Порох СП-З-К

Hunter 79

Слідопит
Взагалі то тема Порох СП-З-К
Для чого змішали все в купу незрозуміло.
Тепер здогадуйтесь - хто , що , чим , як.
Отож в темі Порох СП-З-К
Пишіть про порох СП-З-К
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Dusk Hunter

Мисливець
Взагалі то тема Порох СП-З-К
Для чого змішали все в купу незрозуміло.
Тепер здогадуйтесь - хто , що , чим , як.
Отож в темі Порох СП-З-К
Пишіть про порох СП-З-К
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
В темі Nobel Sport скільки видів пороху?
 

Sheff

Мисливець
Тільки-но розмовляв з менеджером. сп-з-к на склад не поступав, але вони працюють над його виготовленням. Сп-з уже закінчився і виготовлятись не буде.
 

Sheff

Мисливець
Порох був виготовлений весною. Довгий період вони не працювали.В червні почали працювати, але в них не було тари. Два- три тижні чекали на тару, і в липні розфасували.Порох виготовлявся з сировини старих запасів. Зараз (з їх слів) вони не можуть зробити якісний порох.
 
Останнє редагування:

IRBIS_PL

Новачок
Порох був виготовлений весною. Довгий період вони не працювали.В червні почали працювати, але в них не було тари. Два- три тижні чекали на тару, і в липні розказували.Порох виготовлявся з сировини старих запасів. Зараз (з їх слів) вони не можуть зробити якісний порох.
Зрозумі, тоді порошу Вас проінформувати коли зявиться, інші їх пороха не випробували, та чі є теми по ним, дякую на перед)
 

Sheff

Мисливець
Вони вже від мене не будуть брати телефон, бо я їм телефоную майже кожний тиждень на протязі чотирьох місяців. Поставили мене в чергу,обіцяли як з'явиться то дадуть знати. З іншими порохами їх виробництва не стикався.
 
Останнє редагування:
Зверху