Порох С7 , кто пользовал?

am_ua

Мисливець
Прикупив на днях баночку С7 і сьогодні вирішив пристрілятись. До цього використовував Д20. Стрільба велась при температурі +28-30, рушниця ІЖ27 16к. Стріляв круглими підкаліберними кулями 24,5г. спорядженими у пиж-контейнерах гуаланді та інших виробництва Данії, 686, 1 г. пороху, без закрутки. Результати чудові, вистріл різкий, ствол чистий, віддача комфортна, пробивна здатність нормальна, відстань приблизно 50м, використовував коліматорний приціл. Кулі лягли практичо одна в одну.
 

Vov-1

Зброяр
Прикупив на днях баночку С7 і сьогодні вирішив пристрілятись. До цього використовував Д20. Стрільба велась при температурі +28-30, рушниця ІЖ27 16к. Стріляв круглими підкаліберними кулями 24,5г. спорядженими у пиж-контейнерах гуаланді та інших виробництва Данії, 686, 1 г. пороху, без закрутки. Результати чудові, вистріл різкий, ствол чистий, віддача комфортна, пробивна здатність нормальна, відстань приблизно 50м, використовував коліматорний приціл. Кулі лягли практичо одна в одну.
З чим повязана така навіска пороху? При рекомендованих 1,3 ,якщо не помиляюсь.
 

am_ua

Мисливець
Рекомендована 1,35 для 28г. шроту. Порох для мене новий, температура повітря зашкалювала, куля всього 24.5г, тому вирішив не рискувати. Результатами задоволений. До речі, на д20 ставив десь 1,15 г і також стріляє супер але влітку.
 

Vov-1

Зброяр
Рекомендована 1,35 для 28г. шроту. Порох для мене новий, температура повітря зашкалювала, куля всього 24.5г, тому вирішив не рискувати. Результатами задоволений. До речі, на д20 ставив десь 1,15 г і також стріляє супер але влітку.
Для пострілух,можливо.А для полювання,навряд...Що Ви маєте на увазі під ,,пробивна здатність ,нормальна"?
 

am_ua

Мисливець
Думаю, що і кабанові цього вистачить, а про цапа навіть не говорю. Головне точність. Постріляти, особливо кулями люблю в основному із спортивного інтересу. А які ваші рекомендації щодо с7?
 

Vov-1

Зброяр
Думаю, що і кабанові цього вистачить, а про цапа навіть не говорю. Головне точність. Постріляти, особливо кулями люблю в основному із спортивного інтересу. А які ваші рекомендації щодо с7?
Я власник 12-го калібру:)Стріляв дріб,і кулю ,,булава" ,на заводських рекомендаціях...Дріб добре,куля ,,влізла" в 8 см.На 40 м.Десь в темах є фотозвіт...:)Експерементувати з навісками,поки що,не бачу сенсу...
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Просто нет слов. Что здесь можно сказать.
На 1 гр. пороха С7 с капс. 686, патрон ПУЛЕВОЙ хороший.
Здесь даже и не смешно :cool:.
Кабан ляжет от такого патрона o_O.
Мое Вам пожелание, стреляйте такими патронами по мишеням кабана на стенде.
 

am_ua

Мисливець
Та і не треба, якщо нормально виходить. Таку малу навіску у моєму випадку можна ще пояснити високою температурою повітря. Дробом ще не стріляв взагалі.
 

Корнилов

Снайпер
Просто нет слов. Что здесь можно сказать.
На 1 гр. пороха С7 с капс. 686, патрон ПУЛЕВОЙ хороший.
Здесь даже и не смешно :cool:.
Кабан ляжет от такого патрона o_O.
Мое Вам пожелание, стреляйте такими патронами по мишеням кабана на стенде.
Смотря с какого растояния:D:D;) и какого веса подсвинок-полосатый:)
 

Vov-1

Зброяр

am_ua

Мисливець
Просто нет слов. Что здесь можно сказать.
На 1 гр. пороха С7 с капс. 686, патрон ПУЛЕВОЙ хороший.
Здесь даже и не смешно :cool:.
Кабан ляжет от такого патрона o_O.
Мое Вам пожелание, стреляйте такими патронами по мишеням кабана на стенде.
Ви не путайте 12-й і 16-й калібри....
 

Varjag229

Слідопит
am_ua результати Вашого відстрілу легкими кулями на С7 у 16 калібрі цікаві, але спробуйте кулю Бреннеке 27 г. на "Нобель спорт" А0 по рекомендаціях виробника ( 1,65 г. пороху при використанні капсуля М686 ).
 

am_ua

Мисливець
Мені самому дивно, що працює така мала навіска... У мене є кулелійка на круглу кулю, тому вартість кулі виходить мінімальна. Цікавить досвід колег по спорядженню легких підкаліберних куль в 16 калібрі саме на поросі С7.
 

ТАР

Снайпер
Мені самому дивно, що працює така мала навіска... У мене є кулелійка на круглу кулю, тому вартість кулі виходить мінімальна. Цікавить досвід колег по спорядженню легких підкаліберних куль в 16 калібрі саме на поросі С7.
Я на с 7 не стрелял но пуля должна прошивать минимум 80мм. сосны, а бук такой толщины думаю пробьет тоже ,а если не пробьет то расколет и полетит дальше.
 

Vov-1

Зброяр
Я на с 7 не стрелял но пуля должна прошивать минимум 80мм. сосны, а бук такой толщины думаю пробьет тоже ,а если не пробьет то расколет и полетит дальше.
Не повинна куля так ,,шити"...Експансивність ніяка:(.
 

am_ua

Мисливець
Кругла куля діаметром 16мм не так вже і шиє. Ну може рикошетить трохи більше ніж декотрі. Тут не йде мова про полювання на кабанів 300кг. і більше, для того є відповідні боєприпаси. Мова йде про дешеву у виготовленні та стабільну в польоті легку підкаліберну круглу кулю, яку можна використовувати в спортивній стрільбі з мінімальною амортизацією зброї а також в більшості полювань. Цікавлять способи зарядки такої або подібних в 16 калібрі на порохах нобель-спорт, зокрема на С7.
 
Зверху