Порох Сокол

север

ветеран форуму
надійна команда

ATIS

Снайпер
Ну вот- чем?! Птица, пушной, копытный зверь бьется СОКОЛОМ без проблем и вариантов. Лишь бы попадал по месту. Чем, тот же КРУК, лучше СОКОЛА?
Это не развод по интересам, это, действительно, серьезный интерес!
Чим краще Крук:
1. Різкість
2. Осип
3. Куча
4. Не втрата енергії на дальніх дистанціях
Мав не одну одиницю зброї, і нп соколі не під одну не підібрав такого файного патрона по різкості та осипі як на Круку.
Щоб добитися на дальніх дистанціях такої різкості як в Крука, потрібно на Соколі добавляти пороху, вже пострадає куча і осип, а на Круку вона завжди чудова. Та і з Соколом потрібно погратись щоб зібрати гарний патрон.
Хоча за Сокіл нічого поганого не скажу, добував ним і не мало, але Крук мені кращий однозначно. Одна біда, дійсно боїться вологи....
Круком потрібно постріляти, щоб самому зрозуміти його переваги. Шкода що вже, так як і Сокола, його не буде більше......
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Чим краще Крук:
1. Різкість
2. Осип
3. Куча
4. Не втрата енергії на дальніх дистанціях
Мав не одну одиницю зброї, і нп соколі не під одну не підібрав такого файного патрона по різкості та осипі як на Круку.
Щоб добитися на дальніх дистанціях такої різкості як в Крука, потрібно на Соколі добавляти пороху, вже пострадає куча і осип, а на Круку вона завжди чудова. Та і з Соколом потрібно погратись щоб зібрати гарний патрон.
Хоча за Сокіл нічого поганого не скажу, добував ним і не мало, але Крук мені кращий однозначно. Одна біда, дійсно боїться вологи....
Круком потрібно постріляти, щоб самому зрозуміти його переваги. Шкода що вже, так як і Сокола, його не буде більше......
Да есть, немного правда, КРУКА, в загашнике: выбрасывать жалко. Так, говорите, покруче Сокола будет?
Ну, что же - готов развеять или и утвердить этот ..., без обид! миф. Отчет- гарантирую! С реальной охоты, если получится.
Сколько старого КРУКА нужно в заряд 12 калибра? И рецепт патрона, пожалуйста. Ружье ИЖ-54.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да есть, немного правда, КРУКА, в загашнике: выбрасывать жалко. Так, говорите, покруче Сокола будет?
Ну, что же - готов развеять или и утвердить этот ..., без обид! миф. Отчет- гарантирую! С реальной охоты, если получится.
Сколько старого КРУКА нужно в заряд 12 калибра? И рецепт патрона, пожалуйста. Ружье ИЖ-54.
Аналогично, в свое время, провел тестирование Д20 оф Сокол, на утку. Результат 1/1. Ни лучше- ни худше. Правда, Д20 экономней и дешевле оказался. Одна беда- только на пластиковых комплектующих. На войлоке и картоне Д20 постеснялся заряжать. Вроде бы, он для этого не предназначен.
 

ATIS

Снайпер
Да есть, немного правда, КРУКА, в загашнике: выбрасывать жалко. Так, говорите, покруче Сокола будет?
Ну, что же - готов развеять или и утвердить этот ..., без обид! миф. Отчет- гарантирую! С реальной охоты, если получится.
Сколько старого КРУКА нужно в заряд 12 калибра? И рецепт патрона, пожалуйста. Ружье ИЖ-54.
Капсуль 686, 2.1 × 32, рівн обтюр, пробка ( не памятаю по висоті скільки, підберете ), зірка докатка.
686, 2.1 × 32 , конт чедітт Aquila h22 зірка, докатка.
Це те що памятаю.
Порох піджимати з більшим зусилям як сокіл.
На зиму давав 2.2 × 32, якщо був мороз.
Це по рекомендаціях банки пороха 2.3 × 35.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Дисперсант, который я успешно применяю на Соколе

Переглянути вкладення 590653
Концентратор, который тоже четко работает на Соколе

Переглянути вкладення 590655
Дякую за фото.
А Рівненські п/к "Дисперсант", нормально працють? Чого питаю, бо наче (як по мені) "худенька" хрестовинка, мала в діаметрі.
І ще, при випадку зможете стрільнути "Дисперсантом" на СОКОЛі по паперу чи шпалері 1х1, на 20-25м і показати тут? Цікаво глянути осип.
P.S. Це не обов'язково! Зможете - буду вдячний, якщо ні - нічого страшного немає, розумію.. ;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
"худенька" хрестовинка
Дякую за підказку! З приводу визначення рівненських дисперсантів. Дістались мені з оказією, по обміну. Не володію інформацією, чи є дана хрестовина худенькою або ж повненькою, але припутні падають, від неї, як снопи під серпом. Чи доцільно, після цього, пуляти ними по шпалерам? Сподіваюсь, Вм отримали вичерпну відповідь з приводу доцільності їх використання на полюванні?
У мене їх обмаль, тому вважаю за доцільне викласти результати їхнього використання на практичному полюванні.
Заперечень, сподіваюсь, не буде?
П.С. Якщо Вам принципово цікаво, можу вислати Вам 10-к обтюраторів для власних експериментів.
Сподіваюсь, своєю українською я не покоробив погляди російсько- та англомовних користувачів форуму?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ті що на фото, будуть низькі по висоті.
Пробку маєте?
Пробка есть.
Какой по высоте должен быть контейнер под Крук?
Кстати, на банке Крука, который у меня есть, указаны рекомендации по снаряжению патронов на картонных прокладках и войлочных )древесно-волокнистых) пыжах.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Дякую за підказку! З приводу визначення рівненських дисперсантів.
;)
Не володію інформацією, чи є дана хрестовина худенькою або ж повненькою, але припутні падають, від неї, як снопи під серпом. Чи доцільно, після цього, пуляти ними по шпалерам? Сподіваюсь, Вм отримали вичерпну відповідь з приводу доцільності їх використання на полюванні?
У мене їх обмаль, тому вважаю за доцільне викласти результати їхнього використання на практичному полюванні.
Заперечень, сподіваюсь, не буде?
Все зрозумів, питань немає! Я ж і тоді писав, що це не обов'язково відстрілювати. Все добре.
Якщо у Вас дичина з цим п/к добувається, це дуже чудово!
П.С. Якщо Вам принципово цікаво, можу вислати Вам 10-к обтюраторів для власних експериментів.
Ні-ні, не принципово. За пропозицію дуже дякую, не треба! В самого вітчизняної комплектухи, що дівати нікуди. Так-як перейшов на "буржуїв"..:)
Сподіваюсь, своєю українською я не покоробив погляди російсько- та англомовних користувачів форуму?
П.С. Якщо чесно, мені все одно, хто як пише і на якій мові. Мені головне, що Ми розуміємо один-одного і сенс написаного.
Так що все добре!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вся крайняя охота была построена именно на этом дисперсанте и дроби №7. Т.к. дистанция стрельбы была небольшой и требовалась широкая осыпь. Также патрон хорош на вечернем лете и стрельбе в сумерках, когда утка на голову падает. Или при охоте вброд и стрельбе уток "на подрыв". Правда, увы, в этом сезоне утки не видел вообще, т.к. эти птицы по сухому не ходят. А у нас даже вековые колодцы пересохли. Такой засухи еще не было за 28 лет моей охоты. Настоящие барханы на полевых дорогах. Поэтому приходится все внимание уделять вяхирям.
2.jpg
 

Di_Stepano

Мисливець
Ну, что же - готов развеять или и утвердить этот ..., без обид! миф. Отчет- гарантирую! С реальной охоты, если получится.
В умовах реального полювання Ви різниці не побачите. Буде приблизно як у випадку з Д20, не краще і не гірше, хіба після Крука канал ствола не чистий. Що Круком, що Соколом, на нормальних дистанціях дичина добувається чисто. Особисто я, різницю між Соколом і Круком, побачив тільки стрільнувши по папері, при +/- однаковій різкості, на Соколі не вдається зібрати кучу і рівномірність.
Але це все ИМХО, і я дочекаюся звіту з Вашого тесту.
 

Lex12310

Мисливець
Всем вечер добрый, ранее писал за проверку старого Сокола. Ну что, сегодня отстрелял 3 патрона 1/32 п/к Сильвер, дробь 1, пороха 2.1 гр. . Куча более менее, резкость, ну 20 доска была, за мишенью, её на вылет пробило.. Поразило, то, что ствол чистый после выстрела... Не как обычно, а как после Нобеля.
 

Trigal

Снайпер
Всем вечер добрый, ранее писал за проверку старого Сокола. Ну что, сегодня отстрелял 3 патрона 1/32 п/к Сильвер, дробь 1, пороха 2.1 гр. . Куча более менее, резкость, ну 20 доска была, за мишенью, её на вылет пробило.. Поразило, то, что ствол чистый после выстрела... Не как обычно, а как после Нобеля.
Это Сокол в гранулах или пластинчатый?
 
Зверху