 308
А чому ти взяв 76 гільзу? Вроді по розмірах в 70 мало б поміститись.
 

huntumy

Зброяр
Щоб більше амортизатора влізло.
Все одно не помогло.
Занадто важка куля.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Усім доброго!
Спробую ворухнути тему...
Перечитав усі 17 сторінок,але ніякої конкретики по спорядженню,вибачте і без образ,не побачив!Деякі обговорення було цікаво почитати,але не більш...Єдине що зрозумів,що кожна наступна партія пороху приходить з різними рекомендаціями по наважкам...До речі,мені у грудні привезли склянку пороху А0 з рекомендованою наважкою 1.77 на 40 грамів шроту.Ось фото пороху...
пор.jpg
поро.PNG

На попередніх старих партіях,на етикетці була рекомендація 1.95 на 45 грамів шроту...
viber image17.jpg


Так де ж таки шукати достовірну інформацію?
Може у когось є складена таблиця по наважках пороху А0?Буду дуже вдячний!
З повагою....
 
Зверху