Порох Сокол

кей

Мисливець
Да, но чего-то, отчёты у любителей" высокоскоростных порохов, в разы поярче чем ваши;) С чего бы это;)
Ще маю "СОКОЛ" партія 107 годний до09.98;партія 89 годний до 1989; партія 142 годний до 1990; партія 33/12р годний до 10.2018, партія 33/16р годний до 2022, але вже стріляю на пернатих Нобелем та Круком- бережу " Сокол" для відповідальних полювань. А якби продавався по адекватній ціні - то на той мені ці нобелі,круки,сільвери з їх постійними проблемами.
 

huntumy

Зброяр
Может поэтому многие перешли,на Нобеля!!!;):);)
Продал, раздал всех соколят.
Снаряжал куму 2,25/32 на зиму. Ниже - 15С плевки. Это была точка не возврата... Спихнул этот мусор чтобы и близко не было
 

Виталя

Снайпер

Корнилов

Снайпер
Ще маю "СОКОЛ" партія 107 годний до09.98;партія 89 годний до 1989; партія 142 годний до 1990; партія 33/12р годний до 10.2018, партія 33/16р годний до 2022, але вже стріляю на пернатих Нобелем та Круком- бережу " Сокол" для відповідальних полювань. А якби продавався по адекватній ціні - то на той мені ці нобелі,круки,сільвери з їх постійними проблемами.
Не яких проблем!!! Навіть з D 20)))
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я крутнув собі в цьому сезоні 50патрончиків на соколі (гранула) 2.1&32г в папкову гільзу, двп пижі, закрив зірочкою.
А який після постріла запах...
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
В 90роках була пробна партія сокола в гранулах.
Десь на форумі є тема по цьому поводу.
Мене колега на роботі угостив 2банки гранульованого, 4банки обичного сокола і дві пачки жевела по 300шт в пачка.
От я і по трошку розстрілюю його.
Як що цікаво через 2тижні сфоткаю банку і порох і скину.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ще маю "СОКОЛ" партія 107 годний до09.98;партія 89 годний до 1989; партія 142 годний до 1990; партія 33/12р годний до 10.2018, партія 33/16р годний до 2022, але вже стріляю на пернатих Нобелем та Круком- бережу " Сокол" для відповідальних полювань. А якби продавався по адекватній ціні - то на той мені ці нобелі,круки,сільвери з їх постійними проблемами.
У Вас Сокол еще "свежак!".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, но чего-то, отчёты у любителей" высокоскоростных порохов, в разы поярче чем ваши;) С чего бы это;)
Для ОСОБЫХ индивидуумов, пытающихся блеснуть стеклом на фоне алмазов, поясняю: качество и удовольствие охоты, отнюдь, не зависит от количества добытых трофеев. А мясников я просто презираю. Надо мясо- шуруйте на базар.
Больше нормы принципиально не стреляю. Я Охотник. И этим все сказано.
Что Вы забыли в этой теме? Гоу хоум - в соответствующие темы.
Тема Сокола- не Ваша тема, априори.
И нечего здесь вонять.
 

Корнилов

Снайпер
Для ОСОБЫХ индивидуумов, пытающихся блеснуть стеклом на фоне алмазов, поясняю: качество и удовольствие охоты, отнюдь, не зависит от количества добытых трофеев. А мясников я просто презираю. Надо мясо- шуруйте на базар.
Больше нормы принципиально не стреляю. Я Охотник. И этим все сказано.
Что Вы забыли в этой теме? Гоу хоум - в соответствующие темы.
Тема Сокола- не Ваша тема, априори.
И нечего здесь вонять.
А разве у вас норма 1 голубь;) Или Вы свой Приказ не читали))) Порох не плохой, не спорю!!! Но я не покупаю товар, страны агрессора!!! Кроме хлеба.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
У Вас Сокол еще "свежак!".
Років 15-17 тому не мисливець дав мені банку пороха сокол 1976року пам’ятаю що банка була продовгувата, і самий птах (сокіл) був зображений якийсь смішний.
Порох був темно сірий.
Пішов на утю аж бігом...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Років 15-17 тому не мисливець дав мені банку пороха сокол 1976року пам’ятаю що банка була продовгувата, і самий птах (сокіл) був зображений якийсь смішний.
Порох був темно сірий.
Пішов на утю аж бігом...
Да, "бегает" он отлично. Даже на самые продолжительные дистанции.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Да, "бегает" он отлично. Даже на самые продолжительные дистанции.
В те время коли мене ним угостили то він для мене був як знахідка.
Бо не було особо де його купити, потрібно було їхати за 60км.
 

кей

Мисливець
Продал, раздал всех соколят.
Снаряжал куму 2,25/32 на зиму. Ниже - 15С плевки. Это была точка не возврата... Спихнул этот мусор чтобы и близко не было
Ніколи не споряджував патрони з дробом навіскою " Сокол" 2.25. На зиму 2.1 х 32. Завжди було достатньо. Що правда інколи використовував " Жевело М". Під кулі - так 2.2. В нові, в старі ( на пернатих), лежали по декілька років ніколи не було плівків. На " Круку" та Д20 - були.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ніколи не споряджував патрони з дробом навіскою " Сокол" 2.25. На зиму 2.1 х 32. Завжди було достатньо. Що правда інколи використовував " Жевело М". Під кулі - так 2.2. В нові, в старі ( на пернатих), лежали по декілька років ніколи не було плівків. На " Круку" та Д20 - були.
На Соколе, от очень древних запасов до нъю, за 27 лет охоты, на нем, НИ ОДНОГО некачественного выстрела- все идеально.
Созрею, настроюсь- дам в тему всю мою линейку, лично отстрелянных, результативных банок Сокола.
 
Зверху