Порох С7 , кто пользовал?

Vov-1

Зброяр
Кругла куля діаметром 16мм не так вже і шиє. Ну може рикошетить трохи більше ніж декотрі. Тут не йде мова про полювання на кабанів 300кг. і більше, для того є відповідні боєприпаси. Мова йде про дешеву у виготовленні та стабільну в польоті легку підкаліберну круглу кулю, яку можна використовувати в спортивній стрільбі з мінімальною амортизацією зброї а також в більшості полювань. Цікавлять способи зарядки такої або подібних в 16 калібрі на порохах нобель-спорт, зокрема на С7.
Кругла куля для полювання ,заборонена...По відгуках с7 ,не під кулю порох...На кулю є Ао...Імхо.Хоча на с7 теж летить:)
 

ТАР

Снайпер
Я власник 12-го калібру:)Стріляв дріб,і кулю ,,булава" ,на заводських рекомендаціях...Дріб добре,куля ,,влізла" в 8 см.На 40 м.Десь в темах є фотозвіт...:)Експерементувати з навісками,поки що,не бачу сенсу...
Ось як мої полетіли, ледве знайшов)))https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Гуалашка.47373/page-12#post-606012
 

KFoR

Зброяр
Кругла куля діаметром 16мм не так вже і шиє. Ну може рикошетить трохи більше ніж декотрі. Тут не йде мова про полювання на кабанів 300кг. і більше, для того є відповідні боєприпаси. Мова йде про дешеву у виготовленні та стабільну в польоті легку підкаліберну круглу кулю, яку можна використовувати в спортивній стрільбі з мінімальною амортизацією зброї а також в більшості полювань. Цікавлять способи зарядки такої або подібних в 16 калібрі на порохах нобель-спорт, зокрема на С7.
З круглою кулею на колективне вас не пустять
 

Vov-1

Зброяр
В мене ш-ш з 50метрів в дошці 20ці робить акуратну круглу дирочку. І це на швидкості 380мс. Якщо куля заходить на 2.5см в деревину то набій для полювання не годиться, імхо
Мова йшла за 2,5-3 діаметри...На 50метрів 20-ку дошку 4/0 шиє...
 

am_ua

Мисливець
В суху соснову дошку, як пише в літературі так, а в сирий стовбур твердої породи (верхівка зламана) діаметром приблизно 50см зовсім немало.
 

Vov-1

Зброяр
В суху соснову дошку, як пише в літературі так, а в сирий стовбур твердої породи (верхівка зламана) діаметром приблизно 50см зовсім немало.
Все відносно:)В дереві кора + заболонь,наймякші частини...:)
 

Лис74

Мисливець
Сьогодні вечером вирішив відстріляти чотири пробних патрони на С7. Провів відстріл з Тоз-34, нижній ствол, звуження 1, відстань чітко 35м. та 20м. Температура приблизно 25-28 градусів. Ствол на фото після другого пострілу. Порох згоряє чисто. Віддача добра, а результат нуууууу.... не знаю.. може десь смикнув при пострілі ружо...... На 20 м. (пиж дисперсант) одна дробина пробила доску 22мм..
 

Вкладення

Vov-1

Зброяр
Сьогодні вечером вирішив відстріляти чотири пробних патрони на С7. Провів відстріл з Тоз-34, нижній ствол, звуження 1, відстань чітко 35м. та 20м. Температура приблизно 25-28 градусів. Ствол на фото після другого пострілу. Порох згоряє чисто. Віддача добра, а результат нуууууу.... не знаю.. може десь смикнув при пострілі ружо...... На 20 м. (пиж дисперсант) одна дробина пробила доску 22мм..
Чомусь,те що на 35 метрів,все нижчеo_O:).?
 

Vov-1

Зброяр

томка

Снайпер
Сьогодні вечером вирішив відстріляти чотири пробних патрони на С7. Провів відстріл з Тоз-34, нижній ствол, звуження 1, відстань чітко 35м. та 20м. Температура приблизно 25-28 градусів. Ствол на фото після другого пострілу. Порох згоряє чисто. Віддача добра, а результат нуууууу.... не знаю.. може десь смикнув при пострілі ружо...... На 20 м. (пиж дисперсант) одна дробина пробила доску 22мм..
Доброго всем дня! С7,закончил первую банку(0,5кг). На 12к 1,56,на 20-й 1,17. Горлица,витютень. Фабарм ЕвроS 12к, Тоз34 12к, Иж27 20к,Мц21 12 . снаряжение различное-с п/к,пробкой,ДВП, №7 ,но всё закрутка. Впечатление отличное на всех ружьях! Сгорание полное и чистое,отдача комфортная,кучность и резкость судя по результату вполне;).
Коротко-наилучшее впечатление(опробованы Д20,206s,206sv),кстати 206sv выбран для 28к,с 0,9,но это в теме 28к.
 

Зверобой 60

Мисливець
Данный порох еще не пробовал.Интересует как он для зимы и как он на следующий сезон(через год) поведет себя?.
 
Зверху