Порох С7 , кто пользовал?

василь довжик

Слідопит
У товарища который со мною проводил отстрелы Армсан 612 С7 1,55х32 пк 688, звезда с 0,25 сужения дал 47%, могу выложить фото мишени. Вот как-то так.
Я вибачаюсь,але сосерджу вашу увагу,що відстріл проводився з 0,5 а не з 0,25.Це трішки є різницею.
 

василь довжик

Слідопит
Підскажіть,чи хто пробував порох С7 з навіскою 36 гр.Користувався Тахо,виявляється на морозі просідає.Так до мінусової температури цілком був задоволений патроном який зліпив під рушницю НЕО-12.Пробував 206s теж не погано.Наразі думаю перейти на С7,а подобається 36гр.Поділіться буду вдячний.
 

roz_koms

Слідопит
Підскажіть,чи хто пробував порох С7 з навіскою 36 гр.
Вопрос, а зачем??? Тем более, что Вы сами и упомянули 206S...У самого осталось 206-го несколько банок, всё больше убеждаюсь что они мне не так уж и нужны, для охоты 32 грамма как по мне за глаза.
 

Maliar

Мисливець
Я вибачаюсь,але сосерджу вашу увагу,що відстріл проводився з 0,5 а не з 0,25.Це трішки є різницею.
"Армсан фенома на С7 1,58/32 пк, 688, звезда с 0,5мм сужения давал не менее 70% кучности. 1,6/30 тоже самое почти.
0,25мм 55-60%. " человек процетировал а я ответил
 

василь довжик

Слідопит
Вопрос, а зачем??? Тем более, что Вы сами и упомянули 206S...У самого осталось 206-го несколько банок, всё больше убеждаюсь что они мне не так уж и нужны, для охоты 32 грамма как по мне за глаза.
Так хвалять всі,що С7 чудовий порох.Ось і хочу перейти на щось стабільніше.Але це сьогодні є,завтра вже щось друге.На 206s,вийшов теж хороший патран.Брав в такій послідовності,1,7/рівенський обтюратор/пропковий 1см,далі підбор по потрібній висоті,зірочка і докрутка.Теж спадало на думку зупинитись на ньому.На рахунок 32 і 36.Споряджав Тахо на 32 не сподобалось.Зробив 1,85/36 комплектуючі тіж самі почав попадати.Так і зупинився на 36.Можливо ще й послужив той фактор,зміна рушниці з тоз-34 на нео12.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Підскажіть,чи хто пробував порох С7 з навіскою 36 гр.Користувався Тахо,виявляється на морозі просідає.Так до мінусової температури цілком був задоволений патроном який зліпив під рушницю НЕО-12.Пробував 206s теж не погано.Наразі думаю перейти на С7,а подобається 36гр.Поділіться буду вдячний.
Под навеску 36 гр. Берите С7Л.
Он какраз расчитан под навеску 1.8×36 капсюль 688. Зимой будет в самый раз.
 

huntumy

Зброяр
Споряджав Тахо на 32 не сподобалось.Зробив 1,85/36 комплектуючі тіж самі почав попадати
Попадать начали не от количества дроби. Самый главный фактор это случай а они все разные.
Кума научил стрелять за одну утиную охоту. С того момента прошло 8 лет. Сейчас перо не плохо стреляет, зверя не мажет вообще.
Ружье у него нео12. 206$ 1,7/32 лето, 1,75 зима.
Вот и делайте выводы.
 

василь довжик

Слідопит
Попадать начали не от количества дроби. Самый главный фактор это случай а они все разные.
Кума научил стрелять за одну утиную охоту. С того момента прошло 8 лет. Сейчас перо не плохо стреляет, зверя не мажет вообще.
Ружье у него нео12. 206$ 1,7/32 лето, 1,75 зима.
Вот и делайте выводы.
Так з вами згоден.
Я мав на увазі з тоз-34 важко було попасти,оскільки там чок і усилений чок був.
А нео12,поставив 0,5 і в цей момент почав споряджати тахо 1,85/36.Почав попадати.І пантон з такими навісками на тахо хочу сказати супер по перу а от в зимку,бувають моменти.
Вискакуває зайчик в метрах 25 ну поки на мушку метрів вже до 40 що є сама та дистанція для пострілу.Бах а він побіг.На місці попадання і пух кров.Переслідування марні,кров перестала і він собі далі як ні в чому не бувало.
Хочу сказати,що рушничка лягла супер.Навіть не одноразово ловив себе на тому,що яж і не цілився.Да й так і залишив для себе таку навіску.
А зараз хочу порох який пару років мене задоволняв як в літку так і взимку.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Так з вами згоден.
Я мав на увазі з тоз-34 важко було попасти,оскільки там чок і усилений чок був.
А нео12,поставив 0,5 і в цей момент почав споряджати тахо 1,85/36.Почав попадати.І пантон з такими навісками на тахо хочу сказати супер по перу а от в зимку,бувають моменти.
Вискакуває зайчик в метрах 25 ну поки на мушку метрів вже до 40 що є сама та дистанція для пострілу.Бах а він побіг.На місці попадання і пух кров.Переслідування марні,кров перестала і він собі далі як ні в чому не бувало.
Хочу сказати,що рушничка лягла супер.Навіть не одноразово ловив себе на тому,що яж і не цілився.Да й так і залишив для себе таку навіску.
А зараз хочу порох який пару років мене задоволняв як в літку так і взимку.
Тогда С7Л точно для вас. Он не хуже С7, только навески разные. Пробуйте.
 

huntumy

Зброяр
Вискакуває зайчик в метрах 25 ну поки на мушку метрів вже до 40 що є сама та дистанція для пострілу.
На охоте с подьема часто приходится стрелять в догонку, а это самый неверный выстрел. Потому тут очень часто подранки даже на 25-30м. В таких случаях дробь часто застряет в заднем мосту и кишках.
Навеска дроби тут не поможет.
Кстати, на следующие выходные планирую отстрелять на 50м 32,36 и 40 грамм крупной дроби.
 

Maliar

Мисливець
Да, согласен. Поэтому на выходных с товарищем планируем пробовать дробь №5 и 3
 
Зверху